Redni ciklus pospeseni JUNIJ

Datum: 11.06.2019 - 11.06.2019

Organizator: SK Zagorje ob Savi

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


Ciklus pospeseni JUNIJ
                           Zagorje ob Savi, 11.6.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                    Točke MBuch  Buch Soneb W-We
  1. Perič Bernard         MK 2129 2367 SLO ŠK Zagorje ob Savi    6.5  20.0  27.5  25.5  0.14
         (1989)         1B12 1W8  1B2  1W4  =B3  1W9  1B5 
  2. Grujič Predrag       III 1739 1898 SLO ŠK Zagorje ob Savi      5  17.5  25.5  17.0  1.24
         (1964)         1B15 1W5  0W1  1B6  0W8  1B12 1W4 
  3. Kotnik Franc           I      1987 SLO ŠK Rudar Trbovlje       5  16.0  24.0  16.3  0.51
         (1942)         0B5  1W12 1B13 1W14 =W1  =B4  1W8 
  4. Skobe Miran            I 1808 2016 SLO ŠK Rudar Trbovlje       4  21.0  30.5  15.3  0.01
         (1969)         =B11 1W9  1B10 0B1  1W6  =W3  0B2 
  5. Lazar Ivan            II      1727 SLO ŠK Zagorje ob Savi      4  19.0  27.0  14.5  1.66
         (1953)         1W3  0B2  0W14 1W13 1B10 1B8  0W1 
  6. Bajraktarevič Bajro   II 1639 1793 SLO ŠK Zagorje ob Savi      4  17.5  24.5  10.5  0.77
         (1958)         1B7  =W10 1B11 0W2  0B4  =W13 +*16
  7. Bregar Rudi            I      2004 SLO ŠK Rudar Trbovlje       4  11.5  17.0   7.5 -1.66
         (1947)         0W6  0B13 0B9  +*16 1W11 1B15 1W14
  8. Regancin Rudi          I 1931 1834 SLO ŠK Zagorje ob Savi    3.5  21.0  29.0  12.3  0.66
         (1941)         1B9  0B1  1W15 =W10 1B2  0W5  0B3 
  9. Benko Boštjan         MK 1926 2024 SLO ŠK Zagorje ob Savi    3.5  17.0  25.0  10.8 -0.70
         (1977)         0W8  0B4  1W7  1B15 1W12 0B1  =W10
 10. Jurič Marko            I 1847 1913 SLO ŠK Zagorje ob Savi    3.5  16.5  22.0  10.0 -0.84
         (1948)         1W13 =B6  0W4  =B8  0W5  1B14 =B9 
 11. Tomažič Martin         I 1777 1806 SLO ŠK Zagorje ob Savi    3.5  13.0  18.5   6.0 -0.43
         (1953)         =W4  1B14 0W6  0B12 0B7  +*16 1W15
 12. Grčar Janez          III      1857 SLO ŠK Zagorje ob Savi      3  18.5  27.0   6.0 -0.37
         (1942)         0W1  0B3  +*16 1W11 0B9  0W2  1B13
 13. Majstorovič Milovan   II      1723 SLO ŠK Zagorje ob Savi    2.5  17.0  24.0   6.0 -0.30
         (1937)         0B10 1W7  0W3  0B5  +*16 =B6  0W12
 14. Džamastagič Muharem           1589 SLO ŠK Zagorje ob Savi      2  17.0  24.0   4.0 -0.26
         (1958)         +*16 0W11 1B5  0B3  0W15 0W10 0B7 
 15. Ritter Aleksander             1632 SLO ŠK Zagorje ob Savi      2  16.0  23.0   2.0 -0.43
         (1958)         0W2  +*16 0B8  0W9  1B14 0W7  0B11


Arbiter: Juric Marko

Zagorje ob Savi, Slovenja, 11.6.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek / potezo 
Datoteka: C:/turnir/pos JUNIJ/pos JUNIJ