Ljubljana Chess Festival - 27. april 2022

Organizator festivala je TAJFUN ŠK Ljubljana.

Spletna stran: https://www.sah-zveza.si/prireditve/festival/172

RAZPIS FESTIVALA

Festival bo potekal v sredo, 27. aprila 2022, v dvorani Urška na Gospodarskem razstavišču, Dunajska cesta 18, Ljubljana.

Igrajo se trije različni turnirji: - Memorialni turnir Zlatka Bašagiča – hitropotezni turnir (3min+2sek/potezo) - Memorialni turnir Nusreta Sivčevića – pospešeni turnir (7min+3sek/potezo) - Otroški zmajčkov turnir (10min+5sek/potezo)

Informacije: Darja Kapš, (031/321-518, sah.ljubljana@gmail.com)

Denarni nagradni sklad je 2.000,00 € bruto, na vsakem memorialu po 1.000,00 € bruto.

Nagrade se izključujejo, vsak lahko prejme le eno. Nagrade bodo izplačane po končanem turnirju na bančni račun prejemnika ob priložitvi potrebnih izkazil (osebni dokument, naslov, davčna številka in bančni račun). Na otroškem zmajčkovem turnirju bodo podeljene lepe praktične nagrade.