Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Slovenj Gradec
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB SLOVENJ GRADEC Tomšičeva ulica 7, 2380 SLOVENJ GRADEC 2073 koroška 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Gregor Šmon Šmon Gregor 040 846 718 sahk.sg@gmail.com šahovski klub slovenj gradec (facebook)
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
MOCIS SG PO, PE: 16.30-20.00 60984678 63 24
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Barl Ivan II 1747
2 Berhtold Franc I 1645 1886
3 Bernardis Kaja w3 1500
4 Bernardis Jaka III 1500
5 Blaževič Djulaga IV 1500
6 Čahuk Vlado II 1970
7 Černič Jan 1500
8 Černjak Ambrož II 1703 1825
9 Dujmovič Stipo IV 1500
10 Grkovski Trajče III 1790
11 Ivartnik Erik 1256
12 Javornik Neža w3 1600
13 Karner Žan 1593
14 Kavgič Adin II 1592
15 Kavgič Sead III 1662
16 Kelaidis Eva 1000
17 Kolar Niko I 2005
18 Koletnik Jože I 2024
19 Košutnik Oto III 1789 1980
20 Krevh Hana 1298 1000
21 Krivec Zvonko III 1861 1931
22 Krivec Sandi MK 2132 2113 2167 2167
23 Krivec Dejan IV 1500
24 Lakovšek Franc IV 1517
25 Ljika Ramadan IV 1879 1756
26 Mešič Drago IV 1639
27 Nabernik Aleš III 1514 1485 1845
28 Navotnik Roman III 1587 1718
29 Navotnik Miha IV 1500
30 Nikl Alenka wMK 1596 1687
31 Nikl-Hutinski Emanuel II 1669 1565 1624 1883
32 Ogriz Vesna wI 1900
33 Pačnik Jože III 1643
34 Pavlovič Kazimir 1623 1000
35 Peruš Danilo FM 2225 2285
36 Plevnik Andraž IV 1433
37 Plevnik Matija 1500
38 Radoševič Kai Jan III 1136 1627
39 Repas Jernej II 1941
40 Rutnik Bernard I 1857 1833
41 Sara Pogorevc 1500
42 Skarlovnik Uroš 1249 1000
43 Skarlovnik Aljaž 1042 1103 1000
44 Skarlovnik Staša 1000
45 Smolčnik Matija 1470
46 Stražišnik Urška w3 1500
47 Stražišnik Peter 1000
48 Stražišnik Enej II 1338 1321 1767
49 Stražišnik Alja 1149 1155 1693
50 Šmon Gregor I 1950 2058 2084
51 Špalir Branko MK 2118 2049 2071 2202
52 Španovič Ana Marija w3 1531
53 Španovič Marija w3 1500
54 Španovič Neža w3 1523
55 Tomitz Hermann 2031 2003 1647
56 Turičnik Vlado MK 1982 2025 2126 2152
57 Uranc Tone IV 1500
58 Vaupot Kajetan III 1099 1155 1194 1556
59 Vaupot Eliza wI 1219 1189 1159 1683
60 Vaupot Luka I 2102 1449 1754 2074
61 Vaupot Danijel 1691 1644
62 Zanoškar Matjaž 1593
63 Živanovič Vladimir 2010 2014 2112 1500