Prijave na mladinsko državno prvenstvo 2019

Igralke in igralce vabimo, da preko klubov uredijo prijavo za nastop na mladinskem DP preko portala ŠZS (E-poslovanje): http://www.sah-zveza.si/ --> E-poslovanje --> Za šahovske klube --> prijave na tekmovanje --> posamična tekmovanja. Vsi udeleženci morajo pred prijavo imeti urejene tekmovalne licence.

Prav tako vas vabimo, da do petka, 1. februarja, poravnate prijavnino na račun organizatorja, kot je navedeno v razpisu tekmovanja. Prijava bo zaključena s plačilom ustrezne prijavnine!

Naslov na katerega naj se glasi račun sporočite na office@european-chessacademy.com ali info.zavod.esa@gmail.com. Tistim, ki ne boste sporočili naslova, bo račun naslovljen na matični klub prijavljenega.

Prijave po 1. februarju imajo višjo prijavnino!

Za več informacij smo na voljo na naslednjih naslovih:

office@european-chessacademy.com ali

info.zavod.esa@gmail.com