Šahovski turnir ŠD Gomiljsko Šmatevž 2019

Datum: 07.07.2019 - 07.07.2019

Organizator: Matjaž Sajovic

Sistem: berger, 13 kol

Igralni čas: 10 min


                   Šahovski turnir ŠD Gomiljsko Šmatevž 2019
                               Šmatevž, 7.7.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                        Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Peternel Jožef      I      1942 SLO ŠD Savinjčan             11.5   4.0 65.75   0.0  1.87
              (1955)         1B12 0W2  1B9  1W3  1B4  1W7  1B8  1W14 1B6  1B5  1W13 =B10 1W11
  2. Lorenčak Ivan      II 1934 1939 SLO ŠK Griže                 11.5   3.5 67.00   0.0  1.92
              (1966)         1W6  1B1  1W13 1B10 1W11 1B12 =W5  1W9  1B3  0W4  1B7  1W8  1B14
  3. Krajnc Radovan      I 1588 1869 SLO ŠK Griže                  9.5   3.0 50.25   0.0  0.98
              (1962)         0W8  1B14 1W6  0B1  1W13 1B10 1W11 1B12 0W2  1B9  1W5  1W4  =B7 
  4. Knez Marjan       III      1824 SLO ŠD Savinjčan              8.5   1.0 44.00   0.0  0.69
              (1959)         1W7  =B8  1W14 0B6  0W1  1B13 1W10 1B11 1W12 1B2  1W9  0B3  0W5 
  5. Studnička Tomo     MK      1983 SLO ŠK Žalec                    8   2.5 43.00   0.0 -2.20
              (1935)         =B10 0W7  1B11 1W8  1B12 1W14 =B2  1W6  0B9  0W1  0B3  1W13 1B4 
  6. Škorjanc Franc    III      1704 SLO ŠD Savinjčan                7   1.0 32.00   0.0  1.21
              (1943)         0B2  1W9  0B3  1W4  0B7  0W8  1B14 0B5  0W1  1B13 1W10 1B11 1W12
  7. Jagodič Vinko      IV      1695 SLO ŠK Polzela                6.5   2.5 36.25   0.0  0.86
              (1956)         0B4  1B5  1W8  1B14 1W6  0B1  0W13 1B10 1W11 0B12 0W2  0B9  =W3 
  8. Brinovec Ivo       IV      1760 SLO ŠK Polzela                  5   2.5 30.00   0.0 -1.76
              (1961)         1B3  =W4  0B7  0B5  1W14 1B6  0W1  0B13 1W10 0B11 0W12 0B2  =W9 
  9. Sajovic Matjaž     IV      1597 SLO ŠK Polzela                4.5   1.0 25.00   0.0  0.47
              (1961)         0W14 0B6  0W1  1B13 1W10 0B11 0W12 0B2  1W5  0W3  0B4  1W7  =B8 
 10. Masnec Tomi        IV      1676 SLO ŠK Polzela                4.5   1.0 22.50   0.0 -0.81
              (1972)         =W5  1W11 1B12 0W2  0B9  0W3  0B4  0W7  0B8  1W14 0B6  =W1  =B13
 11. Pergovnik Ljubo   III      1358 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    4.5   0.0 18.25   0.0  3.08
              (1955)         1W13 0B10 0W5  1W12 0B2  1W9  0B3  0W4  0B7  1W8  =B14 0W6  0B1 
 12. Štrucl Andrej     III      1674 SLO ŠD Savinjčan                4   0.0 18.50   0.0 -1.30
              (1983)         0W1  0B13 0W10 0B11 0W5  0W2  1B9  0W3  0B4  1W7  1B8  1W14 0B6 
 13. Emeršič Friderik   IV      1699 SLO ŠK Polzela                3.5   0.0 17.75   0.0 -2.20
              (1945)         0B11 1W12 0B2  0W9  0B3  0W4  1B7  1W8  0B14 0W6  0B1  0B5  =W10
 14. Vitanc Marjan     III      1676 SLO ŠK Polzela                2.5   0.0 10.25   0.0 -2.81
              (1950)         1B9  0W3  0B4  0W7  0B8  0B5  0W6  0B1  1W13 0B10 =W11 0B12 0W2 

Arbiter: Ladislav Lendero
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Ladislav Lendero
Šmatevž, Slovenija, 7.7.2019, 13 kol berger
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: C:\turnir\ŠM2019H\ŠM2019H