FIDE rating

Spoštovani! Od 1. julija do 31. decembra 2019 se slovenski rating ne bo obračunaval. Vabimo vas, da vse turnirje prijavljate za FIDE rating.

S 1. julijem je priporočeno oddajati turnirje preko novega portala (trenutno testno na beta.sah-zveza.si, po zamenjavi www.sah-zveza.si), za lažji prehod na nov sistem pa bomo do konca julija še omogočali objavljanje turnirjev tudi preko starega portala (trenutno na www.sah-zveza.si, po zamenjavi stara.sah-zveza.si).

Na naslednji povezavi si lahko ogledate navodila za FIDE ratingiranje turnirjev: Navodila_FIDE ratingiranje