Vabilo klubom k organizaciji in soorganizaciji posameznih prvenstev ŠZS za leto 2020

Izvedba DP članov, DP članic, absolutnega mladinskega DP do 20 let in veteranskega DP je bila načrtovana v okviru Ljubljana Chess Festival, ki je bil zaradi pandemije odpovedan. Tekmovalna komisija je pripravila predlog nadomestnega termina, ki je bil potrjen na 7. redni seji UO, dne 5. 6. 2020.
Klube vabimo k prijavi za organizacijo naslednjih tekmovanj:
Državno prvenstvo za člane 5. – 12. september,
Državno prvenstvo za članice 5. – 12. september,
Absolutno mladinsko državno prvenstvo do 20 let 5. – 12. september,
Veteransko državno prvenstvo 5. – 12. september.

Zaradi zasedenosti jesenskih terminov bodo vsa našteta prvenstva izvedena istočasno v sklopu istega dogodka. ŠZS bo prispevala 1000 EUR v nagradni sklad za DP članov in 1000 EUR za DP članic, ki letos izjemoma veljata kot minimalen nagradni sklad. ŠZS bo prvakoma krila bivanje na posamičnem EP decembra 2020 v Podčetrtku. Izpolnjen obrazec pošljite na info@sah-zveza.si. Rok za oddajo prijave je sreda, 24. junij 2020, do 12:00!
Prijavni obrazec
Tekmovalni pogoji morajo biti prilagojeni navodilom za izvedbo šahovskih tekmovanj.

Tekmovalni koledar za leto 2020
Tekmovalni program 2020