Predlog kategorizacije igralcev za tekoče obdobje

Strokovni svet za tekmovalni šport pri OKS -ZŠZ, bo 1. oktobra 2019 izdal nov seznam kategoriziranih športnikov. Objavljen seznam bo vseboval vse športnike, ki so svoje rezultate dosegli od 1.5. do 31.8.2019 in so predlagani s strani nacionalnih panožnih zvez. Dosežki športnikov bodo vrednoteni po Pogoji, pravila in kriteriji za registriranje in kategoriziranje športnikov v Republiki Sloveniji (ŠAH - na straneh od 250 do 253).

Vsi novi rezultati za pridobitev kategorizacije so vneseni v sistem, preverite jih v naslednjem dokumentu: Predlog kategorizacije OKS. Rezultati iz Državne lige mladincev in mladink bodo vneseni po koncu tekmovanja.

Morebitne pripombe sporočite najkasneje do ponedeljka, 2. septembra do 12.00 na e-mail naslov info@sah-zveza.si.

Seznam vseh kategoriziranih šahistk in šahistov.