Evropsko spletno mladinsko prvenstvo in sprememba v koledarju ŠZS

Od 16. do 20. septembra bo potekalo Evropsko spletno mladinsko prvenstvo za kategorije U12, U14, U16 in U18 ločeno za dekleta in fante - RAZPIS.

Vsaka Zveza ima pravico določiti 3 igralke in igralce po posameznih kategorijah.

Na podlagi prejetih prijav bo mladinski selektor določil naše predstavnike. Prijavo oddajte preko naslednjega OBRAZCA, najkasneje do 31. julija!

Izbrani igralci in igralke bodo igrali v dvorani, predvidoma v Šahovskem domu v Ljubljani.

Tekmovalna komisija je prilagodila tekmovalni koledar tako, da bodo naši mladi lahko nastopili tako na Evropskem spletnem mladinskemu prvenstvu in na Državni kadetski ligi. Več si oglejte v zapisniku.