Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Marec 2022
(nazaj)
  1. Post festum v Domnu - 06 6320 Lucija
    1. marec 2022
  2. Sova 2022 -posp. 4 2000 Maribor - Zrkovci
    2. marec 2022
  3. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    2. marec 2022
  4. Sredin turnir na 10 minut-LiChess online ŠD Jesenice 0 Lichess online
    2. marec 2022
  5. Mesečni ciklus hitropotezni 5min - MAREC 4270 JESENICE
    3. marec 2022
  6. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 04 6320 Ljubljana
    3. marec 2022
  7. Gurman počitniški 2000 Maribor
    3. marec 2022
  8. Odprti turnir ŽŠK Maribor Poligram v počasnem šahu 2000 Maribor
    4. marec 2022
  9. Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 2022 marec 4000 Kranj
    4. marec 2022
  10. 9. turnir za prvaka 2022 0 Malečnik
    4. marec 2022
  11. Konjiški ciklus 2022-2 3210 Slovenske Konjice
    4. marec 2022
  12. Pokal ŠZS 2022 1410 Zagorje ob Savi
    4. - 6. marec 2022
    Festival
  13. Sobotni online LiChess turnir na 5 minut ŠD Jesenice 0 Lichess online
    5. marec 2022
  14. Odprto srednješolsko prvenstvo Obale - neuradno 6320 Lucija
    5. marec 2022
  15. Gurman 2022 - 10 2000 Maribor
    7. marec 2022
  16. Post festum v Domnu - 07 6320 Lucija
    7. marec 2022
  17. Ponedeljkov cug v Domnu - 07 6320 Lucija
    7. marec 2022
  18. 1. turnir ŠK Stari Mayr Kranj 2022 4000 Kranj
    8. marec 2022
  19. Izolski desetminutni ciklus - 02 6310 Izola
    9. marec 2022
  20. Sredin turnir na 10 minut-LiChess online 0 Lichess online
    9. marec 2022
  21. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    9. marec 2022
  22. Mesečni ciklus pospešeni 15min - MAREC 4270 JESENICE
    10. marec 2022
  23. Sova 2022 - hitrop. 5 2000 Maribor - Zrkovci
    10. - 9. marec 2022
  24. Prvak Frama 2022-2 2312 Orehova vas
    11. marec 2022
  25. Šentiljski ciklus 1 marec 2022 3320 Več namenski prostor
    11. marec 2022
  26. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2022 8000 Novo mesto
    11. marec 2022
  27. Koroški ciklus marec 2022 2390 Ravne na Koroškem
    12. marec 2022
  28. OSNOVNOŠOLSKO POSAMIČNO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022 4000 Kranj
    12. marec 2022
  29. Sobotni online LiChess turnir na 5 minut ŠD Jesenice 0 Lichess online
    12. marec 2022
  30. Obalno prv. OŠ - kvalifikacije za DP 6320 Izola
    12. marec 2022
  31. OSNOVNOŠOLSKO POSAMIČNO PRVENSTVO GORENJSKE ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022 - F12 4000 Kranj
    12. marec 2022
  32. Srednješolsko državno prvenstvo 2021/2022 0 _
    12. marec 2022
    Festival
  33. RIMEX CIKLUS 2022 - 1.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    13. marec 2022
  34. Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 0 _
    13. marec 2022
    Festival
  35. Gurman 2022 - 11 2000 Maribor
    14. marec 2022
  36. Ponedeljkov cug v Domnu - 08 6320 Lucija
    14. marec 2022
  37. Post festum v Domnu - 08 6320 Lucija
    14. marec 2022
  38. Sredin turnir na 10 minut-LiChess online ŠD Jesenice 0 Lichess online
    16. marec 2022
  39. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    16. marec 2022
  40. Sova 2022 -posp. 5 2000 Maribor - Zrkovci
    17. marec 2022
  41. Mesečni ciklus hitropotezni 10min - MAREC 4270 JESENICE
    17. marec 2022
  42. ZPPZ DU Mb - upokoj. 1/12 2000 Maribor
    17. marec 2022
  43. Morčićeva zimska serija 24/ 24 6320 Morčič
    18. marec - 28. januar 2022
  44. Prvak Frama 2022-3 2312 Orehova vas
    18. marec 2022
  45. 7. MEMORIALNI TURNIR VESNE ROŽIČ - 18. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR IG 2022 1292 Ig
    19. marec 2022
  46. Sobotni online LiChess turnir na 5 minut ŠD Jesenice 0 Lichess online
    19. marec 2022
  47. Serija "Super Domen" - 1/ 4 6320 Lucija
    19. marec 2022
  48. 7. memorialni turnir Vesne Rožič 1292 IG
    19. marec 2022
    Festival
  49. Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2021/2022 0 _
    20. marec 2022
    Festival
  50. Gurman 2022 - 12 2000 Maribor
    21. marec 2022
  51. 2. turnir ŠK Stari Mayr Kranj 4000 Kranj
    22. marec 2022
  52. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    23. marec 2022
  53. Ekipna liga Maribor 2022 2000 Maribor
    23. marec 2022
  54. Sredin turnir na 10 minut-LiChess online ŠD Jesenice 0 Lichess online
    23. marec 2022
  55. Mesečni ciklus hitropotezni 10min, MAREC - UPOKOJENCI 4270 JESENICE
    24. marec 2022
  56. ZAKLJUČNI TURNIR 74. LJUBLJANSKE LIGE 1218 Komenda
    24. marec 2022
  57. Domnov ciklus 10+5/ 4. turnir 6320 Lucija
    24. - 10. marec 2022
  58. 1. Pokal Kozja 3260 Kozje
    24. marec 2022
  59. 1. Mladinski turnir MAREC 2022 0 Kočevje
    25. marec 2022
  60. Posamično prvenstvo distrofikov 2022 - Ženske 6310 Izola
    25. marec 2022
  61. Posamično prvenstvo distrofikov 2022 - Moški 6310 Izola
    25. marec 2022
  62. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2022 8000 Novo mesto
    25. marec 2022
  63. Hitropotezno prvenstvo Izole 2022 - 3/10 6310 Izola
    26. marec 2022
  64. Sobotni online LiChess turnir na 5 minut ŠD Jesenice 0 Lichess online
    26. marec 2022
  65. Ciklus Izola PLUS - 10 6310 Izola
    26. marec 2022
  66. Hitropotezni turnir ŠK Kolektor Idrija - marec 5280 Idrija
    26. marec 2022
  67. Kotnikov Memorial
    27. marec 2022
  68. Pokal Občine Moravske Toplice (Ciklus konectedenski turnirji ŠD Pomgrad) 9226 Moravske Toplice
    27. marec 2022
  69. Hitropotezni turnir za marec 2022 1386 Stari trg pri Ložu
    27. marec 2022
  70. Ponedeljkov cug v Domnu - 09 6320 Lucija
    28. - 21. marec 2022
  71. Post festum v Domnu - 09 6321 Lucija
    28. marec 2022
  72. Gurman 2022 - 13 2000 Maribor
    28. marec 2022
  73. Prvi sosed 2022 2000 Maribor
    29. marec 2022
  74. Sredin turnir na 10 minut-LiChess online ŠD Jesenice 0 Lichess online
    30. marec 2022
  75. Hitropotezni Železničar 1000 Ljubljana
    30. marec 2022
  76. Sredin Železničar - 30. marec 1000 Ljubljana
    30. marec 2022
  77. ZPPZ DU MB - upokoj. 2/12 2000 Maribor
    31. marec 2022
  78. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 06 6319 Lucija
    31. - 17. marec 2022
Marec 2022