Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Zagorje ob Savi
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB ZAGORJE OB SAVI ULICA TALCEV 1, PP 7, 1410 ZAGORJE OB SAVI 2078 zasavska 1967
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Grujič Predrag ---- ---- grujic@siol.net /
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
DU Zagorje, Ul.talcev 1, Zagorje PO,TO,SR,PE 17-22 99771047 160 32
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžikić Sara 1500
2 Agovič Albin 1500
3 Alauf Danaja 1500
4 Anžur Domen II 1688
5 Anžur Sašo II 1836
6 Anžur Renata wII 1593
7 Arnšek Jože 1000
8 Avsenik Marko III 1741
9 Babič Nejc 1000
10 Bajda Nika 1000
11 Bajda Marko III 1700
12 Bajda Albin II 1795
13 Bajraktarevič Bajro II 1639 1636 1775
14 Bajrič Besim 1225 1000
15 Baloh Boštjan IV 1651
16 Bantan Žan 1507
17 Bantan Žan 1000
18 Bantan Tija 1000
19 Baš Tilen III 1651
20 Baš Matic 1166 1477
21 Bender Ivan FM 2188 2120 2208 2259
22 Benko Boštjan MK 1927 1956 1889 2041
23 Berložnik Adolf I 1741
24 Bregar Leopold 1500
25 Brodnik Nuša 1000
26 Bučar Diana 1500
27 Bučevec Ivan III 1700
28 Buljubašić Berin 1000
29 Buljubašić Ela 1500
30 Buzina Lara 1500
31 Centrih Timej 1500
32 Cvitič Tomaž 1517
33 Delić Ajla 1467
34 Djurič Lazar 1000
35 Drnovšek Andraž 1500
36 Drobne Maja wIV 1607
37 Džamastagič Muharem 1589
38 Džombić Selina 1500
39 Filkovič Mark 1000
40 Flere Bernard IV 1600
41 Florindo Mateja w3 1587
42 Forte Jože IV 1500
43 Fras Luna 1000
44 Fras Mihael Gal 1000
45 Gale Urh 1000
46 Garantini Metod III 1700
47 Glavaš Marija 1500
48 Grašinar Anaj 1000
49 Grčar Janez III 1752 1702 1855
50 Gričar Ivan 1825 1000
51 Gromilić Irma 1500
52 Grujič Predrag III 1747 1729 1898
53 Guček Nejc 1000
54 Guna Jurij 1000
55 Guštin Vasja 1500
56 Hadžič Monika 1500
57 Hribar Franci III 1700
58 Hribar Neja 1000
59 Hribar Jože 1505
60 Hribar Jožef 1500
61 Hribar Žan 1709 1211 1525
62 Hribar Matjaž IV 1537
63 Hribovšek Janko MK 2164
64 Hrvačič Pavle FM 2205 2258 2166
65 Iglič Žiga IV 1801
66 Ihanec Neva 1500
67 Jasenčić Emanuel 1000
68 Jazbinšek Marcel 1000
69 Jerič Pavle II 1731
70 Jerman Blaž 1500
71 Jerman Karin 1500
72 Jurič Marko I 1816 1932 1751 1902
73 Jurjec Matic 1082
74 Jušič Zdenko IM 2247 2103 2249 2352
75 Juvan Rado 1000
76 Kaučič Klemen 1453
77 Kaučič Tjaša 1000
78 Klemen Jasmina w3 1500
79 Klinc Urban 1500
80 Kmet Klemen 1500
81 Kolar Srečko FM 2135 2156
82 Kolar Rok 1000
83 Kosmač Lovro 1007 1531
84 Koščič Vinko II 1831
85 Lazar Ivan II 1643 1707
86 Lin Yi 2394 2250 2316 1000
87 Low Zhen Yu Cyrus 2425 2274 2223 1000
88 Majetić Erna 1500
89 Majstorovič Milovan II 1723
90 Markovič Gordana 1500
91 Mars Vera 1500
92 Mars Aleš 1000
93 Mars Tadeja 1000
94 Matovski Maša 1000
95 Medvešek Janez II 1793 1775 1808 2091
96 Meh Maks 1000
97 Meh Anej 1000
98 Mešič Mehmed 1500
99 Mlakar Jaka 1500
100 Mlakar Ludvik III 1700
101 Možek Ažbe 1032
102 Možek Gal 1503
103 Mujačić Haris 1000
104 Mujačič Haris 1000
105 Nikler Veronika 1000
106 Obolnar Srečko I 1872
107 Ocepek Kristina wIV 1647
108 Ocepek Martin MK 2108 2092 2073 2169
109 Osmanovič Mustafa III 1591
110 Osojnik Brin 1000
111 Palčič Tim 1500
112 Papež Viktor MK 1833 1720 1799 1886
113 Perič Bernard MK 2120 2193 2162 2349
114 Petek Sara wII 1655
115 Pikelj Kristina w3 1600
116 Pinosa Levičnik Gaber 1500
117 Planinc Edo 1584
118 Popovska Sara 1442
119 Poznič Polona wII 1700
120 Poznič Urška wII 1700
121 Pozvek David 1398
122 Prašnikar Valter IV 1500
123 Radović Anastasija 1500
124 Ravnikar Aleš 1669
125 Razpotnik Janž 1500
126 Redžič Belkisa 1000
127 Regancin Rudi I 1932 1785
128 Ritter Aleksander 1592 1340 1632
129 Rožanec David 1000
130 Sekulič Nedjeljko 1634
131 Sešlar Manca wII 1700
132 Sešlar Marija wI 1734
133 Simončič Uroš 1500
134 Skubic Donovan III 1556
135 Smrkolj Karolina 1500
136 Smrkolj Ambrož IV 1600
137 Sušnik Tinkara 1000
138 Ševerkar Črt 1500
139 Šiles Til 1500
140 Šinkovec Tina 1500
141 Šmid Kristjan 1500
142 Šuhel Tadej 1622
143 Tomažič Martin I 1777 1680 1819
144 Tomič Nedeljko IV 1600
145 Ule Zala 1000
146 Veladžič Tilen 1000
147 Vidic Andraž 1119 1556
148 Vidmar Ivo III 1793
149 Vidonja Taja 1521
150 Vincek Luka 1000
151 Vincek Marko 1000
152 Vozelj David 1000
153 Vozelj Miha 1476
154 Zahirović Meliha 1500
155 Zaletel Aleš II 1661
156 Zukič Kenan 1000
157 Zupan Vasja II 1850
158 Zupan Bojan III 1700
159 Zupančič Simon IV 1707
160 Žujič Žan Milan 1500