Področno Obalno kraško prvenstvo starejši dečki

Datum: 09.03.2019 - 09.03.2019

Organizator: OŠV Ankaran in ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                         Področno Obala starejši dečki
                               Ankaran, 9.3.2019

Končno stanje
                          Rating                              MT    Točke  BuchT  MedMT
  1. OŠV Ankaran          1559.3                                10   17.0   53.5    0.0
       (B 5    3)(B 2    3)(W 3    4)(W 6    4)(B 4    3)
     1. Averyanov, Nikita  1215 1653 - 5. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 6. 1 - 4. 1  3.0/5  -1.30
     2. Bratuž, Jernej        0 1520 + 5. 2 - 2. 2 + 3. 2 + 6. 2 + 4. 2  4.0/5  -0.60
     3. Romih, Klemen Ivan    0 1564 + 5. 3 + 2. 3 + 3. 3 + 6. 3 + 4. 3  5.0/5   0.40
     4. Korošec, Andrej       0 1500 + 5. 4 + 2. 4 + 3. 4 + 6. 4 + 4. 4  5.0/5   0.32
  2. OŠ Dante Alighieri   1141.3                                 8   16.0   46.5    0.0
       (B 7    4)(W 1    1)(W 4    4)(B 5    3)(B 6    4)
     1. Lazareva, Yelizave 1113 1565 + 7. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 6. 1  4.0/5   0.31
     2. Pauković, Mihajlo     0 1000 + 7. 2 + 1. 2 + 4. 2 + 5. 2 + 6. 2  5.0/5   2.92
     3. Božič, Rok            0 1000 + 7. 3 - 1. 3 + 4. 3 - 5. 3 + 6. 3  3.0/5   0.42
     4. Perne, Kerin          0 1000 + 7. 4 - 1. 4 + 4. 4 + 5. 4 + 6. 4  4.0/5   0.92
  3. OŠ Sečovlje          1000.0                                 7   13.0   44.5    0.0
       (W 4    2)(B 6    4)(B 1    0)(W 7    3)(B 8    4)
     1. Žiber, Mark           0 1000 + 4. 1 + 6. 1 - 1. 1 - 7. 1 w 8. 1  2.0/4   0.84
     2. Šikman, Timotej       0 1000 + 4. 2 + 6. 2 - 1. 2 + 7. 2 w 8. 2  3.0/4   1.42
     3. Gorenc, Vid           0 1000 - 4. 3 + 6. 3 - 1. 3 + 7. 3 w 8. 3  2.0/4  -0.08
     4. Deržek, Matija        0 1000 - 4. 4 + 6. 4 - 1. 4 + 7. 4 w 8. 4  2.0/4  -0.58
  4. OŠV ankaran 2        1000.0                                 5   10.0   64.0    0.0
       (B 3    2)(W 5    3)(B 2    0)(B 8    4)(W 1    1)
     1. Vrčon, Aron           0 1000 - 3. 1 + 5. 1 - 2. 1 w 8. 1 + 1. 1  2.0/4   0.84
     2. Cvijanović Stefan     0 1000 - 3. 2 - 5. 2 - 2. 2 w 8. 2 - 1. 2  0.0/4  -1.58
     3. Mihelič, Tim          0 1000 + 3. 3 + 5. 3 - 2. 3 w 8. 3 - 1. 3  2.0/4   0.42
     4. Raičić, Matias        0 1000 + 3. 4 + 5. 4 - 2. 4 w 8. 4 - 1. 4  2.0/4   0.42
  5. OŠ Livade            1000.0                                 4   10.0   56.0    0.0
       (W 1    1)(B 4    1)(B 8    4)(W 2    1)(W 7    3)
     1. Timotej Cerin         0 1000 + 1. 1 - 4. 1 w 8. 1 - 2. 1 - 7. 1  1.0/4   0.26
     2. Rafael Cencič         0 1000 - 1. 2 + 4. 2 w 8. 2 - 2. 2 + 7. 2  2.0/4   0.42
     3. Julija Jajalo         0 1000 - 1. 3 - 4. 3 w 8. 3 + 2. 3 + 7. 3  2.0/4  -0.08
     4. Tadej Frančeski 	     0 1000 - 1. 4 - 4. 4 w 8. 4 - 2. 4 + 7. 4  1.0/4  -1.08
  6. OŠ Sečovlje dekleta  1000.0                                 4    4.5   59.0    0.0
       (B 8  2.5)(W 3    0)(B 7    2)(B 1    0)(W 2    0)
     1. Ljubec, Mateja        0 1000 w 8. 1 - 3. 1 - 7. 1 - 1. 1 - 2. 1  0.0/4  -0.74
     2. Frankovič, Sara       0 1000 w 8. 2 - 3. 2 + 7. 2 - 1. 2 - 2. 2  1.0/4  -0.58
     3. Majdič, Karla         0 1000 r 8. 3 - 3. 3 + 7. 3 - 1. 3 - 2. 3  1.0/4  -1.08
  7. OŠ Koper             1131.5                                 2    5.0   51.5    0.0
       (W 2    0)(B 8    2)(W 6    1)(B 3    1)(B 5    1)
     1. Tepič, David          0 1526 - 2. 1 + 8. 1 + 6. 1 + 3. 1 + 5. 1  4.0/5  -0.21
     2. Belac, David          0 1000 - 2. 2 + 8. 2 - 6. 2 - 3. 2 - 5. 2  1.0/5  -2.00


Arbiter: Ervin Pregelj                           
Tempo: 10 min 5 sec
WinEkipni  3.00.01 , Lastnik: Niko Omerzel