GT 2019 pospešeno - 5/10

Datum: 11.06.2019 - 11.06.2019

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


GT 2019 pospešeno - 5/10
                       Gostilna Tabor, Maribor, 11.6.2019

Koncno stanje

  Mesto       Igralec           FED Kat. LRat p/m  Tocke Buch1  Buch W-We
    1     (1) Cojhter,Karl      SLO  MK 2172  U60   8.0  43.5  47.0  0.71  
    2     (7) Vizovišek,Slavko  SLO  II 1904  U60   7.0  42.5  43.0  2.22  
    3     (3) Kirbiš,Milan      SLO  MK 1994  U60   6.0  43.0  46.5  0.05  
    4     (2) Mitrovič,Boris    SLO  MK 2163  U60   6.0  42.0  45.5 -1.45  
    5     (4) Bajec,Tomaž       SLO     1951        6.0  39.5  41.5  0.24  
    6    (12) Drevenšek,Miran   SLO  II 1725        5.0  43.5  45.5  1.28  
    7     (5) Kodrič,Vladimir   SLO  MK 1950  U60   5.0  43.0  46.5 -0.83  
    8    (14) Filipovič,Dragan  SLO     1668  U60   5.0  40.0  43.5  2.71  
    9    (18) Krulič,Goran      SLO III 1526        5.0  35.0  35.5  2.53  
   10    (16) Silveri,Eliot     FRA     1650        5.0  33.0  33.5  1.72  
   11     (9) Bruči,Hamdi       KOS     1844  U60   4.5  40.5  42.5 -0.87  
   12    (10) Vekič,Vojislav    SLO  II 1829  U60   4.5  37.5  38.0 -0.96  
   13     (8) Drevenšek,Gašper  SLO  II 1851  U15   4.0  41.0  43.0 -0.82  
   14    (15) Ciglarič,Anton    SLO     1655  U60   4.0  38.5  42.0  0.79  
   15    (17) Stauber,Rudi      SLO     1624  U60   4.0  35.0  35.5  0.31  
   16    (11) Pev,Ivo           SLO     1785  U60   4.0  34.0  34.5 -0.96  
   17     (6) Flandija,Zvonko   SLO  II 1909        3.5  34.5  35.0 -3.22  
   18    (13) Pleič,Jure        SLO   I 1697  U60   2.5  33.5  34.0 -1.67  
   19    (19) Ortodossi,Matteo  ITA     1500        1.0  33.0  35.0 -1.78  

Tit  LRat FED                   Tocke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Cojhter Karl       MK 2172 SLO ŽŠK Maribor            8  43.5  47.0   0.0  0.71
         (1944)         +*20 1B17 1W3  1B4  1W2  1W7  1B6  0B5  1W8 
  2. Vizovišek Slavko   II 1904 SLO ŽŠK Maribor            7  42.5  43.0   0.0  2.22
         (1949)         1W10 0B4  1W19 1B6  0B1  1W11 1B3  1W7  1W13
  3. Kirbiš Milan       MK 1994 SLO ŠK Gambit Maribor      6  43.0  46.5   0.0  0.05
         (1956)         1W6  1B9  0B1  1W15 1W13 1B4  0W2  1B14 0W5 
  4. Mitrovič Boris     MK 2163 SLO ŠD Fram                6  42.0  45.5   0.0 -1.45
         (1956)         1B16 1W2  1B12 0W1  1B11 0W3  1W14 0B8  1W6 
  5. Bajec Tomaž           1951 SLO ŠK Branik Maribor      6  39.5  41.5   0.0  0.24
         (1967)         1B18 0W12 =W8  0B7  1W9  =B13 1B16 1W1  1B3 
  6. Drevenšek Miran    II 1725 SLO ŽŠK Maribor            5  43.5  45.5   0.0  1.28
         (1978)         0B3  1W18 +*20 0W2  1B15 1W10 0W1  1B11 0B4 
  7. Kodrič Vladimir    MK 1950 SLO ŠK Loška dolina        5  43.0  46.5   0.0 -0.83
         (1956)         =W8  0B13 1W9  1W5  1B12 0B1  =W11 0B2  1W14
  8. Filipovič Dragan      1668 SLO ŠK Branik Maribor      5  40.0  43.5   0.0  2.71
         (1950)         =B7  1W15 =B5  0W11 0B14 1B17 1W13 1W4  0B1 
  9. Krulič Goran      III 1526 SLO ŠK Branik Maribor      5  35.0  35.5   0.0  2.53
         (1980)         1B11 0W3  0B7  0W14 0B5  +*20 1W19 1W12 1B17
 10. Silveri Eliot         1650 FRA ŽŠK Maribor            5  33.0  33.5   0.0  1.72
         (1998)         0B2  0W11 1B18 1W19 1W17 0B6  0B12 1W15 1W16
 11. Bruči Hamdi           1844 KOS                      4.5  40.5  42.5   0.0 -0.87
         (1959)         0W9  1B10 1W14 1B8  0W4  0B2  =B7  0W6  1B18
 12. Vekič Vojislav     II 1829 SLO ŠD Laporje           4.5  37.5  38.0   0.0 -0.96
         (1952)         1W19 1B5  0W4  =B13 0W7  0B14 1W10 0B9  +*20
 13. Drevenšek Gašper   II 1851 SLO ŽŠK Maribor            4  41.0  43.0   0.0 -0.82
         (2008)         0B15 1W7  1B16 =W12 0B3  =W5  0B8  1W18 0B2 
 14. Ciglarič Anton        1655 SLO                        4  38.5  42.0   0.0  0.79
         (1940)         0W17 +*20 0B11 1B9  1W8  1W12 0B4  0W3  0B7 
 15. Stauber Rudi          1624 SLO ŠK Branik Maribor      4  35.0  35.5   0.0  0.31
         (1948)         1W13 0B8  1W17 0B3  0W6  0W16 +*20 0B10 1B19
 16. Pev Ivo               1785 SLO                        4  34.0  34.5   0.0 -0.96
         (1942)         0W4  1B19 0W13 0B17 1W18 1B15 0W5  +*20 0B10
 17. Flandija Zvonko    II 1909 SLO ŠD Kamnica           3.5  34.5  35.0   0.0 -3.22
         (1960)         1B14 0W1  0B15 1W16 0B10 0W8  =B18 1B19 0W9 
 18. Pleič Jure          I 1697 SLO ŠK Malečnik          2.5  33.5  34.0   0.0 -1.67
         (1939)         0W5  0B6  0W10 +*20 0B16 1B19 =W17 0B13 0W11
 19. Ortodossi Matteo      1500 ITA                        1  33.0  35.0   0.0 -1.78
         (1976)         0B12 0W16 0B2  0B10 +*20 0W18 0B9  0W17 0W15


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Gostilna Tabor, Maribor, SLO, 11.6.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 8 min + 3 sek    
Datoteka: C:/turnir/19gt5po/19gt5po