Obalni ciklus OŠ turnirjev 4 - novoletni

Datum: 14.12.2018 - 14.12.2018

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Obalni ciklus OŠ turnirjev 4
                               Koper, 14.12.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                    Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kozlovič Jernej       II 1192 1500 SLO OŠ Koper                5   9.0  13.5   0.0  2.82
              (2009)         1W20 1B9  1B8  1W6  1B7 
  2. Braini Emilliano              1530 SLO OŠ Vergerio             4   9.0  14.0   0.0  1.33
              (2004)         1B13 1W18 0B6  1W7  1B10
  3. Tepič Milan                   1500 SLO OŠ Koper                4   7.0  11.5   0.0  1.28
              (2004)         +*26 1W14 0B7  1W21 1B8 
  4. Bratuž Jernej                 1520 SLO OŠV Ankaran             4   6.0  10.5   0.0  1.41
              (2005)         1B22 0W15 1B17 1W14 1B6 
  5. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper              3.5   6.0  10.5   0.0  1.05
              (2005)         0B6  1W16 =B21 1W15 1B14
  6. Radoslav  Nejc                1500 SLO OŠ Koper                3  11.5  17.5   0.0  0.57
              (2004)         1W5  1B23 1W2  0B1  0W4 
  7. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar          3  10.5  17.5   0.0  0.39
              (2007)         1W16 1B12 1W3  0B2  0W1 
  8. Averyanov Nikita         1215 1653 OBA OŠV Ankaran             3   8.5  14.5   0.0 -0.50
              (2007)         1W17 1B24 0W1  1B11 0W3 
  9. Lazareva Yelizaveta  III 1113 1565 SLO OŠ Dante Alighieri      3   8.0  15.0   0.0  0.05
              (2009)         1B11 0W1  1B15 0W10 1B17
 10. Bremec Žan                    1500 SLO OŠ Koper                3   8.0  13.5   0.0  0.68
              (2008)         0B14 1W19 1W12 1B9  0W2 
 11. Božič Rok                     1500 SLO OŠ Dante Alighieri      3   7.0  11.5   0.0  0.79
              (2004)         0W9  1B20 1B18 0W8  1B15
 12. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                3   6.5  11.0   0.0  0.53
              (2005)         1W21 0W7  0B10 1B19 1W16
 13. Cvetan Maj                    1500 SLO OŠ Koper                3   4.0   8.5   0.0  0.54
              (2008)         0W2  0B21 1W25 1B24 1W22
 14. Dmitrovski Daniil             1538 OBA OŠ Anton Ukmar          2  10.0  15.0   0.0 -0.73
              (2008)         1W10 0B3  1W24 0B4  0W5 
 15. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                2   9.5  14.5   0.0 -0.38
              (2007)         1W23 1B4  0W9  0B5  0W11
 16. Grandič Domen                 1500 SLO OŠ Koper                2   8.0  13.5   0.0 -0.47
              (2008)         0B7  0B5  1W20 1W18 0B12
 17. Benčič Toni                   1500 SLO OŠ Dante Alighieri      2   7.5  12.5   0.0 -0.18
              (2006)         0B8  1W22 0W4  1B23 0W9 
 18. Alessandroni Enea             1500 SLO OŠ Vergerio             2   7.0  12.5   0.0 -0.46
              (2006)         1W19 0B2  0W11 0B16 1W21
 19. Mlakar Filip Liam             1500 SLO OŠ Dante Alighieri      2   6.0  10.0   0.0 -1.00
              (2006)         0B18 0B10 +*26 0W12 1W24
 20. Korošec Andrej                1500 SLO OŠV Ankaran             2   5.5  11.0   0.0 -1.00
              (2005)         0B1  0W11 0B16 +*26 1W25
 21. Tajroska Hava                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri    1.5   9.5  15.0   0.0 -1.00
              (2004)         0B12 1W13 =W5  0B3  0B18
 22. Hameršak Luka                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri    1.5   6.5  11.0   0.0 -0.97
              (2006)         0W4  0B17 =W23 1B25 0B13
 23. Aleksovski Boris              1500 SLO OŠ Dante Alighieri    1.5   5.5   9.0   0.0 -1.50
              (2006)         0B15 0W6  =B22 0W17 +*26
 24. Belac David                   1500 SLO OŠ Koper                1   7.0  10.5   0.0 -1.25
              (2005)         1B25 0W8  0B14 0W13 0B19
 25. Tajroski Adil                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri      1   4.5   8.5   0.0 -2.00
              (2007)         0W24 +*26 0B13 0W22 0B20

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, Slovenija, 14.12.2019, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\COT4\COT4