Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Dve bronasti medalji na mladinskem hitropoteznem EP

V Solunu se je končalo mladinsko hitropotezno evropsko prvenstvo, ki je prineslo Sloveniji 2 bronasti medalji. Osvojili sta ju Taja Guid (ŠK Triglav Krško) pri dekletih do 14 let in Pia Marie Ružič (ŠK Triglav Krško) pri dekletih do 18 let. Naši so dosegli še več odličnih uvrstitev. Vesna Mihelič (ŠD Mengeš-Trzin) je zasedla 5. mesto med dekleti do 16 let, medalja se ji je izmaknila prav v zadnjem krogu. V isti kategoriji je bila Pia Rožmanec (Celjski ŠK) 8. Pri fantih si je najboljši rezultat s 7. mestom priboril Matic Nareks (Celjski ŠK) v kategoriji do 16 let, Jan Šubelj (ŽŠK Maribor Poligram) je končal tekmovanje na 8. mestu do 18 let.