Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Pardubice OPEN
  • Najvišje uvrščeni Slovenec je Dobrovoljc
    28. julij 2019

Najvišje uvrščeni Slovenec je Dobrovoljc28. julij 2019

Zaključil se je Pardubice OPEN, ki je sodeč po slovenski udeležbi precej popularen med našimi igralci. Na A turnirju se je najvišje od naših uvrstil Vid Dobrovoljc, ki je zasedel končno 76. mesto. Na "štartni listi" je bil Vid na 97. mestu, na turnirju je skupno nastopilo kar 323 igralcev. V prvo polovico so se uvrstili tudi Andraž Šuta, David Stevanič in Blaž Debevec.

• 19.07. - 27.07.2019
    25. julij 2019

19.07. - 27.07.201925. julij 2019

Na OPNU v Pardubicah nastopa kar 17 Slovenk in Slovencev, od tega kar 5 igralcev na A turnirju.