Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Šolska področna prvenstva 2019/2020

Šolska področna prvenstva 2019/2020

Šolska področna prvenstva 2019/2020

  • Državno osnovnošolsko posamično tekmovanje
    18. november 2019

    Državno osnovnošolsko posamično tekmovanje18. november 2019
    18. november 2019

    Državno osnovnošolsko posamično tekmovanje bo 12. januarja 2020 v Kozjem, organizator tekmovanja bo DŠM Celje.

    Državno osnovnošolsko posamično tekmovanje bo 12. januarja 2020 v Kozjem, organizator tekmovanja bo DŠM Celje.

  • Šolska področna tekmovanja 2019/2020
    18. november 2019

    Šolska področna tekmovanja 2019/202018. november 2019
    18. november 2019

    Šolska področna šahovska tekmovanja po regijah v Sloveniji:

    • Celje - četrtek, 19. 12. 2019 ob 15.00 - RAZPIS
    • Dolenjska - sobota, 21. 12. 2019, ob 9. 00 na osnovni šoli Toneta Pavčka – Mirna Peč - RAZPIS
    • Domžale
    • Gorenjska - sobota, 7. 12. 2019 ob 10.00 - RAZPIS
    • Goriška
    • Grosuplje
    • Koroška - ponedeljek, 16. 12. 2019 ob 14.00 uri, OŠ Črna na Koroškem - RAZPIS
    • Ljubljana - petek 29. 11. 2019 ob 15:30, OŠ Nove Jarše - RAZPIS
    • Maribor - ponedeljek, 18.11.2019, Kamnica
    • Notranjska - petek 29. 11. 2019 ob 16:00, OŠ Miroslava Vilharja RAZPIS
    • Obala - Rezultati
    • Podravje - torek 10. 12. 2019 ob 13.00, Večnamenska dvorana Spuhlja
    • Pomurje - sobota, 14. 12. 2019 ob 9.00, OŠ I Murska Sobota - RAZPIS
    • Posavje - petek, 20. 12. 2019 OB 16.00, OŠ Jurija Dalmatina Krško RAZPIS
    • Velenje - torek 3. 12. 2019 ob 14.30, OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj - RAZPIS
    • Zasavje - petek, 6. 12. 2019 OB 16.00, ŠAHOVSKI KLUB RUDAR TRBOVLJE, Rudarska cesta 6, 1420 Trbovlje - RAZPIS

    Šolska področna šahovska tekmovanja po regijah v Sloveniji:

    • Celje - četrtek, 19. 12. 2019 ob 15.00 - RAZPIS
    • Dolenjska - sobota, 21. 12. 2019, ob 9. 00 na osnovni šoli Toneta Pavčka – Mirna Peč - RAZPIS
    • Domžale
    • Gorenjska - sobota, 7. 12. 2019 ob 10.00 - RAZPIS
    • Goriška
    • Grosuplje
    • Koroška - ponedeljek, 16. 12. 2019 ob 14.00 uri, OŠ Črna na Koroškem - RAZPIS
    • Ljubljana - petek 29. 11. 2019 ob 15:30, OŠ Nove Jarše - RAZPIS
    • Maribor - ponedeljek, 18.11.2019, Kamnica
    • Notranjska - petek 29. 11. 2019 ob 16:00, OŠ Miroslava Vilharja RAZPIS
    • Obala - Rezultati
    • Podravje - torek 10. 12. 2019 ob 13.00, Večnamenska dvorana Spuhlja
    • Pomurje - sobota, 14. 12. 2019 ob 9.00, OŠ I Murska Sobota - RAZPIS
    • Posavje - petek, 20. 12. 2019 OB 16.00, OŠ Jurija Dalmatina Krško RAZPIS
    • Velenje - torek 3. 12. 2019 ob 14.30, OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj - RAZPIS
    • Zasavje - petek, 6. 12. 2019 OB 16.00, ŠAHOVSKI KLUB RUDAR TRBOVLJE, Rudarska cesta 6, 1420 Trbovlje - RAZPIS