Licenčni seminar za strokovne delavce v šahu

Licenčni seminar za strokovne delavce v šahu bo 10. oktobra v Celju, na Razlagovi 1 (prostori Celjskega ŠK). Licenčni seminar morajo opraviti strokovni delavci v šahu seznam na vsaki 2 leti, skladno s Pravilnikom o licenciranju strokovnih delavcev v šahu.

Rok spletne prijave in pošiljanja vseh potrebnih dokazil je: 05.10.2020.

RAZPIS

URNIK

Tisti, ki nimajo statusa zaposlitve (redno delovno razmerje za poln ali skrajšan delovni čas ‑ področje zaposlitve ni pomembno) ali niso nosilci s.p.‑ja, zasebni športni delavec, ali nimajo statusa kmeta, prijavo opravijo preko elektronskega naslova info@sah-zveza.si.

Vsi, ki so letos opravili program usposabljanja se jim priznajo opravljene obveznosti iz licenčnega seminarja.