Posamično prvenstvo distrofikov Slovenije 2019

Datum: 12.04.2019 - 14.04.2019

Organizator: ZŠIS in Društvo distrofikov Slovenije

Sistem: svicar, 8 kol

Igralni čas: 30 minut na igralca


                 Posamično prvenstvo distrofikov Slovenije 2019
                      Izola, Dom dva topola, 12.-14.4.2019

Končno stanje
                            Tit  ELO LRat FED               Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Šeparovič Mateo         IV      1637 SLO ŠK Brežice         7  29.0  37.5   0.0  2.77
              (1973)         1W25 0B11 1W13 1B7  1W12 1B6  1W5  1B3 
  2. Čižek Niko                      1677 SLO                  6.5  29.0  38.5   0.0  1.83
              (1963)         1W21 1B14 0B6  1W15 1W8  =B3  1W7  1B5 
  3. Žargaj Gregor           IV      1740 SLO                    6  32.0  43.0   0.0  1.01
              (1972)         1B13 1W16 1B4  =W5  1B6  =W2  1B11 0W1 
  4. Koželj Andrej                   1650 SLO                    6  26.5  33.0   0.0  1.23
              (1944)         1W31 1B19 0W3  1B17 1W14 0B5  1W8  1W11
  5. Klemenčič Marjan       III 1439 1644 SLO ŠK En Passant    5.5  33.0  44.5   0.0  1.48
              (1964)         1B7  1W12 1B9  =B3  1W11 1W4  0B1  0W2 
  6. Župan Nejc                      1793 SLO                  5.5  30.5  41.0   0.0 -0.29
              (1989)         1W18 1B8  1W2  =B11 0W3  0W1  1B21 1W12
  7. Kogovšek Andrej                 1500 SLO                    5  27.0  36.5   0.0  1.81
              (1976)         0W5  1B29 1B16 0W1  1W17 1B23 0B2  1W20
  8. Strmčnik Tatjana                1614 SLO                    5  26.0  35.0   0.0  0.44
              (1961)         1B23 0W6  1B20 1W24 0B2  1W13 0B4  1W15
  9. Roškar Lidija                   1696 SLO                    5  25.0  34.0   0.0 -0.31
              (1966)         1W20 1B17 0W5  0B14 1W18 0B11 1W13 1B16
 10. Urh Helena                      1671 SLO                    5  22.0  29.0   0.0 -0.58
              (1949)         1B28 0W15 1B18 0W12 0B13 1W25 1B23 1W14
 11. Sušec Mojca                     1682 SLO                  4.5  32.0  41.5   0.0  0.21
              (1989)         1B29 1W1  1B15 =W6  0B5  1W9  0W3  0B4 
 12. Praprotnik Aleksander           1547 SLO                  4.5  27.0  36.5   0.0  0.43
              (1981)         1W24 0B5  1W19 1B10 0B1  =W16 1W14 0B6 
 13. Žučko Aleš                      1527 SLO                    4  27.0  36.5   0.0  0.05
              (1970)         0W3  1B25 0B1  1W22 1W10 0B8  0B9  1W24
 14. Rus Aleš               III      1553 SLO                    4  26.5  34.5   0.0 -0.39
              (1969)         1B22 0W2  1B30 1W9  0B4  1W24 0B12 0B10
 15. Šabič Muhamed                   1558 SLO                    4  25.5  33.5   0.0 -0.20
              (1964)         1W30 1B10 0W11 0B2  0W23 1B18 1W19 0B8 
 16. Kogej Miloš                     1565 SLO                    4  23.0  31.5   0.0 -0.52
              (1949)         1W26 0B3  0W7  1B27 =W20 =B12 1B24 0W9 
 17. Omerčič Elder                   1564 SLO                    4  22.5  31.0   0.0  0.20
              (1983)         1B27 0W9  1B26 0W4  0B7  -*19 1W25 1B21
 18. Leskovar Martin                 1532 SLO                    4  22.0  29.0   0.0  0.30
              (1970)         0B6  1W23 0W10 1B30 0B9  0W15 1B27 1W26
 19. Mrgole Alojz                    1000 SLO                    4  21.5  30.0   0.0  1.52
              (1953)         +*32 0W4  0B12 0W20 1B26 +*17 0B15 1W23
 20. Stegne Andrej                   1519 SLO                  3.5  24.0  31.5   0.0 -1.08
              (1974)         0B9  1W27 0W8  1B19 =B16 0W21 1B22 0B7 
 21. Pagon Klemen                    1509 SLO                  3.5  22.5  31.5   0.0 -0.77
              (1986)         0B2  =W22 0B24 1W26 1B28 1B20 0W6  0W17
 22. Kalajžič Gašper                 1000 SLO                  3.5  18.5  23.0   0.0  2.44
              (2000)         0W14 =B21 1W29 0B13 0B24 1W27 0W20 1B31
 23. Cimperman Jure                  1482 SLO                    3  24.0  29.5   0.0 -0.75
              (1987)         0W8  0B18 1W31 1B25 1B15 0W7  0W10 0B19
 24. Levart Gorazd                   1000 SLO                    3  23.5  31.5   0.0  1.02
              (1966)         0B12 +*32 1W21 0B8  1W22 0B14 0W16 0B13
 25. Krvina Gašper                   1487 SLO                    3  21.5  30.0   0.0 -0.99
              (1991)         0B1  0W13 1B28 0W23 1W30 0B10 0B17 +*32
 26. Nagode Katja                    1456 SLO                    3  20.5  27.5   0.0 -1.30
              (1964)         0B16 1W28 0W17 0B21 0W19 1W29 +*32 0B18
 27. Mlinar Lado                     1435 SLO                    3  20.5  25.5   0.0 -1.14
              (1954)         0W17 0B20 +*32 0W16 1B31 0B22 0W18 1B28
 28. Blažič Maks                     1500 SLO                    3  17.0  22.5   1.0 -1.02
              (1953)         0W10 0B26 0W25 1B29 0W21 1B31 1B30 0W27
 29. Šuštar Andreja                  1518 SLO                    3  17.0  22.5   0.0 -2.03
              (1974)         0W11 0W7  0B22 0W28 +*32 0B26 1W31 1B30
 30. Botič Branka                    1410 SLO                    2  18.0  22.5   0.0 -1.44
              (1963)         0B15 1B31 0W14 0W18 0B25 +*32 0W28 0W29
 31. Kastelic Aleš                   1500 SLO                    1  16.5  24.0   0.0 -3.93
              (1974)         0B4  0W30 0B23 +*32 0W27 0W28 0B29 0W22

Arbiter: Marjan Butala
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Marjan Butala
Izola, Dom dva topola, Slovenija, 12.4.2019-14.4.2019, 8 kol svicar
Igralni cas: 30 minut na igralca 
Datoteka: C:\turnir\DPDIS19\DPDIS19