Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019

V četrtek, 26. decembra je potekal finalni turnir najboljših slovenskih šahistov in šahistk Slovenije: Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019. Med 50 igrlaci so si najboljša mesta pri članih razdelili velemojstri in reprezentanti Luka Lenič, Matej Šebenik in Jure Škoberne. Pri članicah je bila najboljša mladinka Zala Urh, srebrno medaljo je osvojila velemojstrica Darja Kapš, tretja je bila wIM Lara Janželj. Najboljši mladinec je bil David Brinovec, prvo mesto med mladinkami pa je dosegla Nuša Hercog. Med seniroji se je najbolje izkazal Boris Kovač, med seniorkami pa Simona Novak. VIP turnir je osvojil Gojko Musič.