Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Domžale
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO DOMŽALE Kopališka 4, 1230 DOMŽALE 2027 ljubljanska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Turek Lan Timotej ---- ---- sah.domzale@gmail.com https://sah-domzale.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kopališka 4, 1230 Domžale po potrebi 88417620 169 22
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Avramović Maša 1000
2 Ažman Kristijan III 1552
3 Beganovič Samira 1500
4 Bešić Tajra None
5 Bizjak Janez II 1787 1751 1555 1645
6 Blažinčič Ivan II 1601 1854
7 Bobnar Žiga III 1619
8 Bratko Ivan MK 2140 2115 2128
9 Bregant Boris II 1720 1677
10 Brezar Mihaela 1000
11 Brezar Hana 1009 1425
12 Brezar Gregor 1000
13 Breznik Natalija 1500
14 Breznik Andrej 1500
15 Brunšek Iztok I 2124 2032
16 Capuder Martin II 1855
17 Centa Jakob 1550
18 Centa Vid 1618
19 Cerar Tinkara 1500
20 Cerar Matjaž II 1692
21 Cizelj Franci I 2000
22 Čarman Žan IV 1603
23 Černe Peter III 1398 1409 1383 1564
24 Čokan Mirko I 1683 1653 1705 1772
25 Čuk Oskar 1500
26 Dacar Lea 1500
27 Debevec Blaž CM 2074 2103 2106 2209
28 Dolinar Damjan I 2000
29 Dorič Darko IM 2483 2529 2482 2342
30 Dovč Jože 1500
31 Dovč Žiga 1582
32 Erdani Luka IV 1552
33 Faganel Kaja w3 1494 1682 1554 1906
34 Faganel Roman III 1589 1749
35 Farič Jaša 1000
36 Filip Tjaša 1500
37 Filip Matej MK 2132 2194
38 Firat Burak GM 2470 2419 2359 2444
39 Galle Leopold MK 1981 2191
40 Golob Katarina wIV 1500
41 Gregorin Jaka 1511
42 Gril Uroš III 1347 1356 1556
43 Grošelj Kaja wII 1481 1285 1783
44 Grošelj Jerneja w3 1137 1100 1580
45 Grošelj Boštjan II 1871
46 Grošelj David 1500
47 Grošelj Mirjam 1000
48 Grošelj Petra wFM 1924 1906 1943 2024
49 Gubina Alisa 1000
50 Hiti Erik II 1527 1399 1914
51 Hiti Tim 1330 1281 1775
52 Hribar Leon IV 1500
53 Ivačič Vladimir M 2224 2176 2127 2172
54 Jemec Viktor II 1504 1850
55 Jeran Boštjan CM 2205 2131 2192 2241
56 Jerina Anton I 1929 1899 1920
57 Juhant Resnik Maša wI 1601
58 Juvan Gal IV 1390 1806
59 Kadić - Srećo Vitja 1000
60 Kapla Maksimilijan 1000
61 Karnar Marjan MK 2124 2199 2057 2173
62 Klander Dejan II 1745
63 Klander Aleš II 1413 1728 1683
64 Klemenc Polona wIV 1513
65 Klopčič Kristjan 1000
66 Kobetič Nika w3 1680
67 Kokalj Erik 1500
68 Kolenko Lovro 1500
69 Koritnik Jože III 1700
70 Kosanović Dušan 1496
71 Kosanovič Aleksander 1309 1201 1766
72 Kostrešević Nikos 1000
73 Kostrešević Evan 1000
74 Košak Klemen III 1651 1348 1833
75 Košir Franci MK 1858 1889 1980
76 Košir Pavla wM 1782 1927 1655 1750
77 Kvas Aljaž 1500
78 Lamut Uroš IV 1587
79 Lavrač Eva Marija wII 1640
80 Lavrič Domen III 1629
81 Lipovšek Žiga 1534
82 Lukan Tim 1000
83 Lyaschenko Aleksander 1000
84 Mali Borut 1514
85 Markošek Bine II 1489 1504 1553 1965
86 Marn Anže II 1729
87 Mazi Majda wMK 1955
88 Merše Tanja wIV 1550
89 Mikuš Maša 1500
90 Milenkovič Mladen IM 2375 2241 2263 2362
91 Mirsadykov Marat 1000
92 Močilnikar Luka 1500
93 Močilnikar Jakob 1500
94 Mošnik Anže 1534
95 Mošnik Sara 1506
96 Nadj Aleksander I 2130 2014
97 Nadvešnik Vilma wM 1868 1884 1909
98 Nadvešnik Maja wI 1741 1941
99 Narobe Rok 1500
100 Nastran Janez I 1955
101 Novina Aleksej 1000
102 Orehek Špela wFM 2050 1911 1940 2122
103 Osolin Žiga II 1761
104 Osolin Bojan MK 2113 2120 2048 2117
105 Osolin Bogdan MK 1974 2080 1971 2072
106 Osovnikar Manca 1500
107 Ozimek Manca 1500
108 Pavli Luka 1610
109 Pavlič Luka I 1950
110 Pavlič Nika wI 1770
111 Pergar Luka 1500
112 Pestotnik Lan 1619
113 Plaskan Jure MK 2189 2293 2290 2331
114 Pogačar Tjaša wI 1695
115 Pona Viktoriia 1000
116 Pugelj Jaka 1500
117 Pukl Matic 1000
118 Radkovič Matej 1549 1591
119 Rebernik Boštjan MK 2091 2139
120 Rebolj Žiga L. 1500
121 Rogale Marjan III 1926 2031
122 Rovtar Tadej III 1652
123 Rovtar Lucija wII 1723
124 Sever Kristjan 1632
125 Skok Matic 1618
126 Skok Jože MK 1961 1921 1886 2177
127 Skok Stane III 1854
128 Slapar Iztok I 2000
129 Sokolova Milena 1000
130 Stanojevič Branko IM 2315
131 Stopar Anže 1500
132 Straže Matija III 1616 1496 1940
133 Straže Jurij IV 1286 1306 1740
134 Strehar Matej 1000
135 Šemrl Maja wII 1685
136 Šemrl Marjan M 2126 2087 2130
137 Šere Jakob 1509
138 Šmon Andraž I 1941
139 Špehar Anej 1500
140 Šprajc Jakob 1600
141 Štrajhar Jože 1500
142 Šuštar Janez Pavel 1500
143 Šušteršič Nika 1500
144 Tibaut Amadej 1517
145 Timagina Sofia IV 1422 1183 1256 1459
146 Traykov Filip 1000
147 Traykov Vasil 1000
148 Turek Bor Lucijan I 1786
149 Turek Ajda Stina w3 1615
150 Turek Matjaž 1500
151 Turek Lan Timotej I 2017 2071 2004 2123
152 Učakar Žan IV 1566
153 Ules Matic 1500
154 Uštar Nika 1500
155 Uštar Jure II 1174 1092 1733
156 Vavtar David 1500
157 Verbič Žik 1000
158 Vižintin Noah 1000
159 Volčanšek Robert MK 1855 1922 1937 2039
160 Volčanšek Maks 1066 1566
161 Volf Nastja 1526
162 Volkanovski Aleksandar 1000
163 Vugrinec Viktorija 1445
164 Zabret Samo III 1664
165 Zabret Rok II 1625
166 Zajc Samo IV 1588
167 Zalar Maj 1500
168 Zupanc Franc II 1927 1821
169 Žmaucar Miha 1477 1859 1605 1000