ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus12-2019

Datum: 10.06.2019 - 10.06.2019

Organizator: ŠK Branik + Prevozništvo Joco

Sponzor: Prevozništvo Joco

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 3 min + 2s


ŠK Branik spomladansko poletni ciklus 12-2019
                          Maribor-Naomi bar, 10.6.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                   Točke Zmage Buch1 W-We
  1. Virtič Franc ml.   MK 2133 2226 SLO ŠK Branik Maribor    8.5   XXX  66.5  1.13
         (1963)         1W13 =B4  1W2  =B6  =B3  =W5  1B8  1W11 1B7  1W12 =B10
  2. Supančič Darko     FM 2267 2309 SLO ŠK Branik Maribor      8   0.5  67.0 -0.20
         (1957)         1B7  =W5  0B1  1W12 1B8  =W3  =B4  =W6  1B11 1W9  1B14
  3. Novak Ratko        MK 2192 2335 CRO ŠD Fram                8   0.5  66.5 -0.58
         (1975)         1W10 1B11 0W6  1B4  =W1  =B2  =B5  1W8  =W9  1B13 1W12
  4. Kirbiš Milan       MK 1930 1994 SLO ŠK Gambit Maribor    7.5   1.0  68.0  3.29
         (1956)         1B17 =W1  1B5  0W3  1B9  =B6  =W2  1W10 =B12 1W8  =B7 
  5. Simič Dragan       FM 2125 2286 SLO ŠK Branik Maribor    7.5   0.0  59.0 -0.82
         (1970)         1B16 =B2  0W4  1B15 1W6  =B1  =W3  0W7  1B14 1B17 1W13
  6. Šoštarič Denis     II 2145 2200 SLO ŠK Malečnik          6.5   XXX  62.5 -0.90
         (1988)         1B12 1W8  1B3  =W1  0B5  =W4  0B11 =B2  1W17 0W14 1B15
  7. Ribič Marjan        I 1910 2063 SLO ŠD Kamnica           6.5   XXX  61.5  0.30
         (1968)         0W2  1W9  1B17 0W8  =B10 1W12 =B13 1B5  0W1  1B18 =W4 
  8. Šardi Darko         I 1936 1942 CRO ŠD Fram                6   2.0  63.5  1.64
         (1969)         1W14 0B6  1W10 1B7  0W2  1B9  0W1  0B3  1W18 0B4  1W16
  9. Mitrovič Boris     MK 2100 2163 SLO ŠD Fram                6   XXX  55.5 -1.81
         (1956)         =W15 0B7  1W14 1B11 0W4  0W8  1B16 1W13 =B3  0B2  1W18
 10. Kodrič Vladimir    MK 1901 1950 SLO ŠK Loška dolina        6   XXX  54.0  0.08
         (1956)         0B3  1W18 0B8  1W17 =W7  0B11 1W14 0B4  1B16 1W15 =W1 
 11. Velec Jože          I 1948 2030 SLO ŠD Fram              5.5   XXX  56.5 -0.27
         (1956)         1B18 0W3  =B12 0W9  1B15 1W10 1W6  0B1  0W2  0B16 1W17
 12. Vizovišek Slavko   II 1860 1904 SLO ŽŠK Maribor            5   XXX  61.0  1.07
         (1949)         0W6  1B15 =W11 0B2  1W13 0B7  1B18 1W16 =W4  0B1  0B3 
 13. Flandija Zvonko    II 1784 1909 SLO ŠD Kamnica           4.5   XXX  53.5 -0.57
         (1960)         0B1  0W17 1B18 1W14 0B12 1W16 =W7  0B9  1B15 0W3  0B5 
 14. Srebre Beno           1623 1603 SLO ŠK Branik Maribor    3.5   XXX  53.0  1.39
         (1958)         0B8  1W16 0B9  0B13 =W18 1W15 0B10 0B17 0W5  1B6  0W2 
 15. Vekič Vojko        II 1738 1829 SLO ŠD Laporje             3   1.0  50.0 -1.52
         (1952)         =B9  0W12 1B16 0W5  0W11 0B14 =W17 1B18 0W13 0B10 0W6 
 16. Kobale Jože           1751 1812 SLO ŠK Malečnik            3   0.0  49.5 -1.53
         (1948)         0W5  0B14 0W15 1B18 1W17 0B13 0W9  0B12 0W10 1W11 0B8 
 17. Krulič Goran      III 1409 1526 SLO ŠK Branik Maribor    2.5   XXX  53.5  0.97
         (1980)         0W4  1B13 0W7  0B10 0B16 0W18 =B15 1W14 0B6  0W5  0B11
 18. Pleič Jure          I 1648 1697 SLO ŠK Malečnik          1.5   XXX  49.0 -1.67
         (1939)         0W11 0B10 0W13 0W16 =B14 1B17 0W12 0W15 0B8  0W7  0B9 


Arbiter: Zupe Miran