Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2021/2022
  • Rezultati
    01. marec 2022

    Rezultati01. marec 2022
    01. marec 2022

    Rezultati:
    Rezultati so v različnih zavihkih
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EORsgHtqt20TnbsXKyZdBDN4Q-9OLVTwa5f5ZlunKEQ/edit?usp=sharing

  • Prošnje
    18. marec 2022

    Prošnje18. marec 2022
    18. marec 2022

    V seznamu prijavljenih spodaj lahko vidite odobrene prošnje. V kolikor se še niste prijavili preko obrazca, to čimprej storite. Pri dekletih je še nekaj prostih mest.

    V seznamu prijavljenih spodaj lahko vidite odobrene prošnje. V kolikor se še niste prijavili preko obrazca, to čimprej storite. Pri dekletih je še nekaj prostih mest.

  • Seznam uvrščenih
    12. marec 2022

    Seznam uvrščenih12. marec 2022
    12. marec 2022

    Seznam uvrščenih https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Wku_XIJFXq_OChWsiQFCuWPgZ-taCzYJT89HKxn5qOc/edit?usp=sharing

  • Navodila za Državno prvenstvo - NOVO
    06. marec 2022

    Navodila za Državno prvenstvo - NOVO06. marec 2022
    06. marec 2022

    1. Registrirati se morate na https://lichess.org/
    2. Prijaviti se morate preko obrazca (za prijavo potrebujete lichess uporabniško ime - točka 1)
    3. Pridružiti se morate ekipi na lichess-u:
      Fantje do 12 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-fantje-do-12-let
      Fantje do 15 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-fantje-do-15-let
      Deklice do 12 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-dekleta-do-12-let
      Dekleta do 15 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-dekleta-do-15-let
    4. Prijaviti se morate na turnir v lichess-u
    5. Na dan tekmovanja se morate pridružiti preko Zoom povezave

      Fantje do 12 let https://arnes-si.zoom.us/j/99513376011
      Meeting ID: 995 1337 6011

      Fantje do 15 let https://arnes-si.zoom.us/j/94822651681
      Meeting ID: 948 2265 1681

      Dekleta do 12 let https://arnes-si.zoom.us/j/93923206321
      Meeting ID: 939 2320 6321

      Dekleta do 15 let https://arnes-si.zoom.us/s/94876653418
      Meeting ID: 948 7665 3418

      Testno tekmovanje: v sredo ob 19h:
      Ekipa za testna tekmovanja: mat123 Geslo: mat
      https://lichess.org/team/mat123

      Navodila:
      Lichess navodila - klik

    1. Registrirati se morate na https://lichess.org/
    2. Prijaviti se morate preko obrazca (za prijavo potrebujete lichess uporabniško ime - točka 1)
    3. Pridružiti se morate ekipi na lichess-u:
      Fantje do 12 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-fantje-do-12-let
      Fantje do 15 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-fantje-do-15-let
      Deklice do 12 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-dekleta-do-12-let
      Dekleta do 15 let: https://lichess.org/team/osnovnosolsko-dp-20212022-dekleta-do-15-let
    4. Prijaviti se morate na turnir v lichess-u
    5. Na dan tekmovanja se morate pridružiti preko Zoom povezave

      Fantje do 12 let https://arnes-si.zoom.us/j/99513376011
      Meeting ID: 995 1337 6011

      Fantje do 15 let https://arnes-si.zoom.us/j/94822651681
      Meeting ID: 948 2265 1681

      Dekleta do 12 let https://arnes-si.zoom.us/j/93923206321
      Meeting ID: 939 2320 6321

      Dekleta do 15 let https://arnes-si.zoom.us/s/94876653418
      Meeting ID: 948 7665 3418

      Testno tekmovanje: v sredo ob 19h:
      Ekipa za testna tekmovanja: mat123 Geslo: mat
      https://lichess.org/team/mat123

      Navodila:
      Lichess navodila - klik

  • Rezultati kvalifikacijskih turnirjev
    28. februar 2022

    Rezultati kvalifikacijskih turnirjev28. februar 2022
    28. februar 2022

    Kvalifikacije za naslednje regije bodo potekale na skupnem turnirju dne 12. 3. 2022 ob 10h:
    - Velenje
    - Celje
    - Ljubljana
    - Pomurje
    - Notranjska
    - Domžale
    - Podravje

    Rezultati skupnih kvalifikacij

    Kvalifikacije izvedene po posameznih regijah:
    - Grosuplje - Rezultati
    - Obala - Rezultati
    - Goriška - Rezultati
    - Gorenjska - Bilo izvedeno
    - Dolenjska - Rezultati
    - Zasavje
    - Posavje - Rezultati
    - Koroška - Rezultati
    - Maribor - Rezultati

    Kvalifikacije za naslednje regije bodo potekale na skupnem turnirju dne 12. 3. 2022 ob 10h:
    - Velenje
    - Celje
    - Ljubljana
    - Pomurje
    - Notranjska
    - Domžale
    - Podravje

    Rezultati skupnih kvalifikacij

    Kvalifikacije izvedene po posameznih regijah:
    - Grosuplje - Rezultati
    - Obala - Rezultati
    - Goriška - Rezultati
    - Gorenjska - Bilo izvedeno
    - Dolenjska - Rezultati
    - Zasavje
    - Posavje - Rezultati
    - Koroška - Rezultati
    - Maribor - Rezultati

  • Področni regijski centri in pripadajoče občine
    24. februar 2022

    Področni regijski centri in pripadajoče občine24. februar 2022
    24. februar 2022

    • Obala (Koper, Izola, Piran, Sežana, Divača, Hrpelje-Kozina, Komen, Ankaran)
    • Goriška (Nova Gorica, Brda, Kanal ob Soči, Miren-Kostanjevica, Šempeter-Vrtojba, Renče-Vogrsko, Tolmin, Bovec, Kobarid, Ajdovščina, Vipava, Idrija, Cerkno)
    • Notranjska (Postojna, Pivka, Logatec, Cerknica, Loška dolina, Ilirska Bistrica, Bloke, Vrhnika, Borovnica)
    • Gorenjska (Kranj, Cerklje na Gorenjskem, Naklo, Preddvor, Šenčur, Radovljica, Bled, Gorje, Bohinj, Jesenice, Kranjska Gora, Tržič, Škofja Loka, Gorenja vas-Poljane, Železniki, Žiri, Žirovnica, Jezersko)
    • Ljubljana (Ljubljana – mesto, Dol pri Ljubljani)
    • Domžale (Medvode, Vodice, Domžale, Lukovica, Mengeš, Moravče, Kamnik, Trzin, Komenda)
    • Grosuplje (Ribnica, Loški Potok, Kočevje, Kostel, Osilnica, Grosuplje, Dobrepolje, Ivančna Gorica, Brezovica, Log-Dragomer, Ig, Škofljica, Velike Lašče, Dobrova-Polhov Gradec, Horjul, Sodražica)
    • Dolenjska (Novo mesto, Šentjernej, Šentrupert, Straža, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, Mokronog-Trebelno, Črnomelj, Semič, Metlika, Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Mirna, Žužemberk)
    • Zasavje (Litija, Trbovlje, Hrastnik, Zagorje ob Savi, Šmartno pri Litiji)
    • Posavje (Krško, Kostanjevica ob Krki, Sevnica, Brežice, Radeče)
    • Celje (Celje, Vojnik, Štore, Laško, Slovenske Konjice, Vitanje, Zreče, Šentjur, Žalec, Šmarje pri Jelšah, Kozje, Podčetrtek, Rogaška Slatina, Rogatec, Bistrica ob Sotli, Dobje, Dobrna, Braslovče, Polzela, Prebold, Tabor, Vransko)
    • Velenje (Velenje, Šmartno ob Paki, Mozirje, Rečica ob Savinji, Gornji Grad, Ljubno, Luče, Nazarje, Solčava, Šoštanj)
    • Koroška (Ravne na Koroškem, Prevalje, Črna na Koroškem, Mežica, Muta, Podvelka, Ribnica na Pohorju, Vuzenica, Radlje ob Dravi, Dravograd, Slovenj Gradec, Mislinja)
    • Maribor (Maribor, Duplek, Rače-Fram, Starše, Pesnica, Kungota, Šentilj, Ruše, Lenart, Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Benedikt, Cerkvenjak, Sveta Ana, Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Sveti Andraž v Slovenskih Goricah, Hoče-Slivnica, Miklavž na Dravskem Polju, Lovrenc na Pohorju, Selnica ob Dravi)
    • Podravje (Ptuj, Destrnik, Trnovska vas, Dornava, Gorišnica, Juršinci, Kidričevo, Majšperk, Videm, Zavrč, Ormož, Sveti Tomaž, Središče ob Dravi, Slovenska Bistrica, Makole, Poljčane, Žetale, Markovci, Cirkulane, Hajdina, Oplotnica, Podlehnik)
    • Pomurje (Murska Sobota, Beltinci, Cankova, Tišina, Gornji Petrovci, Hodoš, Šalovci, Kuzma, Moravske Toplice, Puconci, Rogašovci, Lendava, Črenšovci, Kobilje, Odranci, Turnišče, Ljutomer, Gornja Radgona, Apače, Radenci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Velika Polana, Grad, Dobrovnik, Križevci, Razkrižje, Veržej)

    • Obala (Koper, Izola, Piran, Sežana, Divača, Hrpelje-Kozina, Komen, Ankaran)
    • Goriška (Nova Gorica, Brda, Kanal ob Soči, Miren-Kostanjevica, Šempeter-Vrtojba, Renče-Vogrsko, Tolmin, Bovec, Kobarid, Ajdovščina, Vipava, Idrija, Cerkno)
    • Notranjska (Postojna, Pivka, Logatec, Cerknica, Loška dolina, Ilirska Bistrica, Bloke, Vrhnika, Borovnica)
    • Gorenjska (Kranj, Cerklje na Gorenjskem, Naklo, Preddvor, Šenčur, Radovljica, Bled, Gorje, Bohinj, Jesenice, Kranjska Gora, Tržič, Škofja Loka, Gorenja vas-Poljane, Železniki, Žiri, Žirovnica, Jezersko)
    • Ljubljana (Ljubljana – mesto, Dol pri Ljubljani)
    • Domžale (Medvode, Vodice, Domžale, Lukovica, Mengeš, Moravče, Kamnik, Trzin, Komenda)
    • Grosuplje (Ribnica, Loški Potok, Kočevje, Kostel, Osilnica, Grosuplje, Dobrepolje, Ivančna Gorica, Brezovica, Log-Dragomer, Ig, Škofljica, Velike Lašče, Dobrova-Polhov Gradec, Horjul, Sodražica)
    • Dolenjska (Novo mesto, Šentjernej, Šentrupert, Straža, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, Mokronog-Trebelno, Črnomelj, Semič, Metlika, Dolenjske Toplice, Mirna Peč, Mirna, Žužemberk)
    • Zasavje (Litija, Trbovlje, Hrastnik, Zagorje ob Savi, Šmartno pri Litiji)
    • Posavje (Krško, Kostanjevica ob Krki, Sevnica, Brežice, Radeče)
    • Celje (Celje, Vojnik, Štore, Laško, Slovenske Konjice, Vitanje, Zreče, Šentjur, Žalec, Šmarje pri Jelšah, Kozje, Podčetrtek, Rogaška Slatina, Rogatec, Bistrica ob Sotli, Dobje, Dobrna, Braslovče, Polzela, Prebold, Tabor, Vransko)
    • Velenje (Velenje, Šmartno ob Paki, Mozirje, Rečica ob Savinji, Gornji Grad, Ljubno, Luče, Nazarje, Solčava, Šoštanj)
    • Koroška (Ravne na Koroškem, Prevalje, Črna na Koroškem, Mežica, Muta, Podvelka, Ribnica na Pohorju, Vuzenica, Radlje ob Dravi, Dravograd, Slovenj Gradec, Mislinja)
    • Maribor (Maribor, Duplek, Rače-Fram, Starše, Pesnica, Kungota, Šentilj, Ruše, Lenart, Sveta Trojica v Slovenskih Goricah, Benedikt, Cerkvenjak, Sveta Ana, Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Sveti Andraž v Slovenskih Goricah, Hoče-Slivnica, Miklavž na Dravskem Polju, Lovrenc na Pohorju, Selnica ob Dravi)
    • Podravje (Ptuj, Destrnik, Trnovska vas, Dornava, Gorišnica, Juršinci, Kidričevo, Majšperk, Videm, Zavrč, Ormož, Sveti Tomaž, Središče ob Dravi, Slovenska Bistrica, Makole, Poljčane, Žetale, Markovci, Cirkulane, Hajdina, Oplotnica, Podlehnik)
    • Pomurje (Murska Sobota, Beltinci, Cankova, Tišina, Gornji Petrovci, Hodoš, Šalovci, Kuzma, Moravske Toplice, Puconci, Rogašovci, Lendava, Črenšovci, Kobilje, Odranci, Turnišče, Ljutomer, Gornja Radgona, Apače, Radenci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Velika Polana, Grad, Dobrovnik, Križevci, Razkrižje, Veržej)

  • Objavljen je razpis posamičnega osnovnošolskega DP za učence in učenke za šolsko leto 2021/22
    24. februar 2022

    Objavljen je razpis posamičnega osnovnošolskega DP za učence in učenke za šolsko leto 2021/2224. februar 2022
    24. februar 2022

    Tekmovanje bo potekalo v nedeljo 20. 3. 2022 s pričetkom ob 9.00

    Tekmovanje bo potekalo v nedeljo 20. 3. 2022 s pričetkom ob 9.00