Začasni seznam kategoriziranih športnikov

Obveščamo vas, da je na naslednji POVEZAVI objavljen začasni seznam kategoriziranih športnikov za novo obdobje, ki stopi v veljavo 1. 2. 2021.

Nekaterim se je kategorizacijsko obdobje pričelo že prej in se nahajajo v aktualni evidenci kategoriziranih športnikov.

Opazili smo, da je bilo nekaj posameznikov iz prejšnjega obdobja izpuščenih iz evidence. Te smo zabeležili in o tem obvestili OKS. Seznam manjkajočih se nahaja TUKAJ. Predvidoma bodo uvrščeni na uradni seznam s 1. 2. 2021.

Morebitne dodatne pripombe nam posredujte na e-mail naslov info@sah-zveza.si najkasneje do torka, 26. 1. 2021!