TAJFUN Challenge 2019

Datum: 25.05.2019 - 25.05.2019

Organizator: Šahovsko društvo Domžale Tajfun

Sponzor: TAJFUN Planina d.o.o.

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


TAJFUN Challenge 2019
                              Ljubljana, 25.5.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Cvitan Ognjen      GM 2568 2556 CRO ŠD Ptuj                        7  45.5  49.0   0.0  1.19
         (1961)         1W31 =B17 1W14 =W2  1B10 =B3  1W12 =W4  1B9 
  2. Lenič Luka         GM 2683 2620 SLO ŠK Ljubljana                 6.5  49.0  53.5   0.0  0.02
         (1988)         1W23 1B11 =W12 =B1  =W5  =B8  1W7  1B3  =W4 
  3. Šebenik Matej      GM 2427 2557 SLO ŠK Ljubljana                 6.5  47.0  51.5   0.0  0.75
         (1983)         1B20 1W15 1B19 1W10 1B9  =W1  =B4  0W2  =B5 
  4. Jovanovič Zoran    GM 2575 2540 CRO                              6.5  44.5  48.0   0.0  0.50
         (1979)         1B32 1W16 0B10 1W15 1B27 1W13 =W3  =B1  =B2 
  5. Lalič Bogdan       GM 2470 2512 CRO ŠK Branik Maribor            6.5  43.5  47.5   0.0  0.63
         (1964)         1W21 =B14 =W7  1B28 =B2  =W9  1B19 1W13 =W3 
  6. Bosiočič Marin     GM 2594 2599 CRO ŠD KRKA Novo mesto           6.5  41.0  44.5   0.0 -0.37
         (1988)         1B33 0W10 1B22 1W16 0B13 1W15 1B11 =W9  1B12
  7. Mrdja Milan        IM 2360 2360 CRO                                6  42.0  46.0   0.0  1.44
         (1954)         1B18 =W9  =B5  0W19 1B28 1W27 0B2  1W15 1B13
  8. Špalir Jernej      FM 2246 2429 SLO ŠD Posočje                     6  37.5  41.0   0.0  0.15
         (1992)         =B29 0W33 1B32 1W20 1B22 =W2  0B9  1W27 1B17
  9. Palac Mladen       GM 2559 2596 CRO ŠK Branik Maribor            5.5  48.5  52.5   0.0 -0.73
         (1971)         1W28 =B7  1W17 1B12 0W3  =B5  1W8  =B6  0W1 
 10. Mazi Leon          IM 2387 2408 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         5.5  45.5  48.5   0.0  0.69
         (1959)         1W38 1B6  1W4  0B3  0W1  0B12 1W20 =B21 1W14
 11. Kastelic Marjan    FM 2252 2371 SLO ŠD KRKA Novo mesto           5.5  40.5  43.5   0.0  0.43
         (1965)         1B37 0W2  1B29 0W27 1W17 1B14 0W6  =B12 1W23
 12. Beletič Danijel    FM 2420 2438 SLO ŠD Posočje                     5  45.0  49.0   0.0  0.34
         (1979)         1B30 1W27 =B2  0W9  1B19 1W10 0B1  =W11 0W6 
 13. Tomazini Žan       IM 2320 2432 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      5  43.0  46.0   0.0 -0.76
         (1994)         1W24 0B19 1W30 1B36 1W6  0B4  1W23 0B5  0W7 
 14. Goršek Gregor      MK 2130 2276 SLO ŠK Žalec                       5  42.0  45.5   0.0  0.53
         (1990)         1B34 =W5  0B1  =W25 1B24 0W11 1B31 1W16 0B10
 15. Plaskan Jure       MK 2160 2284 SLO Šahovsko društvo Domžale       5  40.5  43.5   0.0  0.25
         (1991)         1W35 0B3  1W38 0B4  1W30 0B6  1W36 0B7  1W21
 16. Brinovec Dušan     MK 2158 2327 SLO ŠK Žalec                       5  39.0  42.0   0.0 -0.31
         (1969)         1W36 0B4  1W24 0B6  1W21 0W19 1B33 0B14 1W28
 17. Sindik Ervin       IM 2249 2297 CRO                                5  38.5  40.5   0.0  0.12
         (1984)         1B40 =W1  0B9  1W34 0B11 =W31 1B37 1W19 0W8 
 18. Brgan Niko            1762 2045 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi          5  33.5  34.5   0.0  1.20
         (1991)         0W7  0B28 1W35 0B24 1W42 0B21 1W30 1B38 1B27
 19. Barle Janez        IM 2208 2248 SLO ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj    4.5  43.5  44.5   0.0  0.90
         (1952)         1B42 1W13 0W3  1B7  0W12 1B16 0W5  0B17 =W25
 20. Ocepek Martin      MK 2116 2145 SLO ŠK Zagorje ob Savi           4.5  38.5  41.5   0.0  0.91
         (1988)         0W3  1B35 =W25 0B8  =W36 1W24 0B10 =W22 1B33
 21. Šolmajer Luka      MK 2023 2141 SLO ŠD Rokada Lendava            4.5  38.0  40.5   0.0  0.49
         (1976)         0B5  0W34 1B39 1W37 0B16 1W18 1B22 =W10 0B15
 22. Perič Bernard      MK 2192 2367 SLO ŠK Zagorje ob Savi           4.5  37.5  40.5   0.0 -1.78
         (1989)         =W26 1B25 0W6  1B31 0W8  =B36 0W21 =B20 1W32
 23. Srebrnič Vojko     MK 2136 2216 SLO ŠK Nova Gorica               4.5  36.5  37.5   0.0 -0.58
         (1948)         0B2  0W37 1B42 1W29 =B25 1W34 0B13 1W26 0B11
 24. Šemrl Marjan        M      2130 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  34.5  35.5   0.0  0.01
         (1954)         0B13 1W42 0B16 1W18 0W14 0B20 =W38 1B35 1W31
 25. Bratko Ivan        MK      2117 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  33.5  36.0   0.0  0.75
         (1946)         1B39 0W22 =B20 =B14 =W23 =W33 0B27 1W37 =B19
 26. Skok Jože          MK 1992 2059 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  32.0  35.0   0.0  1.02
         (1949)         =B22 =W29 0B27 0B30 1W32 =W28 1B34 0B23 1W36
 27. Juvan Jaka          I 1979 2257 SLO ŽŠK Maribor                    4  43.0  45.0   0.0 -0.53
         (2002)         1W41 0B12 1W26 1B11 0W4  0B7  1W25 0B8  0W18
 28. Špacapan Simon     MK 1909 2188 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri      4  39.0  42.0   0.0 -0.06
         (1978)         0B9  1W18 1B37 0W5  0W7  =B26 =W32 1B36 0B16
 29. Osolin Bojan       MK 2087 2122 SLO Šahovsko društvo Domžale       4  32.5  33.5   0.0 -0.36
         (1959)         =W8  =B26 0W11 0B23 0W31 0B32 1B40 1W42 1B37
 30. Rozman Monika     WMK 1901 2131 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           4  32.0  34.0   0.0 -0.85
         (2000)         0W12 1B41 0B13 1W26 0B15 0W37 0B18 1W40 1B39
 31. Trussevich Simon   II 1920 2158 SLO ŠK Ljubljana                 3.5  37.0  39.0   0.0 -0.60
         (2004)         0B1  1W40 =B34 0W22 1B29 =B17 0W14 =W33 0B24
 32. Šajn Simon         MK 2052 2167 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica    3.5  36.5  39.5   0.0 -1.08
         (1983)         0W4  0B36 0W8  1B35 0B26 1W29 =B28 1W34 0B22
 33. Karnar Marjan      MK 2113 2189 SLO Šahovsko društvo Domžale     3.5  36.0  38.0   0.0 -1.05
         (1947)         0W6  1B8  0W36 =B38 1W41 =B25 0W16 =B31 0W20
 34. Rozman Roman       II 1682 1846 SLO ŠD Pragersko-Gaj             3.5  33.5  35.5   0.0  1.81
         (1963)         0W14 1B21 =W31 0B17 1W38 0B23 0W26 0B32 1W41
 35. Prijatelj Matej   III 1675 1920 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi        3.5  29.0  30.0   0.0 -0.15
         (1988)         0B15 0W20 0B18 0W32 =B40 1W39 1B41 0W24 1B42
 36. Mujačič Haris         2020 2020 BIH                                3  36.0  39.5   0.0  0.85
         (1987)         0B16 1W32 1B33 0W13 =B20 =W22 0B15 0W28 0B26
 37. Zagoršek David     MK 1775 2073 SLO ŠD Ptuj                        3  36.0  38.5   0.0 -0.54
         (1997)         0W11 1B23 0W28 0B21 1W39 1B30 0W17 0B25 0W29
 38. Osolin Bogdan      MK 1992 2102 SLO Šahovsko društvo Domžale       3  31.5  33.5   0.0 -2.01
         (1960)         0B10 1W39 0B15 =W33 0B34 =W41 =B24 0W18 =B40
 39. Novak Simona       WM 1499 1806 SLO ŠD Gorenjka Lesce            2.5  26.5  27.5   0.0 -0.05
         (1962)         0W25 0B38 0W21 1W40 0B37 0B35 =W42 1B41 0W30
 40. Veskovič Džemal     I 1743 1981 SLO ŠD Mengeš-Trzin                2  27.5  28.5   0.0 -2.28
         (1963)         0W17 0B31 0W41 0B39 =W35 1B42 0W29 0B30 =W38
 41. Čokan Mirko         I 1827 1780 SLO Šahovsko društvo Domžale       2  26.0  27.0   0.0 -0.47
         (1947)         0B27 0W30 1B40 =W42 0B33 =B38 0W35 0W39 0B34
 42. Bizjak Janez       II 1825 1671 SLO Šahovsko društvo Domžale       1  30.5  32.5   0.0 -0.42
         (1939)         0W19 0B24 0W23 =B41 0B18 0W40 =B39 0B29 0W35


Arbiter: Špela Orehek
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: SD Domzale
Ljubljana, Slovenija, 25.5.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek