Zaposlitev trenerja v okviru projekta Razvoj kadrov v športu

ŠZS vabi šahovske trenerje k prijavi na razpis za zaposlitev v sklopu projekta »Razvoj kadrov v športu« (RKŠ).

Trener bo z dnem 1.4.2020 lahko sklenil pogodbo s ŠZS za 28 mesecev. Pogoji za vključitev trenerja v projekt RKŠ:

• visokošolska ali univerzitetna izobrazba športne smeri ali najvišja stopnja usposobljenosti za delo v športu (stari naziv: šahovski trener; novi naziv: Strokovni delavec 2 – športno treniranje);
  • aktivno opravljanje trenerskega dela;
  • da so varovanci dosegli vsaj 1 naslov velemojstra/-strice ali 2 oz. 3 naslove mednarodnega mojstra/-mojstrice.

Prijave na razpis zbiramo do 10. oktobra 2019. Kandidati naj do tega dne na info@sah-zveza.si pošljejo vsa dokazila o izpolnjevanju zgoraj navedenih pogojev.

ŠZS si pri izbiri pridržuje pravico dati prednost ženski kandidatki ob izpolnjevanju vseh pogojev.