6. konectedenski turnir ŠD Radenske Pomgrad

Datum: 17.03.2019 - 17.03.2019

Organizator: ŠD Radenska Pomgrad

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


6. konectedenski turnir ŠD Radenske Pomgrad
                           Ižakovci, 17.3.2019

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Simič Dragan             FM 2190 2313 SLO ŠK Branik Maribor          7  47.0  50.5  0.35
         (1970)         1B19 1W12 =B3  1W4  1B6  1W9  1B5  0W2  =B7 
  2. Kovač Boris              FM 2245 2231 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  47.0  50.0  1.13
         (1954)         1B24 1W7  1B14 0W6  =B4  =W3  1B9  1B1  1W5 
  3. Gjuran Denis             FM 2345 2418 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  46.5  50.5 -0.38
         (1986)         1W11 1B17 =W1  0B5  1W13 =B2  1W4  1B6  1W9 
  4. Marčeta Predrag             2284 1123 BIH ŠK Gambit Maribor        6.5  46.5  50.5  4.86
         (1977)         +*28 1B13 1W5  0B1  =W2  1W7  0B3  1W12 1B10
  5. Titan Matej              MK 2200 2333 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  48.0  51.0 -0.88
         (1992)         1W15 1B9  0B4  1W3  1B24 1W6  0W1  1B8  0B2 
  6. Tomašič Roland              2157 2136 CRO                            6  45.0  48.0  1.05
         (1970)         1W21 1B10 1W16 1B2  0W1  0B5  1W17 0W3  1B12
  7. Šardi Darko               I 1946 2038 CRO ŠD Fram                  5.5  42.0  45.0 -0.20
         (1969)         1W23 0B2  1W15 1B12 0W9  0B4  1W18 1B17 =W1 
  8. Jančigaj Sašo Valentin   II 1797 1932 SLO ŠK Višnja gora-Stična    5.5  33.0  35.5  0.73
         (1971)         0W10 1B21 1W25 =B13 0W17 1B19 1W24 0W5  1B18
  9. Antolin Robert              1864 1965 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  46.5  48.5  2.04
         (1977)         1B27 0W5  1B10 1W14 1B7  0B1  0W2  1W13 0B3 
 10. Brunčič Janko            II 1967 2032 SLO                            5  41.0  44.0 -1.33
         (1956)         1B8  0W6  0W9  1B15 1B11 1W24 0B12 1W14 0W4 
 11. Keček Janko             III 1674 1814 SLO                            5  35.0  37.5  1.67
         (1950)         0B3  1W22 0W13 1B25 0W10 =B18 =W16 1B21 1W17
 12. Zvekič Hajrudin         III 1719 1774 SLO ŠK Branik Maribor        4.5  40.0  42.0  1.23
         (1954)         1W25 0B1  1W27 0W7  =B19 1B13 1W10 0B4  0W6 
 13. Gruškovnjak Jože         MK 2001 2109 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  39.5  42.5 -2.31
         (1973)         1B22 0W4  1B11 =W8  0B3  0W12 1W19 0B9  1W24
 14. Marič Anton              II      1967 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  36.5  39.0 -0.74
         (1948)         1W26 1B20 0W2  0B9  1W23 0B17 1W15 0B10 =W16
 15. Novak Simona             WM 1614 1819 SLO ŠD Gorenjka Lesce        4.5  34.0  36.0  0.57
         (1962)         0B5  1W18 0B7  0W10 1W27 1B22 0B14 1W25 =B20
 16. Režonja Štefan           MK 1883 1956 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  31.5  33.5 -1.52
         (1935)         =W20 1B26 0B6  0W24 0B18 1W27 =B11 1W22 =B14
 17. Žajdela Karel            II 1943 1987 SLO ŠD Ptuj                    4  40.5  43.5 -0.85
         (1963)         1B18 0W3  0B24 1W22 1B8  1W14 0B6  0W7  0B11
 18. Hanc Nejc                II 1379 1874 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  35.0  38.0 -0.83
         (2003)         0W17 0B15 1W21 =B23 1W16 =W11 0B7  1B24 0W8 
 19. Baša Vili                II 1581 1825 SLO ŠD Lendava                 4  34.0  36.0 -1.02
         (1964)         0W1  0B25 1W20 1B27 =W12 0W8  0B13 =B23 +*28
 20. Gjuran Stanko            IV 1334 1578 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  29.0  31.5  1.12
         (1960)         =B16 0W14 0B19 =W21 =B26 1W23 0B25 +*28 =W15
 21. Kovač Emil                  1456 1627 SLO                          3.5  32.5  34.5  0.22
         (1950)         0B6  0W8  0B18 =B20 +*28 =W26 1B27 0W11 =W22
 22. Žilavec Jože            III 1446 1812 SLO                          3.5  31.5  34.0 -1.14
         (1948)         0W13 0B11 1W26 0B17 1W25 0W15 +*28 0B16 =B21
 23. Pečnik Roman                1443 1711 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  29.5  31.5 -0.62
         (1975)         0B7  0W24 +*28 =W18 0B14 0B20 1W26 =W19 =B27
 24. Filipovič Dragan            1674 1721 SLO ŠK Branik Maribor          3  40.5  43.5  1.18
         (1950)         0W2  1B23 1W17 1B16 0W5  0B10 0B8  0W18 0B13
 25. Štrokaj Martin          III      1714 SLO                            3  32.5  35.0 -1.17
         (1961)         0B12 1W19 0B8  0W11 0B22 +*28 1W20 0B15 0W26
 26. Kovač Majda             WMK 1754 1779 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3  27.0  29.0 -2.30
         (1963)         0B14 0W16 0B22 +*28 =W20 =B21 0B23 0W27 1B25
 27. Antolin Alojz               1328 1642 SLO                          2.5  31.5  34.0 -0.86
         (1966)         0W9  +*28 0B12 0W19 0B15 0B16 0W21 1B26 =W23


Arbiter: Kovač Mitja
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Ižakovci, Slovenija, 17.3.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek 
Datoteka: ms06hv18