Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Zagorje ob Savi
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB ZAGORJE OB SAVI ULICA TALCEV 1, PP 7, 1410 ZAGORJE OB SAVI 2078 zasavska 1967
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- grujic@siol.net /
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
DU Zagorje, Ul.talcev 1, Zagorje PO,TO,SR,PE 17-22 99771047 158 15
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžikić Sara 1500
2 Agovič Albin 1500
3 Alauf Danaja 1500
4 Anžur Sašo II 1836
5 Anžur Renata wII 1593
6 Anžur Domen II 1688
7 Arnšek Jože 1000
8 Avsenik Marko III 1741
9 Babič Nejc 1000
10 Bajda Marko III 1700
11 Bajda Albin II 1795
12 Bajda Nika 1000
13 Bajraktarevič Bajro II 1639 1636 1775
14 Bajrič Besim 1250 1000
15 Baloh Boštjan IV 1651
16 Bantan Žan 1507
17 Bantan Žan 1000
18 Bantan Tija 1000
19 Baš Matic 1166 1477
20 Baš Tilen III 1651
21 Bender Ivan FM 2267 2137 2223 2259
22 Benko Boštjan MK 1869 1917 1889 2041
23 Berložnik Adolf I 1741
24 Bregar Leopold 1500
25 Brodnik Nuša 1000
26 Bučar Diana 1500
27 Bučevec Ivan III 1700
28 Buljubašić Ela 1500
29 Buzina Lara 1500
30 Centrih Timej 1500
31 Cvitič Tomaž 1517
32 Delić Ajla 1467
33 Djurič Lazar 1000
34 Drnovšek Andraž 1500
35 Drobne Maja wIV 1607
36 Džamastagič Muharem 1589
37 Džombić Selina 1500
38 Filkovič Mark 1000
39 Flere Bernard IV 1600
40 Florindo Mateja w3 1587
41 Forte Jože IV 1500
42 Fras Mihael Gal 1000
43 Fras Luna 1000
44 Gale Urh 1000
45 Garantini Metod III 1700
46 Glavaš Marija 1500
47 Grašinar Anaj 1000
48 Grčar Janez III 1752 1702 1855
49 Gričar Ivan 1825 1000
50 Gromilić Irma 1500
51 Grujič Predrag III 1736 1729 1898
52 Guček Nejc 1000
53 Guna Jurij 1000
54 Guštin Vasja 1500
55 Hadžič Monika 1500
56 Hribar Žan 1175 1525
57 Hribar Jožef 1500
58 Hribar Neja 1000
59 Hribar Jože 1505
60 Hribar Franci III 1700
61 Hribar Matjaž IV 1537
62 Hribovšek Janko MK 2164
63 Hrvačič Pavle FM 2180 2258 2166
64 Iglič Žiga IV 1801
65 Ihanec Neva 1500
66 Jazbinšek Marcel 1000
67 Jerič Pavle II 1731
68 Jerman Blaž 1500
69 Jerman Karin 1500
70 Jurič Marko I 1849 1932 1751 1902
71 Jurjec Matic 1082
72 Jušič Zdenko IM 2250 2208 2249 2352
73 Juvan Rado 1000
74 Kaučič Tjaša 1000
75 Kaučič Klemen 1453
76 Klemen Jasmina w3 1500
77 Klinc Urban 1500
78 Kmet Klemen 1500
79 Kolar Srečko FM 2135 2156
80 Kolar Rok 1000
81 Kosmač Lovro 1007 1531
82 Koščič Vinko II 1831
83 Lazar Ivan II 1643 1707
84 Lin Yi 2408 2250 2316 1000
85 Low Zhen Yu Cyrus 2425 2274 2223 1000
86 Majetić Erna 1500
87 Majstorovič Milovan II 1723
88 Markovič Gordana 1500
89 Mars Tadeja 1000
90 Mars Vera 1500
91 Mars Aleš 1000
92 Matovski Maša 1000
93 Medvešek Janez II 1798 1775 1808 2091
94 Meh Anej 1000
95 Meh Maks 1000
96 Mešič Mehmed 1500
97 Mlakar Jaka 1500
98 Mlakar Ludvik III 1700
99 Možek Ažbe 1032
100 Možek Gal 1503
101 Mujačić Haris 1000
102 Mujačič Haris 1000
103 Nikler Veronika 1000
104 Obolnar Srečko I 1872
105 Ocepek Martin MK 2112 2092 2073 2169
106 Ocepek Kristina wIV 1647
107 Osmanovič Mustafa III 1591
108 Osojnik Brin 1000
109 Palčič Tim 1500
110 Papež Viktor MK 1833 1720 1799 1886
111 Perič Bernard MK 2096 2196 2162 2349
112 Petek Sara wII 1655
113 Pikelj Kristina w3 1600
114 Pinosa Levičnik Gaber 1500
115 Planinc Edo 1584
116 Popovska Sara 1442
117 Poznič Urška wII 1700
118 Poznič Polona wII 1700
119 Pozvek David 1398
120 Prašnikar Valter IV 1500
121 Radović Anastasija 1500
122 Ravnikar Aleš 1669
123 Razpotnik Janž 1500
124 Redžič Belkisa 1000
125 Regancin Rudi I 1932 1785
126 Ritter Aleksander 1592 1340 1632
127 Rožanec David 1000
128 Sekulič Nedjeljko 1634
129 Sešlar Marija wI 1734
130 Sešlar Manca wII 1700
131 Simončič Uroš 1500
132 Skubic Donovan III 1556
133 Smrkolj Ambrož IV 1600
134 Smrkolj Karolina 1500
135 Sušnik Tinkara 1000
136 Ševerkar Črt 1500
137 Šiles Til 1500
138 Šinkovec Tina 1500
139 Šmid Kristjan 1500
140 Šuhel Tadej 1622
141 Tomažič Martin I 1777 1680 1819
142 Tomič Nedeljko IV 1600
143 Ule Zala 1000
144 Veladžič Tilen 1000
145 Vidic Andraž 1119 1556
146 Vidmar Ivo III 1793
147 Vidonja Taja 1521
148 Vincek Luka 1000
149 Vincek Marko 1000
150 Vozelj Miha 1476
151 Vozelj David 1000
152 Zahirović Meliha 1500
153 Zaletel Aleš II 1661
154 Zukič Kenan 1000
155 Zupan Vasja II 1850
156 Zupan Bojan III 1700
157 Zupančič Simon IV 1707
158 Žujič Žan Milan 1500