Novinarska konferenca, 15. junija ob 11h

V torek, 15. junija s pričetkom ob 11.00 bo v prostorih ŠZS potekala novinarska konferenca, kjer bo velemojstrica Laura Unuk, prejemnica naziva Ambasadorka šaha, med drugim predstavila svoje načrte in cilje za tekoče leto. Selektorja članskih in mladinskih reprezentanc bosta prestavila rezultate, uspehe in predviden program reprezentanc. Govora bo tudi o popularizaciji šaha v zadnjem obdobju. Evropsko ekipno člansko prvenstvo bo Slovenija gostila od 11. do 22. novembra v Termah Čatež. Predstavniki Šahovske zveze pa se bodo odzvali tudi na nedavne neresnične zapise in blatenja Šahovske zveze in njenih predstavnikov v nekaterih medijih.

Dnevni red:
1. Laura Unuk o nazivu Ambasadorka šaha in novih ciljih