Šahovski turnir ciklus Kranj 5/2019

Datum: 16.04.2019 - 16.04.2019

Organizator: ŠK Stari Mayr Kranj

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Šahovski turnir ciklus Kranj 5/2019
                                Kranj, 16.4.2019

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                        Točke  Buch MBuch Zmage W-We
  1. Rozman Monika         WMK 1901 2148 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      5.5  30.0  22.5   0.0  0.76
         (2000)         1W20 1B22 =W6  1W2  1B3  1W4  0B5 
  2. Djurič Petar           MK 2110 2283 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       5.5  30.0  21.5   0.0 -0.25
         (1985)         1W18 1B9  =W3  0B1  1B15 1W5  1W7 
  3. Logar Metod            MK 1966 2068 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      5.5  28.0  21.5   0.0  1.68
         (1960)         1B26 1W16 =B2  1W4  0W1  1B10 1B9 
  4. Bulatovič Milorad      MK 1992 2074 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         5  30.0  21.5   0.0  0.74
         (1953)         1B11 1W7  1W15 0B3  1W9  0B1  1W8 
  5. Jeraj Zlatko           MK 2050 2068 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      5  28.0  20.5   0.0  1.26
         (1957)         0W22 1B8  1W12 1B7  1W16 0B2  1W1 
  6. Kokalj Janez           II      1808 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    4.5  27.5  19.0   0.0  2.52
         (1956)         1W10 1W14 =B1  0B9  0W8  1B18 1W13
  7. Ivanovič Uroš           I 1941 1974 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  28.0  20.5   0.0  0.22
         (1939)         1W13 0B4  1B25 0W5  1B11 1W17 0B2 
  8. Keršič Matej           MK 2221 2170 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  27.0  19.5   0.0 -1.55
         (1971)         =B21 0W5  1B13 =W14 1B6  1W15 0B4 
  9. Rici Jurij                     1975 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  26.5  20.0   0.0  0.45
         (1976)         1B23 0W2  1B26 1W6  0B4  1B16 0W3 
 10. Korač Zejnil           II 1626 1990 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  26.5  18.5   0.0 -0.39
         (1960)         0B6  1W21 1B11 0W15 1B12 0W3  1B16
 11. Ristov Tase             I 1823 1840 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  23.5  16.5   0.0  0.92
         (1950)         0W4  1B20 0W10 1B19 0W7  1B24 1B15
 12. Lotrič Matevž          II 1693 1949 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  20.5  14.5   0.0 -0.03
         (1960)         0B15 1W23 0B5  1W26 0W10 1B20 1B17
 13. Golja Milan             I      1707 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       3.5  23.5  17.0   0.0  1.82
         (1952)         0B7  1B19 0W8  =B22 1W21 1W14 0B6 
 14. Petrovič Andrija      III      1998 SLO                           3.5  22.5  16.0   0.0 -1.01
         (1947)         1W19 0B6  0W16 =B8  1W22 0B13 1W21
 15. Čičič Boško           III      1697 SLO ŠD Železničar               3  29.5  21.0   0.0  1.94
         (1954)         1W12 1W17 0B4  1B10 0W2  0B8  0W11
 16. Ivšek Cveto             I      1944 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         3  27.0  19.5   0.0 -0.35
         (1971)         1W25 0B3  1B14 1W17 0B5  0W9  0W10
 17. Engelman Tomaž          I      1978 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         3  21.0  15.0   0.0 -1.43
         (1980)         1W24 0B15 1W22 0B16 1W18 0B7  0W12
 18. Torkar Boris           II 1914 1932 SLO ŠD Radovljica               3  20.5  14.0   0.0 -0.71
         (1979)         0B2  0W26 1B21 1W24 0B17 0W6  1W23
 19. Milošev Slobodan               1816 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         3  19.5  13.5   0.0 -0.73
         (1948)         0B14 0W13 1B23 0W11 0W20 1B25 1W24
 20. Djurdjevič Vlastimir   II 1692 1851 SLO ŠD Železničar             2.5  22.5  15.0   0.0 -0.75
         (1974)         0B1  0W11 0B24 1W23 1B19 0W12 =B22
 21. Djekanovič Nenad      III 1908 1922 SLO ŠD Železničar             2.5  22.0  16.0   0.0 -1.30
         (1962)         =W8  0B10 0W18 1B25 0B13 1W22 0B14
 22. Djurdjevič Stanko       I 1832 1831 SLO                             2  25.5  17.5   0.0 -0.43
         (1938)         1B5  0W1  0B17 =W13 0B14 0B21 =W20
 23. Kunčič Milenko         II      1804 SLO ŠD Železničar               2  19.5  14.5   0.0 -1.13
         (1962)         0W9  0B12 0W19 0B20 1W25 1W26 0B18
 24. Trček Alojzij         III 1673 1805 SLO                             2  18.5  13.5   0.0 -1.28
         (1961)         0B17 0W25 1W20 0B18 1B26 0W11 0B19
 25. Zoletič Admir                  1513 SLO                             2  17.5  12.5   0.0  1.19
         (1989)         0B16 1B24 0W7  0W21 0B23 0W19 1B26
 26. Halilov Esad          III 1742 1831 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      1  22.5  15.0   0.0 -2.16
         (1957)         0W3  1B18 0W9  0B12 0W24 0B23 0W25


Arbiter: Vid Gazvoda
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: SK Kranj-Stari Mayr
Kranj, SLO, 16.4.2019, 7 kol svicar