ŠKBranik-redni3-2019

Datum: 29.03.2019 - 29.03.2019

Organizator: ŠK Branik + Prevozništvo Joco

Sponzor: Prevozništvo Joco

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


ŠKBranik-redni mesečni3-2019
                          Maribor-Naomi bar, 29.3.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                          Točke  Buch W-We
  1. Cojhter Karl       MK 1942 2140 SLO ŽŠK Maribor                 7.5  48.5  2.24
         (1944)         1W11 =B4  1W8  1B2  1W3  1B7  1W10 =B5  =W6 
  2. Vukmirovič Dušan    I 2096 2225 SRB ŠD Fram                     7.5  45.0  1.33
         (1981)         1B17 1W7  =B3  0W1  1B5  1B4  1W8  1B10 1W13
  3. Simič Dragan       FM 2176 2313 SLO ŠK Branik Maribor             7  48.5 -0.02
         (1970)         1W6  1B10 =W2  =B4  0B1  1W5  1W7  1B8  1B12
  4. Supančič Darko     FM 2295 2290 SLO ŠK Branik Maribor           6.5  48.0 -0.38
         (1957)         1B15 =W1  =B5  =W3  1B6  0W2  1W12 1B7  1W11
  5. Šoštarič Denis     II 1885 2236 SLO ŠK Malečnik                 5.5  48.5 -0.87
         (1988)         1W12 =B8  =W4  1B11 0W2  0B3  1W13 =W1  1B10
  6. Flandija Zvonko    II 1759 1906 SLO ŠD Kamnica                    5  43.5  0.90
         (1960)         0B3  1W13 =B7  1W16 0W4  0B10 1B14 1W15 =B1 
  7. Žvarc Tomaž           1739 1967 SLO ŠD Kamnica                  4.5  46.5  0.46
         (1977)         1W16 0B2  =W6  1B10 1W8  0W1  0B3  0W4  1B17
  8. Kolmanič Tomaž     II      1920 SLO ŠD Fram                     4.5  44.0  0.26
         (1966)         1B14 =W5  0B1  1W12 0B7  1W15 0B2  0W3  1B18
  9. Furh Ivan         III      1609 SLO ŠK Branik Maribor           4.5  28.5  1.24
         (1942)         0W10 =B12 0W16 1W17 0B13 1B18 =W11 =B14 1W15
 10. Prevolšek Miha     II 1899 1976 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše      4  49.5 -0.23
         (1996)         1B9  0W3  1B13 0W7  1B11 1W6  0B1  0W2  0W5 
 11. Gunšek Alfred      II 1675 1674 SLO ŠD Fram                       4  40.0  0.79
         (1942)         0B1  1W14 1B15 0W5  0W10 =B16 =B9  1W18 0B4 
 12. Filipovič Dragan      1471 1721 SLO ŠK Branik Maribor             4  38.5  0.39
         (1950)         0B5  =W9  1B17 0B8  1W18 =W13 0B4  +*16 0W3 
 13. Bajec Tomaž                1907 SLO ŠK Branik Maribor             4  37.5 -1.25
         (1967)         1W18 0B6  0W10 =B14 1W9  =B12 0B5  1W17 0B2 
 14. Pleič Jure          I 1369 1583 SLO ŠK Malečnik                   4  31.5  0.67
         (1939)         0W8  0B11 1W18 =W13 0B15 1B17 0W6  =W9  +*16
 15. Zvekič Hajrudin   III      1774 SLO ŠK Branik Maribor           3.5  34.0 -1.39
         (1954)         0W4  =B16 0W11 1B18 1W14 0B8  1W17 0B6  0B9 
 16. Srebre Beno           1060 1609 SLO ŠK Branik Maribor             2  31.0 -0.37
         (1958)         0B7  =W15 1B9  0B6  0W17 =W11 0B18 -*12 -*14
 17. Brezner Franci    III      1718 SLO ŠD Fram                     1.5  35.5 -2.64
         (1990)         0W2  =B18 0W12 0B9  1B16 0W14 0B15 0B13 0W7 
 18. Krulič Goran          1264 1554 SLO ŠK Branik Maribor           1.5  32.0 -1.13
         (1980)         0B13 =W17 0B14 0W15 0B12 0W9  1W16 0B11 0W8 


Arbiter: Zupe Miran
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: SK ZM Branik Maribor
Maribor-Naomi bar, Slovenija, 29.3.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 mn +3 sec 
Datoteka: C:/turnir/T190329/redni3-2019