Občni zbor: Dostop do Gospodarskega razstavišča in parkiranje

To soboto bo v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču, Dunajska cesta 18 (Marmorna dvorana - pritličje) potekal 46. občni zbor, s pričetkom ob 10.00.

Dunajska cesta je zaprta zaradi del, zato uporabljajte alternativni avtovhod do GR z zadnje strani preko parkirišča JPLPT. Več si oglejte na SLIKI - VHOD Z VILHARJEVE ALI LINHARTOVE CESTE – vhod z vozili zaradi zaprtja Dunajske ceste..
Pločnik je za pešce odprt.

Ob vstopu na parkirišče JPLPT vzemite parkirno kartico, po dogodku pa vam bodo omogočili potrjevanje kartic za prosti izhod na recepciji GR oz. pri rediteljski službi.
Parkirno kartico
1. se vzame ob vstopu na parkirišče.
2. se potrdi na recepciji GR.
3. se nato potrdi še v parkomatu JPLPT zadaj na parkirišču ali v parkomatu JPLPT pri izhodni rampi smer Vilharjeva cesta (*parkirne kartice se NE potrjuje v parkomatu Triglav, ki zadaj na parkirišču stoji najbliže GR).
4. se za prosti izhod vstavi na izhodni rampi Vilharjeva oz. Linhartova cesta.

Strani občnega zbora
Delegatska poverilnica