Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
715 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/11
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
18. december 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
77 European Individual Chess Championship 2020 08. december 2020 2 Podčetrtek
1003 Pokal Slovenskih Železnic 10_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
05. december 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
714 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/10
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
04. december 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
555 2 KOZJANSKA LIGA 15 23. november 2020 0 Slovenske Konjice
1002 Pokal Slovenskih Železnic 9_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
14. november 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
713 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/09
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
06. november 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
94 European Women’s Chess Championship 2020 31. oktober 2020 902893 Mamaila
1001 Pokal Slovenskih Železnic 8_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
24. oktober 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
98 World Amateur Chess Championship 2020 21. oktober 2020
1269 12. turnir ciklus Kranj 2020 20. oktober 2020 4000 Kranj
92 European Senior Chess Championship 16. oktober 2020 123000 Jastrzebia Gora
1273 PJ 2020 posp. - 8/10 13. oktober 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
1271 Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 14 08. oktober 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1263 Posamično prvenstvo upokojencev 2020 okt 08. oktober 2020 2000 Maribor Boris Perkovič
1272 Ciklus GT 2020 hitrop., 8/10 06. oktober 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
1254 4. Sirotičev memorial 03. oktober 2020 6310 Izola Andrej Žnidarčič
109 European Online Corporate Chess Championship 2020 03. oktober 2020 10000 Splet
712 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/08
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
02. oktober 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
100 World Youth U16 Chess Olympiad 02. oktober 2020 1000000 Nakhchivan
1262 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 16 01. oktober 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1231 Pokal krajevne skupnosti Šentilj pri Velenju 2020 30. september 2020 Ladislav Lendero
1232 Pokal krajevne skupnosti Šentilj pri Velenju 2020 30. september 2020 Ladislav Lendero
1261 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020 29. september 2020 1000 Ljubljana Franc Poglajen
1253 11. turnir ciklus Kranj 2020 29. september 2020 4000 Kranj
961 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020 29. september 2020 1000 Ljubljana Franc Poglajen
1257 Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 25 28. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1268 Hitropotezni turnir za september 2020 27. september 2020 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
1000 Pokal Slovenskih Železnic 7_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
26. september 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
1266 Ekipno državno prvenstvo za slepe in slabovidne 2020 26. september 2020 4202 Naklo Bojan Arzenšek