Programi in poročila - ‹Seznam dokumentov

 [1]  2  Naslednja  Zadnja
#NaslovVrstaMBDatum
1.Zaključno poročilo Strokovne skupine ŠZS za izbirni predmet šah 2011-20130,117.3.2014
2.Zaključno poročilo Strokovne skupine ŠZS za izbirni predmet šah 2011-20130,437.3.2014
3.Letno poročilo 2012 strokovne skupine za izbirni predmet šah0,1320.3.2013
4.Temeljni program šahovske interesne dejavnosti v osnovni šoli (1993)1,0926.8.2012
5.Utemeljitev vloge za uvedbo magistrskega študija šaha na FHŠ (2010)0,0725.8.2012
6.H gradivom, učnim načrtom in izpitnim vprašanjem programov usposabljanja0,316.4.2012
7.Opombe in pojasnila k predlogu programa usposabljanja strokovnih delavcev v šahu0,126.4.2012
8.Strokovna skupina za izbirni predmet šah v letu 20110,0927.2.2012
9.Iz dokumentacije o učiteljskih in trenerskih nazivih ŠZS (1987-2010)0,0822.11.2011
10.Koncept razvoja mladinskih šahovskih šol ŠZS (1987)3,0621.11.2011
11.Poročilo o končanem prvem letniku triletne VŠŠ 1990-910,6621.11.2011
12.Projekt razvoja kakovosti šaha v Sloveniji (1989)9,7921.11.2011
13.Opombe in pojasnila k predlogu programa usposabljanja strokovnih delavcev v šahu0,0825.2.2011
14.Poročilo republiškega trenerja 2011 občnemu zboru0,0525.2.2011
15.Programi usposabljanja strokovnih delavcev v šahu - predlog0,325.2.2011
16.Letno poročilo občnemu zboru 20100,0623.3.2010
17.Dolgoročni program delovanja republiškega trenerja in pogoji okolja (1986)1,6724.12.2009
18.Informacija o razvrščanju (kategorizaciji) šahistov0,0430.10.2009
19.Letno in štiriletno poročilo občnemu zboru 20080,0430.10.2009
20.Letno poročilo občnemu zboru 20090,0430.10.2009
21.Nacionalni program šahovske kulture v Republiki Sloveniji _19910,3130.10.2009
22.Informacija o sprejemanju meril za kategoriziranje šahistov (marec 2008)0,0420.3.2008
23.Poročilo republiškega trenerja za leto 2004_050,033.2.2006
24.Poročilo republiškega trenerja za leto 2005_060,043.2.2006
25.Poročilo o delovanju Centra za napredek šaha v mandatnem obdobju 2000-04 (29. Občni zbor ŠZS)0,0610.5.2004
26.Poročilo republiškega trenerja za obdobje 2000-2004 (29. Občni zbor ŠZS)0,0410.5.2004
27.Pregled delovanja mladinskega selektorja Iztoka Jelena v obdobju 1992-20030,0521.7.2003
28.Nacionalni program šahovske kulture v Republiki Sloveniji (1991)0,3715.5.2003
29.Poročilo mladinskega selektorja za leto 20000,1420.2.2003
30.Poročilo republiškega trenerja za leto 1997 in program za 19980,0420.2.2003
31.Šahovsko izobraževanje za mlade - napoved za š.l. 1995-960,0920.2.2003
32.Šahovsko izobraževanje za mlade - napoved za š.l. 1997-980,0820.2.2003
33.Šahovsko izobraževanje za mlade - napoved za š.l. 1998-990,0320.2.2003
34.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19920,0619.2.2003
35.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19930,0919.2.2003
36.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19940,0919.2.2003
37.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19950,0919.2.2003
38.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19960,0819.2.2003
39.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19970,0719.2.2003
40.Poročilo mladinskega selektorja za leto 19980,119.2.2003
41.Poročilo republiškega trenerja za leto 1991 in program za 19920,0419.2.2003
42.Poročilo republiškega trenerja za leto 1992 in program za 19930,0519.2.2003
43.Poročilo republiškega trenerja za leto 1993 in program za 19940,0519.2.2003
44.Poročilo republiškega trenerja za leto 1994 in program za 19950,0519.2.2003
45.Poročilo republiškega trenerja za leto 1995 in program za 19960,0519.2.2003
46.Poročilo republiškega trenerja za leto 1996 in program za 19970,0419.2.2003
47.Poročilo republiškega trenerja za leto 1998 in program za 19990,0719.2.2003
48.Poročilo republiškega trenerja za leto 20020,0319.2.2003
49.Poročilo republiškega trenerja za obdobje 1992-19950,0319.2.2003
50.Program šol in seminarjev za š.l. 1991-920,0319.2.2003
 [1]  2  Naslednja  Zadnja