Objave - ‹Seznam dokumentov

 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  Naslednja  Zadnja
#NaslovVrstaMBDatum
51.Prvenstva za naslov absolutnega ekipnega državnega prvaka (predlog, junij 2000)0,0230.10.2009
52.Razvid trenerjev in inštruktorjev 2003 _veljavnost licenc ŠZS do 31.12.2004_0,0430.10.2009
53.Šah in primerjalna analiza stanja šaha v Sloveniji0,2230.10.2009
54.Športna kategorizacija in vrednotenje šaha ter dosežkov v šahu0,5130.10.2009
55.Pred prvo sejo strokovnega sveta v novi sestavi0,2222.4.2009
56.Ugled mojstrskega naziva je potrebno varovati0,0527.3.2009
57.Seznam razvrščenih šahistov za leto 20090,22.2.2009
58.Seznam razvrščenih šahistov za leto 20080,2120.3.2008
59.Pisarna republiškega trenerja začasno zaprta (od 11.11. do 18.12.2007)0,028.11.2007
60.Pripombe na predlog OKS za kategoriziranje športnikov (šah)0,112.8.2007
61.Točka za remi, tri točke za zmago0,0513.6.2007
62.Odgovor na Delov komentar tedna glede izbirnega predmeta in šahovskega izobraževanja0,055.4.2007
63.Seznam razvrščenih šahistov za leto 20070,221.3.2007
64.Analiza Fidejevega predloga sprememb ciklusa svetovnih prvenstev0,1923.12.2006
65.Prizadevanja za primerno umestitev šaha v slovenskem športnem prostoru0,0421.12.2006
66.Sedanji sistem ekipnih DP klubov ne spodbuja, da bi skrbeli za razvoj mladih igralcev in igralk0,0519.12.2006
67.Umestitev šaha v slovenskem športnem prostoru. VABILO k sodelovanju pri pripravi gradiv.0,0323.9.2006
68.Predhodni seznam razvrščenih šahistov ŠZS za leto 20070,219.9.2006
69.Šah v Slovenskem velikem leksikonu (drugič)0,0313.2.2006
70.Seznam razvrščenih šahistov za leto 20060,2128.1.2006
71.Predhodni seznam razvrščenih šahistov ŠZS za leto 20060,2129.8.2005
72.Seznam razvrščenih šahistov 20050,214.1.2005
73.Predhodni seznam razvrščenih šahistov ŠZS za leto 20050,1218.8.2004
74.O prošnji ŠK Trebnje BMP za nastop na Evropskem prvenstvu - pravila uvrščanja na EP in SP za mlade0,0724.5.2004
75.Razvid trenerjev in inštruktorjev 2003 (veljavnost licenc ŠZS do 31.12.2004)0,0517.5.2004
76.Program licenciranja strokovnega dela pri ŠZS (CNŠ in UO ŠZS 2000)0,3610.5.2004
77.Program licenciranja strokovnega dela pri ŠZS (CNŠ in UO ŠZS 2000)0,4310.5.2004
78.Pregled delovanja mladinskega selektorja v obdobju 1992-20030,041.3.2004
79.Razmišljanja ob opozorilu na problem strokovnega dela z mladimi šahisti na vzhodnem delu Slovenije0,031.3.2004
80.Šah v Slovenskem velikem leksikonu0,0224.12.2003
81.Predhodni seznam razvrščenih šahistov ŠZS za leto 20040,1218.8.2003
82.O sistemu državnih prvenstev za mlade in za mladince (prispevek)0,033.6.2003
83.Izbor državnih reprezentanc za Evropsko prvenstvo do 18. leta, 20030,0331.5.2003
84.O predpostavkah, ciljih in načelih šahovskega tekmovalnega sistema (strokovni prispevek)0,0331.5.2003
85.Predmet Šahovska vzgoja na Pedagoški fakulteti (Predlog 1994)0,0731.5.2003
86.Sporazum Fide v Pragi 2002 o združitvi naslova svetovnega prvaka (komentirana informacija)0,0431.5.2003
87.Tempo za svetovna prvenstva, profesionalni, pospešeni in hitropotezni šah (komentirana informacija)0,0331.5.2003
88.Kandidati za priprave mlade olimpijske reprezentance 2000. Merila, podatki0,0520.2.2003
89.03prSeznam0,1519.2.2003
90.Poročilo o mladinskem dvoboju Slovenija-Madžarska 19980,0219.2.2003
91.Priprave in športni režim na prvenstvu za mlade (SP 2000)0,0519.2.2003
92.Seznam razvrščenih šahistov za leto 19990,0419.2.2003
93.Seznam razvrščenih šahistov 19930,0419.2.2003
94.Seznam razvrščenih šahistov za leto 19960,0119.2.2003
95.Seznam razvrščenih šahistov za leto 19970,0219.2.2003
96.Seznam razvrščenih šahistov za leto 19980,0319.2.2003
97.Seznam razvrščenih šahistov za leto 2000-10,119.2.2003
98.Seznam zelo obetavnih šahistov 19920,0319.2.2003
99.Sporočila za šolsko leto 1991-920,0619.2.2003
100.Usposabljanje obetavnih šahistov 1994 (predlog)0,0319.2.2003
 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  Naslednja  Zadnja