Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 7/2019

Datum: 14.06.2019 - 14.06.2019

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: KRKA, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 5 min


Hitropotezni turnir Šahovskega društva KRKA Novo mesto - 7. turnir 2019
Novo mesto, 14. junij 2019


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                        Tit FBli LRat  Društvo/Klub            Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rudman Robert       MK 2163 2383  ŠD KRKA Novo mesto        11  65.0  69.5  1.93
         (1969)         1W15 1B5  1W7  1B3  1W6  1B2  1W4  1B9  1W8  1B10 1W13
  2. Stokanovič Marjan   II 1879 2087  ŠD KRKA Novo mesto         9  65.0  68.0  3.46
         (1948)         1W17 0B3  1W4  1B15 1W7  0W1  1B6  1W13 1B5  1B9  1W14
  3. Zupančič Jernej     MK 2222 2331  ŠD KRKA Novo mesto       8.5  68.0  73.0 -0.11
         (1991)         1B10 1W2  =B6  0W1  1W9  1B5  1W7  1B4  1W14 1B11 0W8 
  4. Zirkelbach Maj      MK 2095 2293  ŠD KRKA Novo mesto         7  65.5  68.5 -1.44
         (1998)         1B13 =W9  0B2  1W11 1W5  1B6  0B1  0W3  1W17 =B12 1B18
  5. Volf Zdravko        II 1786 1968  ŠK Dolenjske Toplice     6.5  68.5  70.5  2.56
         (1950)         1B19 0W1  1B13 1W14 0B4  0W3  1B10 1B7  0W2  =W6  1B9 
  6. Zupančič Urban       I 2038 2207  ŠD KRKA Novo mesto         6  69.0  71.0 -1.27
         (1988)         1W12 1B20 =W3  1B9  0B1  0W4  0W2  1B15 1W7  =B5  0W11
  7. Brgan Niko             1879 2099  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  63.0  66.0 -0.40
         (1991)         1B18 1W14 0B1  1W10 0B2  1W13 0B3  0W5  0B6  1W16 1B17
  8. Prijatelj Matej    III 1815 1920  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  55.5  57.5  0.98
         (1988)         0B14 1W18 0B9  1W19 1B10 0W15 0B13 1W12 0B1  1W20 1B3 
  9. Janko Roman         II 1807 2041  ŠK Dolenjske Toplice     5.5  68.5  72.0  0.31
         (1967)         1W16 =B4  1W8  0W6  0B3  1W14 1B15 0W1  1B13 0W2  0W5 
 10. Bedič Slavko        MK 1736 2015  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  57.0  59.0 -0.85
         (1958)         0W3  1B17 1W20 0B7  0W8  1B11 0W5  =B14 1W16 0W1  1B19
 11. Škerlj Tone          I 1750 1884  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  48.5  50.5  0.96
         (1935)         0W20 1B12 0W15 0B4  =W16 0W10 1B18 1B17 1W19 0W3  1B6 
 12. Šetina Željko       II 1610 1876  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  46.0  48.0  0.39
         (1949)         0B6  0W11 0B14 1W18 0B13 1W19 1B17 0B8  1W20 =W4  1B16
 13. Golobič Zvonko         1702 1954  ŠD Stari trg ob Kolpi      5  62.0  64.0 -0.13
         (1978)         0W4  1B16 0W5  1B20 1W12 0B7  1W8  0B2  0W9  1B19 0B1 
 14. Mitrovič Šanji     III 1579 1821  ŠD KRKA Novo mesto         5  60.5  63.5  1.89
         (1949)         1W8  0B7  1W12 0B5  =W15 0B9  1B16 =W10 0B3  1W18 0B2 
 15. Turkovič Igor       II 1719 1981  ŠK Dolenjske Toplice     4.5  56.0  58.0 -1.37
         (1970)         0B1  1W19 1B11 0W2  =B14 1B8  0W9  0W6  0B18 0W17 1B20
 16. Urbanč Suzana       WI 1545 1839  ŠK Brežice               3.5  46.0  48.0 -1.26
         (1969)         0B9  0W13 1B18 0W17 =B11 1B20 0W14 1W19 0B10 0B7  0W12
 17. Lubej Ivan          II 1597 1875  ŠD KRKA Novo mesto         3  51.5  53.5 -1.70
         (1943)         0B2  0W10 0B19 1B16 0W20 1B18 0W12 0W11 0B4  1B15 0W7 
 18. Pajek Tjaša         WI 1607 1917  ŠD KRKA Novo mesto         3  48.0  50.0 -2.75
         (2005)         0W7  0B8  0W16 0B12 1B19 0W17 0W11 1B20 1W15 0B14 0W4 
 19. Lončarevič Jovo    III 1493 1803  ŠD KRKA Novo mesto         2  48.0  50.0 -2.30
         (1954)         0W5  0B15 1W17 0B8  0W18 0B12 1W20 0B16 0B11 0W13 0W10
 20. Davidovič Ivan         1448 1438                             2  47.5  49.5  1.10
         (1954)         1B11 0W6  0B10 0W13 1B17 0W16 0B19 0W18 0B12 0B8  0W15


				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 11 kol švicar, 
Igralni čas: 5 min, 

Datoteka: NM19HT7