Telekonferenčna razprava v živo: "Kako bo šport prebrodil to obdobje?" in "Kaj ga čaka ob ponovnem zagonu tekmovanj?"

Slovenska tiskovna agencija (STA) bo v sklopu STAkluba danes, 27.3. ob 12.30 organizirala telekonferenčno razpravo z naslovom Šport po pandemiji.
V pogovoru bodo sodelovali:
- Blaž Perko, generalni sekretar Olimpijskega komiteja Slovenije (OKS),
- Tomaž Ambrožič, direktor športne agencije SportMediaFocus in
- Boštjan Nachbar, nekdanji uspešni košarkar ter sedanji direktor sindikata igralcev košarkarske evrolige.
V sklopu moderirane razprave, ki jo bo vodila Martina Kolenc (STA) bomo s sogovorniki iskali odgovore na dve ključni vprašanji: Kako bo šport prebrodil to obdobje? in Kaj ga čaka ob ponovnem zagonu tekmovanj?
Razpravo lahko spremljate v živo na povezavi https://www.youtube.com/watch?v=Hu___HuBBXE.

Vljudno vabljeni k ogledu in poslušanju!