Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Prva članska liga VZHOD 2019

Prva članska liga VZHOD 2019

Prva članska liga VZHOD 2019

  • Postave ekip
    24. avgust 2019

    Postave ekip24. avgust 2019
    24. avgust 2019

      1. ZSK Maribor 2 (RtgAvg:2187 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Drnovsek, Nejc
    1MKDrnovsek Nejc2249SLO146067470,00
    2FMBuzeti Jernej2212SLO146044770,00
    3MKBratkovic Sham2207SLO146087150,00
    4MKlemencic Gorazd2201SLO146008200,00
    5FMJuvan Jaka2140SLO146188500,00
    6IVrban Rok2115SLO146082190,00
    7MKKodric Tilen2061SLO146138590,00
    8MMihevc Ivo2042SLO146004800,00
    9WIMMar Karmen2026SLO146034030,00
    10WFMMihevc-Mohr Narcisa1982SLO146005870,00
    11IKrcmar Aleksander1888SLO146133790,00
    12IICentrih Aleks1579SLO146382310,00
      2. SK Zalec (RtgAvg:2319 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Brinovec, Dusan
    1IMLivaic Leon2486CRO145315340,00
    2FMTimagin Petr2337RUS41376980,00
    3FMTisaj Domen2339SLO146287080,00
    4CMBrinovec David2180SLO146086420,00
    5MKBrinovec Dusan2276SLO146034890,00
    6MKPavic Filip2248CRO145182600,00
    7MKHavas Janko2229CRO145177520,00
    8FMCosic Marin2116CRO145009730,00
    9MKGorsek Gregor2090SLO146058990,00
    10MKHavas Juraj2095CRO145177600,00
    11MKBrinovec Franci Ml.2076SLO146016720,00
    12MKBrinovec Franc St.2024SLO146054060,00
    13IFlander Nejc2020SLO146078400,00
    14WMKSvent Suzana2015SLO146047870,00
    15MKUrisek Mitja1952SLO146054730,00
    16Brinovec Lucy1029SLO146296660,00
    17MKStudnicka Tomo0SLO146049060,00
    18IKampus Andrej0SLO146401390,00
      3. SD Sentjur (RtgAvg:2170 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Plahuta, Darko
    1GMZelcic Robert2514CRO145003100,00
    2FMAmon Nejc2258SLO146101320,00
    3MKCetina Klemen2182SLO146039500,00
    4MKBrusnjak Saso2052SLO146061860,00
    5IRajkovic Radisa2008SLO146031870,00
    6MKPlahuta Darko2003SLO146030800,00
    7MKGazvoda Franc1938SLO146036750,00
    8MKNikolic Stanko1844SLO146024900,00
    9MKVrankic Zeljko1984SLO146021210,00
    10IIMackovsek Zeljko1776SLO146142780,00
    11WIJazbinsek Vera1675SLO146024070,00
    12IIIGaber Luiza1526SLO146065420,00
    13Majcen Ana1288SLO146186210,00
    14WIVMajcen Maja1373SLO146191720,00
      4. SD Fram (RtgAvg:2127 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Mitrovic, Boris
    1MSegovic Goran2256CRO145088420,00
    2MKNovak Ratko2114CRO145118270,00
    3MKIvanusa Bogomir2097SLO146033650,00
    4IVukmirovic Dusan2096SRB9387850,00
    5IAdam Miroslav2106SLO146017700,00
    6MKSivic Jernej2091SLO146047100,00
    7IHevir Vladimir1988SLO146059530,00
    8IKorze Danilo1978SLO146046630,00
    9MKMitrovic Boris1964SLO146106550,00
    10IIKubale Marko1944SLO146071070,00
    11ISardi Darko1862CRO145111000,00
    12IKolar Branko1758SLO146105150,00
    13IIGunsek Alfred1675SLO146141030,00
    14IIKukovec Darko1632SLO146105660,00
    15IIGabrijan Timotej1602SLO146245590,00
    16IVelec Joze0SLO146068440,00
    17IIMejal Joze0SLO146119370,00
    18IMejal Davorin0SLO146155410,00
      5. SK Zagorje ob Savi (RtgAvg:2078 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Peric, Bernard
    1FMBender Ivan2214CRO145034680,00
    2MKPeric Bernard2096SLO146080650,00
    3FMKolar Srecko2135SLO146001530,00
    4MKOcepek Martin2120SLO146047440,00
    5Mujacic Haris1972BIH144081390,00
    6AIMBenko Bostjan1932SLO146067710,00
    7IIMedvesek Janez1797SLO146264890,00
    8IRegancin Rudi1931SLO146048760,00
    9IJuric Marko1847SLO146043610,00
    10IIIGrujic Predrag1739SLO146094520,00
    11IIBajraktarevic Bajro1639SLO146061510,00
    12IILazar Ivan0SLO0,00
    13Suhel Tadej0SLO146170210,00
    14Hribar Zan0SLO146257170,00
    15Bajric Besim0SLO0,00
    16Zukic Kenan0SLO0,00
      6. SD Radenska Pomgrad 2 (RtgAvg:2158 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Grah, Matej
    1FMLazar Ales Ml.2278SLO146030390,00
    2MKCoklin Marko2186SLO146010440,00
    3MKSkuhala Luka2139SLO146056780,00
    4Hitter Gabriella2136HUN7340040,00
    5MKMeglic Jaka2060SLO146115540,00
    6MKKovac Mitja2114SLO146037800,00
    7WFMSkuhala Barbara2093SLO146054650,00
    8ICmor Nino2058SLO146076030,00
    9MKKos Igor1991SLO146094790,00
    10IGrah Matej1962SLO146061000,00
    11MKGruskovnjak Joze1949SLO146204050,00
    12WMKHocevar Maja1936SLO146040600,00
      7. Celjski SK (RtgAvg:2098 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Zorko, Joze
    1FMStucl Bozo2220SLO146016640,00
    2MKBrilej Jaka2103SLO146188180,00
    3MKPesec Franc2094SLO146038610,00
    4MKZorko Joze2100SLO146041080,00
    5WFMNovak Ksenija2056SLO146042720,00
    6WMHercog Nusa2012SLO146143240,00
    7INareks Matic1913SLO146295260,00
    8IIIPetauer Janez1868SLO146116780,00
    9WIPetauer Eva1864SLO146116600,00
    10WIKralj Nika1851SLO146166960,00
    11IIStern Urban1782SLO146251480,00
    12WIVPetauer Ana Marija1508SLO146140810,00
    13Zvizej Ziga1315SLO146386570,00
    14IIDrama Tilen1305SLO146332300,00
    15IIIZelj Lan1102SLO146381770,00
    16IIIGradisek Bor1228SLO146358280,00
    17IVKotnik Filip0SLO146407240,00
    18Radisek Nik0SLO146443630,00
      8. SK Slovenj Gradec (RtgAvg:2100 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Krnjovsek, Andrej
    1FMPerus Danilo2225SLO146001370,00
    2MKKrivec Sandi2144SLO146065000,00
    3MKSpalir Branko2115SLO146048920,00
    4IVaupot Luka1989SLO146276710,00
    5ITomitz Hermann2082AUT16151900,00
    6MKKrnjovsek Andrej2036SLO146013200,00
    7ISmon Gregor1983SLO146081380,00
    8MKTuricnik Vlado1996SLO146049300,00
    9IINikl-Hutinski Emanuel1669SLO146133280,00
    10IICernjak Ambroz1703SLO146074330,00
    11IIINabernik Ales1505SLO146155760,00
    12IIRepas Jernej0SLO146106390,00
      9. SD Rokada Lendava (RtgAvg:2065 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Pukl, Daniel
    1IMHorvath Tamas2306HUN7001850,00
    2MKSolmajer Luka2049SLO146016300,00
    3MKIvanec Dezider2087SLO146044000,00
    4MKVidic Branko1942SLO146054810,00
    5MKPukl Daniel1965SLO146064020,00
    6IKodela Matjaz1984SLO146026280,00
    7INerat Ivan2001SLO146095330,00
    8FMGerencer Jozef1919SLO146012570,00
    9WMKNerat Brigita1564SLO146124530,00
    10IIIIvanec Janos1317SLO146375450,00
    11Maric Marta0SLO146217700,00
    12Hozjan Tian0FID730083110,00
    13Grof Aleks0SLO0,00

      1. ZSK Maribor 2 (RtgAvg:2187 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Drnovsek, Nejc
    1MKDrnovsek Nejc2249SLO146067470,00
    2FMBuzeti Jernej2212SLO146044770,00
    3MKBratkovic Sham2207SLO146087150,00
    4MKlemencic Gorazd2201SLO146008200,00
    5FMJuvan Jaka2140SLO146188500,00
    6IVrban Rok2115SLO146082190,00
    7MKKodric Tilen2061SLO146138590,00
    8MMihevc Ivo2042SLO146004800,00
    9WIMMar Karmen2026SLO146034030,00
    10WFMMihevc-Mohr Narcisa1982SLO146005870,00
    11IKrcmar Aleksander1888SLO146133790,00
    12IICentrih Aleks1579SLO146382310,00
      2. SK Zalec (RtgAvg:2319 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Brinovec, Dusan
    1IMLivaic Leon2486CRO145315340,00
    2FMTimagin Petr2337RUS41376980,00
    3FMTisaj Domen2339SLO146287080,00
    4CMBrinovec David2180SLO146086420,00
    5MKBrinovec Dusan2276SLO146034890,00
    6MKPavic Filip2248CRO145182600,00
    7MKHavas Janko2229CRO145177520,00
    8FMCosic Marin2116CRO145009730,00
    9MKGorsek Gregor2090SLO146058990,00
    10MKHavas Juraj2095CRO145177600,00
    11MKBrinovec Franci Ml.2076SLO146016720,00
    12MKBrinovec Franc St.2024SLO146054060,00
    13IFlander Nejc2020SLO146078400,00
    14WMKSvent Suzana2015SLO146047870,00
    15MKUrisek Mitja1952SLO146054730,00
    16Brinovec Lucy1029SLO146296660,00
    17MKStudnicka Tomo0SLO146049060,00
    18IKampus Andrej0SLO146401390,00
      3. SD Sentjur (RtgAvg:2170 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Plahuta, Darko
    1GMZelcic Robert2514CRO145003100,00
    2FMAmon Nejc2258SLO146101320,00
    3MKCetina Klemen2182SLO146039500,00
    4MKBrusnjak Saso2052SLO146061860,00
    5IRajkovic Radisa2008SLO146031870,00
    6MKPlahuta Darko2003SLO146030800,00
    7MKGazvoda Franc1938SLO146036750,00
    8MKNikolic Stanko1844SLO146024900,00
    9MKVrankic Zeljko1984SLO146021210,00
    10IIMackovsek Zeljko1776SLO146142780,00
    11WIJazbinsek Vera1675SLO146024070,00
    12IIIGaber Luiza1526SLO146065420,00
    13Majcen Ana1288SLO146186210,00
    14WIVMajcen Maja1373SLO146191720,00
      4. SD Fram (RtgAvg:2127 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Mitrovic, Boris
    1MSegovic Goran2256CRO145088420,00
    2MKNovak Ratko2114CRO145118270,00
    3MKIvanusa Bogomir2097SLO146033650,00
    4IVukmirovic Dusan2096SRB9387850,00
    5IAdam Miroslav2106SLO146017700,00
    6MKSivic Jernej2091SLO146047100,00
    7IHevir Vladimir1988SLO146059530,00
    8IKorze Danilo1978SLO146046630,00
    9MKMitrovic Boris1964SLO146106550,00
    10IIKubale Marko1944SLO146071070,00
    11ISardi Darko1862CRO145111000,00
    12IKolar Branko1758SLO146105150,00
    13IIGunsek Alfred1675SLO146141030,00
    14IIKukovec Darko1632SLO146105660,00
    15IIGabrijan Timotej1602SLO146245590,00
    16IVelec Joze0SLO146068440,00
    17IIMejal Joze0SLO146119370,00
    18IMejal Davorin0SLO146155410,00
      5. SK Zagorje ob Savi (RtgAvg:2078 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Peric, Bernard
    1FMBender Ivan2214CRO145034680,00
    2MKPeric Bernard2096SLO146080650,00
    3FMKolar Srecko2135SLO146001530,00
    4MKOcepek Martin2120SLO146047440,00
    5Mujacic Haris1972BIH144081390,00
    6AIMBenko Bostjan1932SLO146067710,00
    7IIMedvesek Janez1797SLO146264890,00
    8IRegancin Rudi1931SLO146048760,00
    9IJuric Marko1847SLO146043610,00
    10IIIGrujic Predrag1739SLO146094520,00
    11IIBajraktarevic Bajro1639SLO146061510,00
    12IILazar Ivan0SLO0,00
    13Suhel Tadej0SLO146170210,00
    14Hribar Zan0SLO146257170,00
    15Bajric Besim0SLO0,00
    16Zukic Kenan0SLO0,00
      6. SD Radenska Pomgrad 2 (RtgAvg:2158 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Grah, Matej
    1FMLazar Ales Ml.2278SLO146030390,00
    2MKCoklin Marko2186SLO146010440,00
    3MKSkuhala Luka2139SLO146056780,00
    4Hitter Gabriella2136HUN7340040,00
    5MKMeglic Jaka2060SLO146115540,00
    6MKKovac Mitja2114SLO146037800,00
    7WFMSkuhala Barbara2093SLO146054650,00
    8ICmor Nino2058SLO146076030,00
    9MKKos Igor1991SLO146094790,00
    10IGrah Matej1962SLO146061000,00
    11MKGruskovnjak Joze1949SLO146204050,00
    12WMKHocevar Maja1936SLO146040600,00
      7. Celjski SK (RtgAvg:2098 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Zorko, Joze
    1FMStucl Bozo2220SLO146016640,00
    2MKBrilej Jaka2103SLO146188180,00
    3MKPesec Franc2094SLO146038610,00
    4MKZorko Joze2100SLO146041080,00
    5WFMNovak Ksenija2056SLO146042720,00
    6WMHercog Nusa2012SLO146143240,00
    7INareks Matic1913SLO146295260,00
    8IIIPetauer Janez1868SLO146116780,00
    9WIPetauer Eva1864SLO146116600,00
    10WIKralj Nika1851SLO146166960,00
    11IIStern Urban1782SLO146251480,00
    12WIVPetauer Ana Marija1508SLO146140810,00
    13Zvizej Ziga1315SLO146386570,00
    14IIDrama Tilen1305SLO146332300,00
    15IIIZelj Lan1102SLO146381770,00
    16IIIGradisek Bor1228SLO146358280,00
    17IVKotnik Filip0SLO146407240,00
    18Radisek Nik0SLO146443630,00
      8. SK Slovenj Gradec (RtgAvg:2100 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Krnjovsek, Andrej
    1FMPerus Danilo2225SLO146001370,00
    2MKKrivec Sandi2144SLO146065000,00
    3MKSpalir Branko2115SLO146048920,00
    4IVaupot Luka1989SLO146276710,00
    5ITomitz Hermann2082AUT16151900,00
    6MKKrnjovsek Andrej2036SLO146013200,00
    7ISmon Gregor1983SLO146081380,00
    8MKTuricnik Vlado1996SLO146049300,00
    9IINikl-Hutinski Emanuel1669SLO146133280,00
    10IICernjak Ambroz1703SLO146074330,00
    11IIINabernik Ales1505SLO146155760,00
    12IIRepas Jernej0SLO146106390,00
      9. SD Rokada Lendava (RtgAvg:2065 / TB1: 2 / TB2: 0) Captain: Pukl, Daniel
    1IMHorvath Tamas2306HUN7001850,00
    2MKSolmajer Luka2049SLO146016300,00
    3MKIvanec Dezider2087SLO146044000,00
    4MKVidic Branko1942SLO146054810,00
    5MKPukl Daniel1965SLO146064020,00
    6IKodela Matjaz1984SLO146026280,00
    7INerat Ivan2001SLO146095330,00
    8FMGerencer Jozef1919SLO146012570,00
    9WMKNerat Brigita1564SLO146124530,00
    10IIIIvanec Janos1317SLO146375450,00
    11Maric Marta0SLO146217700,00
    12Hozjan Tian0FID730083110,00
    13Grof Aleks0SLO0,00

  • Termini in lokacije
    09. avgust 2019

    Termini in lokacije09. avgust 2019
    09. avgust 2019

    Urnik Prve članske lige vzhod 2019:


    HOTEL DIANA, Slovenska ulica 52, 9000 Murska Sobota

    • petek, 6. 9. 2019: otvoritev lige in prvo kolo ob 17:00
    • sobota, 7. 9. 2019: drugo kolo ob 15:00
    • nedelja 8. 9. 2019: tretje kolo ob 11:00


    HOSTEL KURENT, Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj

    • petek, 20. 9. 2019: četrto kolo ob 16:30
    • sobota, 21. 9. 2019: peto kolo ob 15:00
    • nedelja, 22. 9. 2019: šesto kolo ob 10:00


    HOSTEL KURENT, Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj

    • petek, 18. 10. 2019: sedmo kolo ob 16:30
    • sobota, 19. 10. 2019: osmo kolo ob 15:00
    • nedelja, 20. 10. 2019: deveto kolo ob 10:00.


    Razglasitev rezultatov bo 15 minut po končanem zadnjem kolu.

    Urnik Prve članske lige vzhod 2019:


    HOTEL DIANA, Slovenska ulica 52, 9000 Murska Sobota

    • petek, 6. 9. 2019: otvoritev lige in prvo kolo ob 17:00
    • sobota, 7. 9. 2019: drugo kolo ob 15:00
    • nedelja 8. 9. 2019: tretje kolo ob 11:00


    HOSTEL KURENT, Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj

    • petek, 20. 9. 2019: četrto kolo ob 16:30
    • sobota, 21. 9. 2019: peto kolo ob 15:00
    • nedelja, 22. 9. 2019: šesto kolo ob 10:00


    HOSTEL KURENT, Osojnikova cesta 9, 2250 Ptuj

    • petek, 18. 10. 2019: sedmo kolo ob 16:30
    • sobota, 19. 10. 2019: osmo kolo ob 15:00
    • nedelja, 20. 10. 2019: deveto kolo ob 10:00.


    Razglasitev rezultatov bo 15 minut po končanem zadnjem kolu.