Ciklos Griže 2 x 10 min , 6/10

Datum: 11.06.2019 - 11.06.2019

Organizator: ŠK Griže

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min


                         Ciklos Griže 2 x 10 min , 6/10
                                Griže, 11.6.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Blatnik Jurij       I      2005 SLO ŠK Griže                  5.5  22.0  29.0   0.0  0.99
              (1962)         1W19 1B7  =W4  =B6  1B3  =W2  1B8 
  2. Lorenčak Ivan      II      1929 SLO ŠK Griže                  5.5  21.0  29.0   0.0  1.44
              (1966)         1B12 0W4  1B15 1W11 1W5  =B1  1B3 
  3. Studnička Tomo     MK      1957 SLO ŠK Žalec                    5  23.0  30.0   0.0  0.85
              (1935)         1W9  1B18 1W5  1B4  0W1  1B7  0W2 
  4. Krnjovšek Zlatko   II 1852 1963 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5  22.0  29.5   0.0  1.11
              (1950)         1W16 1B2  =B1  0W3  1W6  =B5  1W14
  5. Šincek Štefan      II      1971 SLO ŠD Savinjčan              4.5  21.5  30.5   0.0  0.29
              (1960)         1B10 1W11 0B3  1W8  0B2  =W4  1B6 
  6. Vedenik Anton      II 1513 1873 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  19.0  27.0   0.0  0.44
              (1949)         1W15 1B14 =W7  =W1  0B4  1B13 0W5 
  7. Peternel Jožef      I 1984 1949 SLO ŠD Savinjčan                4  19.0  26.5   0.0 -0.49
              (1955)         1B17 0W1  =B6  1W9  =B11 0W3  1W13
  8. Grm Ivan           II 1907 1745 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  15.0  22.0   0.0  0.45
              (1950)         0W14 1B13 1W18 0B5  1W17 1B12 0W1 
  9. Grobelnik Ivan     II      1740 SLO ŠK Griže                    4  15.0  21.5   0.0  1.06
              (1962)         0B3  1W10 1W14 0B7  0B13 1W18 1B19
 10. Omerefendič Omer           1852 SLO ŠK Žalec                    4  14.0  20.5   0.0 -0.64
              (1936)         0W5  0B9  1W16 0B17 +*20 1W11 1B15
 11. Krk Ljubo          IV      1940 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah      3.5  16.5  23.5   0.0 -1.19
              (1950)         1W13 0B5  1W17 0B2  =W7  0B10 1B18
 12. Sajovic Matjaž     IV      1544 SLO ŠK Polzela                3.5  12.5  19.5   0.0  0.89
              (1961)         0W2  =B16 0W19 +*20 1B15 0W8  1B17
 13. Vitanc Marjan     III      1630 SLO ŠK Polzela                  3  18.5  24.5   0.0  0.72
              (1950)         0B11 0W8  +*20 1B14 1W9  0W6  0B7 
 14. Krajnc Radovan      I      1959 SLO ŠK Griže                    3  17.0  24.0   0.0 -2.15
              (1962)         1B8  0W6  0B9  0W13 1W16 1B17 0B4 
 15. Avsec Roman                1488 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      3  15.0  22.0   0.0  1.03
              (1960)         0B6  +*20 0W2  1B19 0W12 1B16 0W10
 16. Jagodič Vinko      IV      1749 SLO ŠK Polzela                2.5  13.5  20.0   0.0 -1.82
              (1956)         0B4  =W12 0B10 1W18 0B14 0W15 +*20
 17. Jelen Branko       II      1680 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2  17.0  23.0   0.0 -0.14
              (1948)         0W7  1B19 0B11 1W10 0B8  0W14 0W12
 18. Pergovnik Ljubo   III      1245 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2  16.5  23.5   0.0  0.52
              (1955)         +*20 0W3  0B8  0B16 1W19 0B9  0W11
 19. Knez Marjan       III      1853 SLO ŠD Savinjčan                2  13.5  20.5   0.0 -3.36
              (1959)         0B1  0W17 1B12 0W15 0B18 +*20 0W9 

Arbiter: Ladislav Lendero
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Ladislav Lendero
Griže, Slovenija, 11.6.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: C:\turnir\GR062019H1\GR062019H1