Ekipno OŠ DP

Vse regije pozivamo k organizaciji kvalifikacijskih OŠ ekipnih prvenstev, najkasneje do konca meseca marca 2022. Na Ekipno OŠ DP se uvrstijo najboljše ekipe iz 16 področnih OŠ prvenstev in dodatne 4 ekipe.

Področni koordinatorji po izvedenih kvalifikacijah izpolnijo naslednji OBRAZEC - doc / OBRAZEC - pdf in ga pošljejo na info@sah-zveza.si, najkasneje do 1. 4. 2022.

Organizator Ekipnega OŠ DP sta Osnovna šola Ljudski vrt in ŠD Ptuj, pod okriljem Zavoda za šport RS Planica in Šahovske zveze Slovenije. Prvenstvo bo potekalo v soboto, 09. 04. 2022, Župančičeva ulica 10, 2250 Ptuj, s pričetkom ob 10.00 uri.

Prijave za nastop se sprejemajo do ponedeljka, 04. 04. 2022 do 12:00 preko aplikacije e-šport: http://app.sport.si. Dostop do prijav imajo praviloma šolski športni pedagogi! Seznam pravočasno prijavljenih šahistov in šahistk bo objavljen na spletni strani prvenstva.

Spletna stran prvenstva