Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Mitropa pokal zaključen

Prvi ekipni mednarodni hibridni turnir, ki bo ratingiran, je bil uspešno zaključen. Na Mitropa pokalu je nastopilo vseh 10 srednjeevropskih držav, izvedba je potekala brez večjih tehničnih zapletov.

Po neuradnih rezultatih je v odprti konkurenci naša izbrana vrsta zasedla 9. mesto (10. po ratingu). Najuspešnejši posameznik v ekipi je bil Vid Dobrovoljc s 4 točkami iz 5 partij in 30,6 pridobljenimi ratinškimi točkami.

Dekleta so prvenstvo zaključila na 8. mestu (6. po ratingu). Med dekleti je Zala Urh osvojila največ točk, Nuša Hercog pa je dosegla največji ratinški presežek +18,8.