Področno Obalno kraško prvenstvo mlajši dečki

Datum: 09.03.2019 - 09.03.2019

Organizator: OŠV Ankaran in ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                          Področno Obala mlajši dečki
                               Ankaran, 9.3.2019

Končno stanje
                        Rating                              MT    Točke  BuchT  MedMT
  1. OŠ Koper           1580.5                                10   17.0   55.0    0.0
       (B 7    4)(W 2    3)(B 5    3)(W 8    4)(B 4    3)
     1. Kozlovič, Jernej   1192 1822 + 7. 1 + 2. 1 + 5. 1 + 8. 1 + 4. 1  5.0/5   0.53
     2. Kozlovič, Filip       0 1500 + 7. 2 + 2. 2 - 5. 2 + 8. 2 + 4. 2  4.0/5   0.34
     3. Grandič, Domen        0 1500 + 7. 3 + 2. 3 + 5. 3 + 8. 3 + 4. 3  5.0/5   0.82
     4. Bremec, Žan           0 1500 + 7. 4 - 2. 4 + 5. 4 + 8. 4 - 4. 4  3.0/5  -1.60
  2. OŠ Livade          1398.5                                 8   17.0   58.0    0.0
       (B 3    4)(B 1    1)(W 4    4)(W 5    4)(B 8    4)
     1. Zornada, Vasja Leo    0 1535 + 3. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 8. 1  4.0/5   0.53
     2. Gregorovič, Tomi      0 1559 + 3. 2 - 1. 2 + 4. 2 + 5. 2 + 8. 2  4.0/5   0.09
     3. Reščič, Vid           0 1500 + 3. 3 - 1. 3 + 4. 3 + 5. 3 + 8. 3  4.0/5  -0.18
     4. Ludvik, Vid           0 1000 + 3. 4 + 1. 4 + 4. 4 + 5. 4 + 8. 4  5.0/5   2.92
  3. OŠ Sečovlje        1000.0                                 6   12.0   51.5    0.0
       (W 2    0)(W 4    1)(B10    4)(W 7    3)(B 9    4)
     1. Deržek, Lara          0 1000 - 2. 1 - 4. 1 w10. 1 - 7. 1 + 9. 1  1.0/4  -0.58
     2. Kocjančič, Martin     0 1000 - 2. 2 - 4. 2 w10. 2 + 7. 2 + 9. 2  2.0/4   0.42
     3. Majdič, Rupert        0 1000 - 2. 3 - 4. 3 w10. 3 + 7. 3 + 9. 3  2.0/4   0.42
     4. Vašl, Jure            0 1000 - 2. 4 + 4. 5 w10. 4 + 7. 4 + 9. 4  3.0/4   1.00
  4. OŠ Livade 2        1000.0                                 6   11.0   62.0    0.0
       (W 6  3.5)(B 3    3)(B 2    0)(W 9  3.5)(W 1    1)
     1. Alexander Christid    0 1000 = 6. 1 + 3. 1 - 2. 1 + 9. 1 - 1. 1  2.5/5   0.84
     2. Jan Petrucci          0 1000 + 6. 2 + 3. 2 - 2. 2 + 9. 2 - 1. 2  3.0/5   1.34
     3. Oliver Vidaković	     0 1000 + 6. 3 + 3. 3 - 2. 3 + 9. 3 - 1. 3  3.0/5   1.34
     4. Matija Frančeski      0 1000 + 6. 4        - 2. 4        + 1. 4  2.0/3   0.92
     5. Žiga Frančeski        0 1000        - 3. 4        = 9. 4         0.5/2  -0.50
  5. OŠ Lucija          1253.0                                 5   11.0   57.0    0.0
       (W 9    4)(B 8    4)(W 1    1)(B 2    0)(B 6    2)
     1. Lončar, Rok           0 1500 + 9. 1 + 8. 1 - 1. 1 - 2. 1 + 6. 1  3.0/5  -0.34
     2. Tul, Tristan          0 1512 + 9. 2 + 8. 2 + 1. 2 - 2. 2 + 6. 2  4.0/5   0.29
     3. Gojtanič, Jan         0 1000 + 9. 3 + 8. 3 - 1. 3 - 2. 3 - 6. 3  2.0/5   0.34
     4. Baša, Jona            0 1000 + 9. 4 + 8. 4 - 1. 4 - 2. 4 - 6. 4  2.0/5  -0.08
     5. Šorgo, Tamej          0 1000                                     0.0/0
  6. OŠV Ankaran        1000.0                                 4    9.5   45.5    0.0
       (B 4  0.5)(W 7    1)(B 9    2)(B10    4)(W 5    2)
     1. Kozlovič Mahne, Ju    0 1000 = 4. 1 = 7. 1 - 9. 1 w10. 1 - 5. 1  1.0/4  -0.58
     2. Perić, Maks           0 1000 - 4. 2 - 7. 2 + 9. 2 w10. 2 - 5. 2  1.0/4  -0.58
     3. Mirnik, Svit          0 1000 - 4. 3 - 7. 3 = 9. 3 w10. 3 + 5. 3  1.5/4  -0.50
     4. Fiore, Ciro           0 1000 - 4. 4 = 7. 4 = 9. 4 w10. 4 + 5. 4  2.0/4   0.00
  7. OŠ Hrvatini        1000.0                                 4    9.0   53.5    0.0
       (W 1    0)(B 6    3)(W 8    1)(B 3    1)(B10    4)
     1. Batalevi, Edin        0 1000 - 1. 1 = 6. 1 - 8. 1 + 3. 1 w10. 1  1.5/4  -0.08
     2. Birsa, Jakob          0 1000 - 1. 2 + 6. 2 - 8. 2 - 3. 2 w10. 2  1.0/4  -0.58
     3. Lopinto Francesco     0 1000 - 1. 3 + 6. 3 + 8. 3 - 3. 3 w10. 3  2.0/4   0.42
     4. Basili Andrea         0 1000 - 1. 4 = 6. 4 - 8. 4 - 3. 4 w10. 4  0.5/4  -1.08
  8. OŠ Livade dekleta  1000.0                                 4    7.0   62.0    0.0
       (B10    4)(W 5    0)(B 7    3)(B 1    0)(W 2    0)
     1. Eva Puzić             0 1000 w10. 1 - 5. 1 + 7. 1 - 1. 1 - 2. 1  1.0/4   0.26
     2. Anja Zornada          0 1000 w10. 2 - 5. 2 + 7. 2 - 1. 2 - 2. 2  1.0/4   0.26
     3. Eva Prodan	           0 1000 w10. 3 - 5. 3 - 7. 3 - 1. 3 - 2. 3  0.0/4  -1.16
     4. Pia Bernat	           0 1000 w10. 4 - 5. 4 + 7. 4 - 1. 4 - 2. 4  1.0/4  -0.58
  9. OŠ Livade 3        1000.0                                 3    6.5   51.5    0.0
       (B 5    0)(B10    4)(W 6    2)(B 4  0.5)(W 3    0)
     1. Leon Božič            0 1000 - 5. 1 w10. 1 + 6. 1 - 4. 1 - 3. 1  1.0/4  -0.58
     2. Filip Margon          0 1000 - 5. 2 w10. 2 - 6. 2 - 4. 2 - 3. 2  0.0/4  -1.58
     3. Leo Petrucci          0 1000 - 5. 3 w10. 3 = 6. 3 - 4. 3 - 3. 3  0.5/4  -1.50
     4. Kristjan Bilić        0 1000 - 5. 4 w10. 4 = 6. 4 = 4. 5 - 3. 4  1.0/4  -1.00


Arbiter: Ervin Pregelj                           
Tempo: 10 min 5 sec
WinEkipni  3.00.01 , Lastnik: Niko Omerzel