Turnir ob prazniku Občine Domžale & 3. memorial Vida Vavpetiča

Datum: 07.04.2019 - 07.04.2019

Organizator: Šahovsko društvo Domžale Tajfun

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


Turnir ob prazniku Občine Domžale & 3. memorial Vida Vavpetiča
                        Vir pri Domžalah, 7.4.2019


Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Brinovec David        MK 2179 2353 SLO ŠK Žalec                     7.5  49.0  52.0   0.0  2.06
         (2001)         1W31 1B9  1W8  1W2  1B4  0B3  1W10 =B6  1W7 
  2. Tratar Marko          GM 2472 2471 SLO ŠK Branik Maribor            7.5  48.5  53.5   0.0  0.89
         (1974)         1W12 1B14 1W6  0B1  1W5  1B7  =W3  1B4  1W10
  3. Črepan Marjan         FM 2255 2376 SLO ŠK Postojna                  6.5  47.5  51.5   0.0  0.17
         (1962)         1B19 =W16 =B23 1W11 1B9  1W1  =B2  =W5  =B6 
  4. Trussevich Sergey     FM 2300 2397 LJU ŠK Ljubljana                   6  48.5  53.5   0.0 -0.21
         (1975)         1W15 1B13 1W10 1B5  0W1  1B6  0W7  0W2  1B12
  5. Karnar Marjan         MK 2113 2164 SLO Šahovsko društvo Domžale       6  47.5  52.0   0.0  1.69
         (1947)         1W17 1B20 1W7  0W4  0B2  1B12 1W8  =B3  =W9 
  6. Brinovec Dušan        MK 2148 2301 SLO ŠK Žalec                       6  47.0  51.0   0.0  0.31
         (1969)         1B21 1W11 0B2  1W12 1B25 0W4  1B13 =W1  =W3 
  7. Kastelic Marjan       FM 2234 2407 SLO ŠD KRKA Novo mesto             6  46.0  50.0   0.0 -0.43
         (1965)         1B24 1W18 0B5  1W23 1B13 0W2  1B4  1W9  0B1 
  8. Smole Albert             2066 2050 AUT                                6  40.5  42.5   0.0  0.79
         (1952)         1B35 1W33 0B1  0B9  1W17 1W16 0B5  1W28 1B13
  9. Skok Boris            MK 2060 2106 SLO ŠK Komenda                   5.5  45.0  48.5   0.0  1.00
         (1956)         1B32 0W1  1B21 1W8  0W3  1B25 1W14 0B7  =B5 
 10. Plaskan Jure          MK 2172 2273 SLO Šahovsko društvo Domžale     5.5  42.0  44.5   0.0 -0.04
         (1991)         1B30 1W34 0B4  =W24 1B18 1W23 0B1  1W14 0B2 
 11. Zagoršek David        MK 1775 2076 SLO ŠD Ptuj                      5.5  35.5  38.0   0.0 -0.17
         (1997)         1W29 0B6  1W31 0B3  0W34 1B28 1W25 =B15 1W18
 12. Zidar Jernej          II 1396 1999 SLO ŠK Komenda                     5  42.5  45.0   0.0  1.02
         (2007)         0B2  1W26 1B34 0B6  1W27 0W5  1B19 1W16 0W4 
 13. Osolin Bojan          MK 2092 2119 SLO Šahovsko društvo Domžale       5  41.5  45.0   0.0  0.11
         (1959)         1B27 0W4  1B19 1W30 0W7  1B15 0W6  1B18 0W8 
 14. Šolmajer Luka         MK 2051 2143 SLO ŠD Rokada Lendava              5  40.0  42.5   0.0 -0.69
         (1976)         1B26 0W2  1B16 0W25 1B19 1W34 0B9  0B10 1W24
 15. Hribar Janez          MK      1956 SLO ŠD Črni graben                 5  38.5  41.0   0.0  0.70
         (1947)         0B4  1W27 =B18 =W16 1B26 0W13 1B34 =W11 =B17
 16. Olenik Čampa Rudi     II 1496 2116 SLO Šahovsko društvo Domžale       5  38.0  39.5   0.0 -1.11
         (2007)         1W37 =B3  0W14 =B15 1W30 0B8  1W29 0B12 1W25
 17. Brežan Jožef             1711 1827 SLO ŠD Železničar                  5  36.5  38.5   0.0  1.58
         (1950)         0B5  0W24 1B32 =W28 0B8  1W35 1B20 1W23 =W15
 18. Turek Lan Timotej      I 2008 2126 SLO Šahovsko društvo Domžale     4.5  39.5  41.0   0.0 -0.23
         (1990)         1W36 0B7  =W15 1B22 0W10 1B24 1B23 0W13 0B11
 19. Cimperman Teo         II 1297 1932 SLO ŠK Komenda                   4.5  35.5  37.0   0.0  0.12
         (2008)         0W3  1B36 0W13 1B29 0W14 1B27 0W12 =B24 1W32
 20. Veskovič Džemal        I 1808 2020 SLO ŠD Mengeš-Trzin              4.5  31.0  32.5   0.0 -2.09
         (1963)         =W33 0W5  0B26 1B36 0W28 1B31 0W17 1B30 1W29
 21. Kolar Drago            I 1842 1865 SLO ŠK Brežice                   4.5  31.0  32.5   0.0 -0.30
         (1978)         0W6  1B37 0W9  0B34 0W29 +*38 1B27 1B26 =W23
 22. Lavrenčič Matic       II 1315 2061 SLO ŠK Ljubljana                 4.5  28.0  29.5   0.0 -1.99
         (2008)         1B28 0W23 0B30 0W18 0B32 1W36 1W33 =B29 1B31
 23. Debevec Blaž          MK 2112 2276 SLO ŠK Komenda                     4  40.0  44.0   0.0 -2.27
         (1988)         1W25 1B22 =W3  0B7  1W24 0B10 0W18 0B17 =B21
 24. Borštar Dušan          I 1773 1969 SLO Šahovsko društvo Domžale       4  38.0  40.0   0.0  0.12
         (1961)         0W7  1B17 1W35 =B10 0B23 0W18 1B32 =W19 0B14
 25. Hribar Viktor         MK 1788 1835 SLO                                4  37.5  40.0   0.0  0.87
         (1950)         0B23 1W28 1B33 1B14 0W6  0W9  0B11 1W34 0B16
 26. Zupanc Franc          II 1927 1823 SLO Šahovsko društvo Domžale       4  32.0  33.5   0.0 -0.13
         (1939)         0W14 0B12 1W20 1B35 0W15 0B29 1B37 0W21 1B28
 27. Košir Pavla           WM 1717 1748 SLO Šahovsko društvo Domžale       4  31.5  33.0   0.0  0.34
         (1942)         0W13 0B15 1W37 1B31 0B12 0W19 0W21 +*38 1B34
 28. Kozarski Aleksander  III      1719 SLO ŠK Komenda                   3.5  37.0  38.5   0.0  1.22
         (1964)         0W22 0B25 1W36 =B17 1B20 0W11 1W30 0B8  0W26
 29. Filippovsky Nikita       1123 1723 SLO ŠK Ljubljana                 3.5  35.5  38.5   0.0  0.78
         (2005)         0B11 0W30 +*38 0W19 1B21 1W26 0B16 =W22 0B20
 30. Novak Simona          WM 1499 1828 SLO ŠD Gorenjka Lesce            3.5  35.0  37.0   0.0 -0.10
         (1962)         0W10 1B29 1W22 0B13 0B16 =W32 0B28 0W20 1W35
 31. Bajec Borut           II 1718 1920 SLO ŠK Trzin                     3.5  35.0  36.5   0.0 -1.65
         (1958)         0B1  1W32 0B11 0W27 =B37 0W20 +*38 1B33 0W22
 32. Piskar Rihard         II 1665 1725 SLO ŠD Radovljica                3.5  34.0  35.5   0.0  0.82
         (1943)         0W9  0B31 0W17 1B33 1W22 =B30 0W24 1B36 0B19
 33. Tisaj Igor           III 1412 1586 SLO ŠD Mengeš-Trzin              3.5  30.5  32.0   0.0  0.80
         (1968)         =B20 0B8  0W25 0W32 1B35 1W37 0B22 0W31 +*38
 34. Radkovič Matej                1566 SLO Šahovsko društvo Domžale       3  38.0  41.5   0.0  1.01
         (1992)         +*38 0B10 0W12 1W21 1B11 0B14 0W15 0B25 0W27
 35. Černe Peter          III 1383 1568 SLO Šahovsko društvo Domžale     2.5  30.5  32.0   0.0 -0.17
         (1949)         0W8  +*38 0B24 0W26 0W33 0B17 =B36 1W37 0B30
 36. Čokan Mirko            I 1827 1809 SLO Šahovsko društvo Domžale       2  29.0  31.0   0.0 -2.53
         (1947)         0B18 0W19 0B28 0W20 +*38 0B22 =W35 0W32 =B37
 37. Bizjak Janez          II 1825 1728 SLO Šahovsko društvo Domžale       2  27.0  29.0   0.0 -2.29
         (1939)         0B16 0W21 0B27 +*38 =W31 0B33 0W26 0B35 =W36


Arbiter: Špela Orehek
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: SD Domzale
Vir pri Domžalah, Slovenija, 7.4.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek