Šah v šoli - predavanje Jesperja Halla (31. 5. 2022, 17.00)

Med 30. majem in 1. junijem bo v Sloveniji na obisku Jesper Hall, predsednik komisije za izobraževanje pri Evropski šahovski zvezi (ECU). Jesper Bergmark Hall je mednarodni mojster, Fide senior trener in avtor šahovske literature. Veliko svojih aktivnosti namenja področju uvajanja šaha v izobraževalni sistem. Svoje znanje in izkušnje bo delil na predavanju o šahu v šoli, ki bo v torek, 31. maja v Ljubljani v prostorih ŠZS (Bravničarjeva 13) od 17h do 20h.

Še posebej vabljeni šahovski pedagogi. Svojo prijavo potrdite do 26. maja na prijavnem obrazcu. Udeleženci lahko prejmejo potrdilo o udeležbi.