ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus9-2019

Datum: 13.05.2019 - 13.05.2019

Organizator: ŠK Branik

Sponzor: Prevozništvo Joco

Sistem: švicar 11

Igralni čas: 3 min + 2s


ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus-9-2019
                          Maribor-Naomi bar, 13.5.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                   Točke Buch1 Zmage W-We
  1. Marčeta Predrag    MK 2247 1395 BIH ŠK Gambit             10  62.5   0.0  9.08
         (1977)         1W9  1B5  1W10 =B2  1W3  =B4  1W8  1B12 1W6  1W7  1B13
  2. Supančič Darko     FM 2263 2309 SLO ŠK Branik Maribor    9.5  62.5   0.0  0.66
         (1957)         1B8  1W6  =B3  =W1  1B5  1W9  =B4  1W13 1B7  1W12 1B14
  3. Simič Dragan       FM 2155 2286 SLO ŠK Branik Maribor    8.5  63.0   0.0 -0.16
         (1970)         1W15 1B12 =W2  1B4  0B1  =W6  1B7  =B5  1W14 1W8  1B9 
  4. Žugaj Fjodor       MK 2193 2251 SLO ŠK Branik Maribor      8  64.5   0.0 -0.29
         (1974)         1B16 1W7  =B6  0W3  1B10 =W1  =W2  1B9  =W5  1B13 1W8 
  5. Virtič Franc ml.   MK 2092 2226 SLO ŠK Branik Maribor    7.5  63.0   0.0 -0.55
         (1963)         1B13 0W1  1B17 1W10 0W2  =B7  1B6  =W3  =B4  1W14 1W15
  6. Mitrovič Boris     MK 2027 2143 SLO ŠD Fram              6.5  63.5   0.0 -0.84
         (1956)         1W14 0B2  =W4  1B12 =W7  =B3  0W5  1B8  0B1  1W16 1B17
  7. Šardi Darko         I 1889 1952 CRO ŠD Fram              5.5  68.0   0.0  0.07
         (1969)         1W11 0B4  =W12 1B9  =B6  =W5  0W3  1B10 0W2  0B1  +*18
  8. Kodrič Vladimir    MK 1854 1921 SLO ŠK Loška dolina        5  64.0   0.0 -0.75
         (1956)         0W2  0B10 +*18 1W17 1B11 1W12 0B1  0W6  1W15 0B3  0B4 
  9. Kontler Saša       II 1846 1841 SLO ŠK Malečnik            5  63.0   0.0  0.04
         (1955)         0B1  1W13 1B11 0W7  1B15 0B2  1W10 0W4  0B16 +*18 0W3 
 10. Vizovišek Slavko   II 1948 1983 SLO ŽŠK Maribor            5  56.0   0.0 -2.14
         (1949)         1B17 1W8  0B1  0B5  0W4  1W11 0B9  0W7  +*18 0B15 1B16
 11. Grindl Danijel    III 1680 1694 SLO ŠD Fram                5  42.5   0.0  0.98
         (1971)         0B7  +*18 0W9  1B14 0W8  0B10 1W16 1B15 0B13 0W17 1W12
 12. Filipovič Dragan      1662 1730 SLO ŠK Branik Maribor    4.5  60.0   0.0  0.03
         (1950)         +*18 0W3  =B7  0W6  1W16 0B8  1B14 0W1  1W17 0B2  0B11
 13. Zvekič Hajrudin   III 1771 1835 SLO ŠK Branik Maribor    4.5  57.5   0.0 -0.99
         (1954)         0W5  0B9  =W14 0B15 +*18 1B16 1W17 0B2  1W11 0W4  0W1 
 14. Kobale Jože           1735 1842 SLO ŠK Malečnik            4  56.0   0.0 -0.94
         (1948)         0B6  =W16 =B13 0W11 1B17 1W15 0W12 +*18 0B3  0B5  0W2 
 15. Flandija Zvonko    II 1779 1909 SLO ŠD Kamnica             4  49.0   0.0 -2.08
         (1960)         0B3  0W17 1B16 1W13 0W9  0B14 +*18 0W11 0B8  1W10 0B5 
 16. Vekič Vojko        II 1801 1826 SLO ŠD Laporje           3.5  47.0   0.0 -1.88
         (1952)         0W4  =B14 0W15 +*18 0B12 0W13 0B11 1B17 1W9  0B6  0W10
 17. Pleič Jure          I 1685 1651 SLO ŠK Malečnik            3  46.0   0.0 -0.24
         (1939)         0W10 1B15 0W5  0B8  0W14 +*18 0B13 0W16 0B12 1B11 0W6 


Arbiter: Zupe Miran
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: SK ZM Branik Maribor
Maribor-Naomi bar, Slovenija, 13.5.2019, 11 kol svicar
Igralni cas: 3 minute+2 sec 
Datoteka: T190514