Botrstvo v športu 2023

Obveščamo vas, da je danes objavljen razpis Botrstva v športu za pridobitev štipendije v letu 2023. Botrstvo v športu je program, ki so ga vzpostavili Zveza Prijateljev mladine Ljubljana Moste-Polje, Olimpijski komite Slovenije – Združenje športih zvez in Fundacija Miroslava Cerarja za športnike iz socialno šibkih okolij.

Na razpis se lahko prijavijo mladi športniki, ki so uspešni na področju športa in izobraževanja. Prihajajo pa iz socialno šibkih okolij.

Vsi, ki bi želeli pridobiti štipendijo Botrstva v šport za leto 2023, morajo pravočasno oddati vlogo in predložiti vse potrebne podatke in dokumente. Kasnejše dopolnjevanje vlog namreč ni možno. Rok za oddajo vloge je v četrtek, 29. december 2022.

Za vsa dodatna vprašanja je na voljo strokovna služba Botrstva v športu na elektronskem naslovu sport@boter.si.

Infomacije in dokumenti za prijavo