Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 5/2019

Datum: 17.05.2019 - 17.05.2019

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sponzor: KRKA, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 5 min


Hitropotezni turnir Šahovskega društva KRKA Novo mesto - 5. turnir 2019
Novo mesto, 17. maj 2019


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                        Tit FBli LRat  Društvo/Klub            Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rudman Robert       MK 2146 2353  ŠD KRKA Novo mesto         9  59.5  73.0  0.63
         (1969)         1B18 1W12 0B2  1W4  1B9  1B3  1W5  1W7  1B8  0W6  1B15
  2. Zupančič Urban       I 1992 2164  ŠD KRKA Novo mesto       8.5  60.0  74.5  2.86
         (1988)         1W11 1B14 1W1  1B3  1W5  1B10 1W9  =B6  0W4  0B7  1B8 
  3. Kastelic Marjan     FM 2251 2371  ŠD KRKA Novo mesto       8.5  58.0  71.5  0.02
         (1965)         1B20 1W10 1B4  0W2  1B6  0W1  1B19 =W5  1B16 1B9  1W7 
  4. Luzar Emil          MK 2012 2223  ŠK Dolenjske Toplice       8  59.0  72.5  0.89
         (1966)         1B16 1W8  0W3  0B1  1W19 0B7  1W14 1B11 1B2  1W5  1B6 
  5. Brgan Niko             1832 2045  ŠD Stari trg ob Kolpi      7  61.0  73.0  2.43
         (1991)         1B24 1W6  =B9  1W7  0B2  1W13 0B1  =B3  1W10 0B4  1W11
  6. Podržaj Ivo          I 2073 2226  ŠK Postojna              6.5  61.5  75.5 -0.61
         (1957)         1W17 0B5  1W11 1B14 0W3  1B8  1W10 =W2  0B7  1B1  0W4 
  7. Bizjak Anej          I 1804 2116  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  58.5  70.5  0.76
         (2006)         =W23 1B25 1W19 0B5  0W10 1W4  1B12 0B1  1W6  1W2  0B3 
  8. Janko Roman         II 1785 2030  ŠK Dolenjske Toplice       6  55.5  69.0  0.72
         (1967)         1B22 0B4  1W13 0W9  1B12 0W6  1B21 1B10 0W1  1B16 0W2 
  9. Zirkelbach Maj      MK 2152 2336  ŠD KRKA Novo mesto         6  55.5  68.5 -2.86
         (1998)         =W15 1B23 =W5  1B8  0W1  1B11 0B2  0W16 1B20 0W3  1W17
 10. Stokanovič Marjan   II 1891 2074  ŠD KRKA Novo mesto         6  55.5  68.5 -0.28
         (1948)         1B13 0B3  1W21 1W12 1B7  0W2  0B6  0W8  0B5  1W18 1W16
 11. Pajek Tjaša         WI 1583 1908  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  50.0  59.0  0.62
         (2005)         0B2  1W26 0B6  1W24 1B22 0W9  1B23 0W4  =W14 1B13 0B5 
 12. Prijatelj Matej    III 1856 1920  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  48.0  60.0  0.18
         (1988)         1W21 0B1  1W22 0B10 0W8  1B17 0W7  =B13 0W15 1W24 1B20
 13. Mitrovič Šanji     III 1529 1787  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  48.0  58.0  2.25
         (1949)         0W10 1W20 0B8  1B15 1W14 0B5  0W16 =W12 1B19 0W11 1B25
 14. Turkovič Igor       II 1737 1994  ŠK Dolenjske Toplice     5.5  47.5  56.5 -0.88
         (1970)         1B26 0W2  1B24 0W6  0B13 1W22 0B4  1W19 =B11 0W15 1B21
 15. Golobič Zvonko         1714 1964  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  43.5  53.0 -0.64
         (1978)         =B9  0W19 1B23 0W13 0B24 0B16 1W26 1W21 1B12 1B14 0W1 
 16. Kregulj Andrej         1588 1853  ŠK Dolenjske Toplice       5  51.0  60.0  1.10
         (1975)         0W4  0B22 0B18 1W26 1B20 1W15 1B13 1B9  0W3  0W8  0B10
 17. Lubej Ivan          II 1601 1883  ŠD KRKA Novo mesto         5  40.0  47.0 -0.53
         (1943)         0B6  0W24 1B26 0W22 1B18 0W12 0B20 1W23 1B25 1W19 0B9 
 18. Šetina Željko       II 1627 1879  ŠD KRKA Novo mesto         5  39.5  49.0 -0.71
         (1949)         0W1  0B21 1W16 0B19 0W17 1B25 1W24 0W20 1B23 0B10 1W26
 19. Bedič Slavko        MK 1783 2050  ŠD Stari trg ob Kolpi    4.5  48.0  59.5 -2.35
         (1958)         =W25 1B15 0B7  1W18 0B4  1W23 0W3  0B14 0W13 0B17 1W24
 20. Janko Marko         II 1729 1956  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  44.0  53.0 -1.96
         (2002)         0W3  0B13 1W25 0B21 0W16 1B26 1W17 1B18 0W9  =B22 0W12
 21. Lončarevič Jovo    III 1471 1802  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  43.5  52.5  0.06
         (1954)         0B12 1W18 0B10 1W20 0B23 1W24 0W8  0B15 =B22 1W25 0W14
 22. Kobe Matic          II 1415 1813  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  42.5  49.0 -0.30
         (2002)         0W8  1W16 0B12 1B17 0W11 0B14 0W25 1B26 =W21 =W20 =B23
 23. Kobe Jure           II 1449 1871  ŠD KRKA Novo mesto         4  43.5  50.5 -1.15
         (2003)         =B7  0W9  0W15 1B25 1W21 0B19 0W11 0B17 0W18 1B26 =W22
 24. Davidovič Ivan         1454 1392                             3  44.0  51.5  1.84
         (1954)         0W5  1B17 0W14 0B11 1W15 0B21 0B18 0W25 1W26 0B12 0B19
 25. Bizjak Andrej          1378 1652  ŠK Brežice                 3  40.5  47.5 -0.27
         (1976)         =B19 0W7  0B20 0W23 =B26 0W18 1B22 1B24 0W17 0B21 0W13
 26. Bizjak Alja        III 1297 1576  ŠD KRKA Novo mesto       0.5  42.0  50.5 -1.82
         (2004)         0W14 0B11 0W17 0B16 =W25 0W20 0B15 0W22 0B24 0W23 0B18


				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 11 kol švicar, 
Igralni čas: 5 min, 

Datoteka: NM19HT5