Področno ekipno tekmovanje OŠ Podravja - D12, F12, D15, F15

Datum: 12.02.2019 - 12.02.2019

Organizator: Zavod za šport Ptuj

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Področno tekmovanje OŠ Podravja - D12
                                 Ptuj, 12.2.2019

Končno stanje
                    Rating                             Točke  Točke  MedMT  SonnT
  1. OŠ Črešnjevec  1309.3                              15.5   15.5    0.0   98.3
       (B 4    3)(W 2    3)(B 3  2.5)(W 4    3)(B 2    2)(W 3    2)
     1. Krajnc, Ana Marija    0 1447 + 4. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 4. 1 + 2. 1 - 3. 1  5.0/6  -0.48
     2. Šalabalija, Brina     0 1481 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2  6.0/6   1.08
     3. Kop, Maša             0 1000 + 4. 3 + 2. 4 = 3. 3 + 4. 3 - 2. 3 + 3. 3  4.5/6   1.68
  2. OŠ Gorišnica   1157.3                              10.5   10.5    0.0   56.3
       (B 3    3)(B 1    0)(W 4    3)(W 3    1)(W 1    1)(B 4  2.5)
     1. Irgolič, Iza          0 1032 + 3. 1 - 1. 1 + 4. 2 - 3. 1 - 1. 1 + 4. 1  3.0/6   0.92
     2. Strelec, Špela        0 1396 + 3. 2 - 1. 2 + 4. 3 + 3. 2 - 1. 2 = 4. 2  3.5/6  -0.94
     3. Kokot, Maša           0 1044 + 3. 3        + 4. 4        + 1. 3         3.0/3   1.32
     4. Meško, Tjaša          0 1090        - 1. 3        - 3. 3        + 4. 4  1.0/3  -0.86
  3. OŠ Poljčane 1  1029.0                               9.5    9.5    0.0   47.3
       (W 2    0)(B 4    3)(W 1  0.5)(B 2    2)(W 4    3)(B 1    1)
     1. Kraus, Mojca          0 1087 - 2. 1 + 4. 1 - 1. 1 + 2. 1 + 4. 1 + 1. 1  4.0/6   1.40
     2. Pepelnak, Živa        0 1000 - 2. 2 + 4. 2 - 1. 2 - 2. 2 + 4. 2 - 1. 2  2.0/6   0.68
     3. Lepej, Vita           0 1000 - 2. 3 + 4. 3 = 1. 3 + 2. 4 + 4. 3 - 1. 3  3.5/6   0.68
  4. OŠ Poljčane 2  1000.0                               0.5    0.5    0.0    5.3
       (W 1    0)(W 3    0)(B 2    0)(B 1    0)(B 3    0)(W 2  0.5)
     1. Grabnar, Larisa       0 1000 - 1. 1 - 3. 1        - 1. 1 - 3. 1 - 2. 1  0.0/5  -1.38
     2. Brdnik, Pija          0 1000 - 1. 2 - 3. 2 - 2. 1 - 1. 2 - 3. 2 = 2. 2  0.5/6  -1.20
     3. Kolar, Nika           0 1000 - 1. 3 - 3. 3 - 2. 2 - 1. 3 - 3. 3         0.0/5  -2.08
     4. Pislak, Sara          0 1000               - 2. 3               - 2. 4  0.0/2  -0.82



                     Področno tekmovanje OŠ Podravja - F12
                                 Ptuj, 12.2.2019

Končno stanje
                               Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Črešnjevec 1           1733.3                                14  153.0   25.0  109.0
       (B 2    3)(B 6    4)(W 5    4)(W 9  3.5)(B 4  3.5)(W 3    3)(B 7    4)
     1. Sep, Matic         1077 1753 + 2. 1 + 6. 1 + 5. 1 + 9. 1 + 4. 1 + 3. 1 + 7. 1  7.0/7   1.37
     2. Šalabalija, Matija    0 1842 + 2. 2 + 6. 2 + 5. 2 = 9. 2 = 4. 2 + 3. 2 + 7. 2  6.0/7  -0.01
     3. Malnar, Tim           0 1711 - 2. 3 + 6. 3 + 5. 3 + 9. 3 + 4. 3 + 3. 3 + 7. 3  6.0/7   0.48
     4. Ternik, Anže          0 1627 + 2. 4 + 6. 5 + 5. 4 + 9. 4 + 4. 4 - 3. 4 + 7. 4  6.0/7   0.40
  2. OŠ Ljudski vrt 1          1466.5                                10  113.0   18.0  109.0
       (W 1    1)(B12    4)(W 4    3)(B13    2)(W 9    2)(W 5    3)(B 8    3)
     1. Kovačec, Tilen        0 1639 - 1. 1 +12. 1 + 4. 1 -13. 1 + 9. 1 + 5. 1 + 8. 1  5.0/7   0.47
     2. Levanič, Anej         0 1492 - 1. 2 +12. 2 + 4. 2 +13. 2 + 9. 2 + 5. 2 + 8. 2  6.0/7   1.28
     3. Predan, Julijan       0 1469 + 1. 3 +12. 3 - 4. 3 -13. 3        - 5. 3 - 8. 3  2.0/6  -1.36
     4. Kukovec, Mihael       0 1266 - 1. 4 +12. 4 + 4. 4 +13. 4 - 9. 3 + 5. 4 + 8. 4  5.0/7   1.94
     5. Brčaninovič, Baris    0 1500                             - 9. 4                0.0/1  -0.92
  3. OŠ Laporje                1596.8                                 9   75.5   16.0  110.0
       (W11    3)(B 5    0)(W 6    2)(B15  3.5)(W 8    4)(B 1    1)(W 9  2.5)
     1. Onič, Gaj             0 1569 -11. 1 - 5. 1 - 6. 1 =15. 1 + 8. 1 - 1. 1 - 9. 1  1.5/7  -3.09
     2. Dovečar, Domen        0 1655 +11. 2 - 5. 2 - 6. 2 +15. 2 + 8. 2 - 1. 2 = 9. 2  3.5/7  -1.45
     3. Papotnik, Gašper      0 1596 +11. 3 - 5. 3 + 6. 3 +15. 3 + 8. 3 - 1. 3 + 9. 3  5.0/7   0.35
     4. Onič, Gal             0 1567 +11. 4 - 5. 4 + 6. 4 +15. 4 + 8. 4 + 1. 4 + 9. 4  6.0/7   1.30
  4. OŠ Mladika                1076.5                                 8   86.0   15.0  107.5
       (W16  3.5)(W14    3)(B 2    1)(B 8    3)(W 1  0.5)(B 9    2)(W 6    2)
     1. Milošič, Urh          0 1199 +16. 1 +14. 1 - 2. 1 + 8. 1 - 1. 1 + 9. 1 + 6. 1  5.0/7   2.99
     2. Doleček, Jure         0 1107 +16. 2 +14. 2 - 2. 2 + 8. 2 = 1. 2 + 9. 2 + 6. 2  5.5/7   3.79
     3. Kaučič, Bor           0 1000 +16. 3 +14. 3 + 2. 3 + 8. 3 - 1. 3 - 9. 3 - 6. 3  4.0/7   3.02
     4. Kaučič, Miha          0 1000 =16. 4 -14. 4 - 2. 4 - 8. 4 - 1. 4 - 9. 4 - 6. 4  0.5/7  -1.29
     5. Vajda, Tinej          0 1000                                                   0.0/0
  5. OŠ Gorišnica 1            1516.5                                 8   85.0   16.0  111.5
       (B10    3)(W 3    4)(B 1    0)(W 6    1)(W12    4)(B 2    1)(W13    3)
     1. Vrabič, Oskar         0 1568 -10. 1 + 3. 1 - 1. 1 - 6. 1 +12. 1 - 2. 1 -13. 1  2.0/7  -2.16
     2. Firbas, Val           0 1477 +10. 2 + 3. 2 - 1. 2 - 6. 2 +12. 2 - 2. 2 +13. 2  4.0/7   0.35
     3. Jelen, David          0 1533 +10. 3 + 3. 3 - 1. 3 - 6. 3 +12. 3 + 2. 3 +13. 3  5.0/7   1.13
     4. Kovačec, Miha         0 1488 +10. 4 + 3. 4 - 1. 4               - 2. 4         2.0/4  -0.40
     5. Žuran, Jan            0 1485                      + 6. 5 +12. 4        +13. 4  3.0/3   0.68
  6. OŠ Destrnik-Trnovska vas  1437.5                                 8   84.0   14.0  111.0
       (B15    3)(W 1    0)(B 3    2)(B 5    3)(W13    3)(W 7    1)(B 4    2)
     1. Zver Šuligoj, Tris    0 1122 +15. 1 - 1. 1 + 3. 1 + 5. 1 -13. 1 - 7. 1 - 4. 1  3.0/7   1.49
     2. Arnuš, Domen          0 1611 -15. 2 - 1. 2 + 3. 2 + 5. 2 +13. 2 - 7. 2 - 4. 2  3.0/7  -1.89
     3. Arnuš, Lan            0 1482 +15. 3 - 1. 3 - 3. 3 + 5. 3 +13. 3 + 7. 3 + 4. 3  5.0/7   1.07
     4. Širec, Samo           0 1535 +15. 4        - 3. 4        +13. 4 - 7. 4 + 4. 4  3.0/5  -1.14
     5. Vajngerl, Nik Mati    0 1498        - 1. 4        - 5. 5                       0.0/2  -0.85
  7. OŠ Poljčane 1             1327.3                                 8   59.5   15.0   98.5
       (W12  2.5)(B 8    1)(W13  1.5)(B14    3)(W16    4)(B 6    3)(W 1    0)
     1. Hribernik, Jernej     0 1446 +12. 1 - 8. 1 =13. 1 +14. 1 +16. 1 + 6. 1 - 1. 1  4.5/7   0.81
     2. Brumec, Anže          0 1373 +12. 2 + 8. 2 -13. 2 +14. 2 +16. 2 + 6. 2 - 1. 2  5.0/7   0.78
     3. Vidovič, Lovro        0 1407 =12. 3 - 8. 3 -13. 3 -14. 3 +16. 3 - 6. 3 - 1. 3  1.5/7  -2.06
     4. Krošel, Gregor        0 1083 -12. 4 - 8. 4 +13. 4 +14. 4 +16. 4 + 6. 4 - 1. 4  4.0/7   1.41
  8. OŠ Cirkulane-Zavrč 1      1404.8                                 7   91.0   14.0  107.5
       (B 9    2)(W 7    3)(B11    4)(W 4    1)(B 3    0)(W10    3)(W 2    1)
     1. Arnejčič, Nuša        0 1523 + 9. 1 + 7. 1 +11. 1 - 4. 1 - 3. 1 +10. 1 - 2. 1  4.0/7  -0.51
     2. Tušek, Teo            0 1007 - 9. 2 - 7. 2 +11. 2 - 4. 2 - 3. 2 -10. 2 - 2. 2  1.0/7  -0.31
     3. Kokot, Matej          0 1527 + 9. 3 + 7. 3 +11. 3 - 4. 3 - 3. 3 +10. 3 + 2. 3  5.0/7   0.47
     4. Kokot, Leo            0 1562 - 9. 4 + 7. 4 +11. 4 + 4. 4 - 3. 4 +10. 5 - 2. 4  4.0/7  -1.80
  9. OŠ Črešnjevec 2           1419.8                                 7   76.5   15.0  112.5
       (W 8    2)(B13    3)(W14    4)(B 1  0.5)(B 2    2)(W 4    2)(B 3  1.5)
     1. Kop, Jure             0 1524 - 8. 1 -13. 1 +14. 1 - 1. 1 - 2. 1 - 4. 1 + 3. 1  2.0/7  -1.49
     2. Horvat, Jakob Vid     0 1551 + 8. 2 +13. 2 +14. 2 = 1. 2 - 2. 2 - 4. 2 = 3. 2  4.0/7  -0.49
     3. Gošnik, Jan           0 1508 - 8. 3 +13. 3 +14. 3 - 1. 3 + 2. 4 + 4. 3 - 3. 3  4.0/7   0.06
     4. Hecl, Matic           0 1096 + 8. 4 +13. 4 +14. 5 - 1. 4 + 2. 5 + 4. 4 - 3. 4  5.0/7   2.81
 10. OŠ Cirkulane-Zavrč 2      1222.5                                 7   62.0   14.5   85.0
       (W 5    1)(B11    1)(W16    2)(B18  2.5)(B17    4)(B 8    1)(W14    3)
     1. Poštrak, Blaž         0 1000 + 5. 1 -11. 1 -16. 1 w18. 1 +17. 1 - 8. 1 +14. 1  3.0/6   1.57
     2. Cvetko, Tilen         0 1378 - 5. 2 +11. 2 +16. 2 r18. 2 +17. 2 + 8. 2 +14. 2  5.0/6   1.19
     3. Zebec, Timi           0 1512 - 5. 3 -11. 3 +16. 3 r18. 3 +17. 4 - 8. 3 -14. 3  2.0/6  -2.29
     4. Maučič, Vito          0 1000 - 5. 4 -11. 4        r18. 4 +17. 5        +14. 4  2.0/4   0.80
     5. Črnivec, Teo          0 1000               -16. 4               - 8. 4         0.0/2  -0.58
 11. OŠ Ljudski vrt 2          1152.3                                 7   55.5   14.0   85.0
       (B 3    1)(W10    3)(W 8    0)(B12    1)(W15    2)(B17    3)(B16    4)
     1. Golob, Jan            0 1249 + 3. 1 +10. 1 - 8. 1 +12. 1 -15. 1 +17. 1 +16. 1  5.0/7   1.25
     2. Erčevič, Marko        0 1000 - 3. 2 -10. 2 - 8. 2 -12. 2                       0.0/4  -1.14
     3. Tikvič, Klemen        0 1016 - 3. 3 +10. 3 - 8. 3 -12. 3 -15. 2 +17. 2 +16. 2  3.0/7   1.24
     4. Bole, Val             0 1344 - 3. 4 +10. 4 - 8. 4 -12. 4 +15. 3 +17. 3 +16. 3  4.0/7  -0.79
     5. Mišič, Vid            0 1500                             +15. 5 -17. 5 +16. 4  2.0/3  -0.76
 12. OŠ Olge Meglič            1147.3                                 7   54.0   12.0   94.5
       (B 7  1.5)(W 2    0)(B18  2.5)(W11    3)(B 5    0)(B13    2)(W17    3)
     1. Ozvald, Lan           0 1483 - 7. 1 - 2. 1 w18. 1 -11. 1 - 5. 1 -13. 1 +17. 1  1.0/6  -2.36
     2. Alič, Aljaž           0 1015 - 7. 2 - 2. 2 r18. 2 +11. 2 - 5. 2 +13. 2 +17. 2  3.0/6   1.72
     3. Arnuš, Tim            0 1019 = 7. 3 - 2. 3 r18. 3 +11. 3 - 5. 3 -13. 3 +17. 3  2.5/6   1.14
     4. Kaučevič, Aleksand    0 1072 + 7. 4 - 2. 4 r18. 4 +11. 4 - 5. 5 +13. 4 -17. 4  3.0/6   0.82
 13. OŠ Makole                 1270.3                                 6   77.0   12.0  102.0
       (B18  2.5)(W 9    1)(B 7  2.5)(W 2    2)(B 6    1)(W12    2)(B 5    1)
     1. Žolnir, Klemen        0 1536 w18. 1 + 9. 1 = 7. 1 + 2. 1 + 6. 1 +12. 1 + 5. 1  5.5/6   2.05
     2. Kovačič, Anže         0 1072 r18. 2 - 9. 2 + 7. 2 - 2. 2 - 6. 2 -12. 2 - 5. 2  1.0/6  -0.05
     3. Kitak, Filip          0 1473 r18. 3 - 9. 3 + 7. 3 + 2. 3 - 6. 3 +12. 3 - 5. 3  3.0/6  -0.38
     4. Lilek, Urban          0 1000 r18. 4 - 9. 4 - 7. 4 - 2. 4 - 6. 4 -12. 4 - 5. 5  0.0/6  -1.50
 14. OŠ Gorišnica 2            1328.5                                 6   53.0   12.5   91.0
       (W17    4)(B 4    1)(B 9    0)(W 7    1)(B18  2.5)(B15    3)(B10    1)
     1. Petek, Jan            0 1415 +17. 1 - 4. 1 - 9. 1 - 7. 1 w18. 1 -15. 1 -10. 1  1.0/6  -3.35
     2. Hrga, Gašper          0 1446 +17. 2 - 4. 2 - 9. 2 - 7. 2 r18. 2 +15. 2 -10. 2  2.0/6  -1.76
     3. Žuran, Tai            0 1451 +17. 3 - 4. 3 - 9. 3 + 7. 3 r18. 3 +15. 3 +10. 3  4.0/6  -0.16
     4. Zamuda, Nal           0 1002 +17. 4 + 4. 4        - 7. 4 r18. 4        -10. 4  2.0/4   0.11
     5. Emeršič, Anej         0 1017               - 9. 4               +15. 5         1.0/2   0.09
 15. OŠ Črešnjevec 3           1015.3                                 6   51.5   12.0   85.0
       (W 6    1)(B16    2)(B17    3)(W 3  0.5)(B11    2)(W14    1)(B18  2.5)
     1. Merčnik, Vid          0 1000 - 6. 1 -16. 1 +17. 1 = 3. 1 +11. 1 +14. 1 w18. 1  3.5/6   1.82
     2. Sobotič, Miha         0 1061 + 6. 2 +16. 2 +17. 2 - 3. 2 +11. 3 -14. 2 r18. 2  4.0/6   2.55
     3. Tič, Jaša             0 1000 - 6. 3 -16. 3 +17. 4 - 3. 3 -11. 4 -14. 3 r18. 3  1.0/6  -0.36
     4. Eisenhut, Luka        0 1000 - 6. 4               - 3. 4               r18. 4  0.0/2  -0.16
     5. Sobotič, Jaka         0 1000        +16. 4 -17. 5        -11. 5 -14. 5         1.0/4  -0.56
 16. OŠ Gorišnica 3            1004.3                                 5   36.0    9.0   90.0
       (B 4  0.5)(W15    2)(B10    2)(W17    2)(B 7    0)(B18  2.5)(W11    0)
     1. Rakuša, Enej          0 1000 - 4. 1 +15. 1 +10. 1 +17. 2 - 7. 1 w18. 1 -11. 1  3.0/6   1.41
     2. Cvitanič, Jurij       0 1017 - 4. 2 -15. 2 -10. 2 +17. 3 - 7. 2 r18. 2 -11. 3  1.0/6  -1.05
     3. Kolarič, Lan          0 1000 - 4. 3 +15. 3 -10. 3 -17. 4 - 7. 3 r18. 3 -11. 4  1.0/6  -0.78
     4. Štalcer, Jaka         0 1000 = 4. 4 -15. 5 +10. 5 -17. 5 - 7. 4 r18. 4 -11. 5  1.5/6  -0.97
     5. Žuran, Jaka           0 1500                                                   0.0/0
 17. OŠ Poljčane 2             1125.0                                 3   30.0    7.5   86.0
       (B14    0)(B18  2.5)(W15    1)(B16    2)(W10    0)(W11    1)(B12    1)
     1. Kancler, Tian         0 1000 -14. 1 w18. 1 -15. 1        -10. 1 -11. 1 -12. 1  0.0/5  -1.35
     2. Poš, Tian             0 1500 -14. 2 r18. 2 -15. 2 -16. 1 -10. 2 -11. 3 -12. 2  0.0/6  -4.93
     3. Fabjan Onič, Žiga     0 1000 -14. 3 r18. 3        -16. 2        -11. 4 -12. 3  0.0/4  -1.15
     4. Piko, Matic           0 1000 -14. 4 r18. 4 -15. 3 +16. 3 -10. 3        +12. 4  2.0/5   0.02
     5. Šega, Jan             0 1000               +15. 5 +16. 4 -10. 4 +11. 5         3.0/4   1.42



                     Področno tekmovanje OŠ Podravja - D15
                                 Ptuj, 12.2.2019

Končno stanje
                               Rating                             Točke  Točke  MedMT  SonnT
  1. OŠ Gorišnica              1504.3                                 9    9.0    0.0   48.0
       (B 3    3)(B 6    0)(W 4    2)(B 5    2)(W 2    2)
     1. Kociper, Anja         0 1515 + 3. 1 - 6. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 2. 1  4.0/5   1.77
     2. Irgolič, Vita         0 1551 + 3. 2 - 6. 2 + 4. 2 - 5. 2 + 2. 2  3.0/5   0.02
     3. Vesenjak, Zala        0 1447 + 3. 3 - 6. 3 - 4. 3                1.0/3   0.17
     4. Horvat, Laura         0 1492                      + 5. 4 - 2. 3  1.0/2  -0.35
  2. OŠ Makole                 1520.0                                 6    6.0    2.0   34.0
       (W 4    1)(B 5    2)(W 6    0)(W 3    2)(B 1    1)
     1. Lončarič, Anja        0 1525 + 4. 1 + 5. 1 - 6. 1 + 3. 1 - 1. 1  3.0/5   0.73
     2. Rojs, Neža            0 1494 - 4. 2 - 5. 2 - 6. 2 + 3. 2 - 1. 2  1.0/5  -1.74
     3. Sagadin, Nika         0 1541 - 4. 3 + 5. 3 - 6. 3 - 3. 3 + 1. 4  2.0/5  -0.58
  3. OŠ Črešnjevec             1369.7                                 6    6.0    0.0   28.0
       (W 1    0)(B 4    2)(W 5    3)(B 2    1)(W 6    0)
     1. Tič, Vanessa          0 1609 - 1. 1 + 4. 1 + 5. 1 - 2. 1 - 6. 1  2.0/5  -0.75
     2. Vinter, Vita          0 1000 - 1. 2 + 4. 2 + 5. 2 - 2. 2 - 6. 2  2.0/5   1.26
     3. Tomažič, Alina        0 1500 - 1. 3 - 4. 3 + 5. 4 + 2. 3 - 6. 3  2.0/5  -0.40
  4. OŠ Hajdina                1343.3                                 5    5.0    0.0   31.0
       (B 2    2)(W 3    1)(B 1    1)(B 6    0)(W 5    1)
     1. Sivčević, Emela       0 1000 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 - 6. 1 - 5. 1  0.0/5  -0.32
     2. Murko, Janja          0 1507 + 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 - 6. 2 - 5. 2  1.0/5  -1.80
     3. Vrabl, Vanja          0 1523 + 2. 3 + 3. 3 + 1. 3 - 6. 3 + 5. 3  4.0/5   1.48
  5. OŠ Destrnik-Trnovska vas  1184.7                                 4    4.0    0.0   25.0
       (W 6    0)(W 2    1)(B 3    0)(W 1    1)(B 4    2)
     1. Lovrenčič, Lara       0 1554 - 6. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 + 4. 1  1.0/5  -1.43
     2. Murko, Leja           0 1000 - 6. 2 + 2. 2 - 3. 2 + 1. 2 + 4. 2  3.0/5   2.26
     3. Horvat, Nina          0 1000 - 6. 3 - 2. 3               - 4. 3  0.0/3  -0.16
     4. Pukšič, Nives         0 1000               - 3. 3 - 1. 4         0.0/2  -0.16



                     Področno tekmovanje OŠ Podravja - F15
                                 Ptuj, 12.2.2019

Končno stanje
                               Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Pohorskega odreda      1811.3                                12  151.0   23.0  101.5
       (W11    4)(B 9    4)(W 2    1)(B 4  3.5)(B 3  3.5)(W 7    4)(B 8    3)
     1. Podvršnik, Luka    1257 1832 +11. 1 + 9. 1 - 2. 1 = 4. 1 + 3. 1 + 7. 1 + 8. 1  5.5/7   0.27
     2. Lugarič Kotnik, Li 1139 1910 +11. 2 + 9. 2 = 2. 2 + 4. 2 + 3. 2 + 7. 2 + 8. 2  6.5/7   0.43
     3. Veber, Kolja Tito  1074 1865 +11. 3 + 9. 3 = 2. 3 + 4. 3 + 3. 3 + 7. 3 + 8. 3  6.5/7   0.56
     4. Rup, Aljaž         1037 1638 +11. 4 + 9. 4 - 2. 4 + 4. 4 = 3. 4 + 7. 4 - 8. 4  4.5/7  -0.06
  2. OŠ Črešnjevec 1           1747.8                                11  111.5   19.5  108.5
       (B 3    2)(W 7    4)(B 1    3)(W 6  2.5)(B 5    3)(W 8    4)(B 4    1)
     1. Čelig, Matija         0 1819 - 3. 1 + 7. 1 + 1. 1 = 6. 1 - 5. 1 + 8. 1 - 4. 1  3.5/7  -1.26
     2. Kop, Jaka             0 1750 - 3. 2 + 7. 2 = 1. 2 - 6. 2 + 5. 2 + 8. 2 - 4. 2  3.5/7  -1.29
     3. Detiček, Gal          0 1700 + 3. 3 + 7. 3 = 1. 3 + 6. 4 + 5. 3 + 8. 3 - 4. 3  5.5/7   0.64
     4. Pinter, Matjaž        0 1722 + 3. 4 + 7. 4 + 1. 4 + 6. 5 + 5. 4 + 8. 4 + 4. 4  7.0/7   1.38
  3. OŠ Laporje 1              1571.5                                11  101.5   19.0  107.5
       (W 2    2)(B 6    3)(W 4    3)(B 8  3.5)(W 1  0.5)(B12    4)(W 9    3)
     1. Rap, Filip            0 1641 + 2. 1 + 6. 1 + 4. 1 + 8. 1 - 1. 1 +12. 1 + 9. 1  6.0/7   2.46
     2. Dovnik, Damjan        0 1558 + 2. 2 - 6. 2 - 4. 2 + 8. 2 - 1. 2 +12. 2 + 9. 2  4.0/7   1.34
     3. Uršič, Niko           0 1569 - 2. 3 + 6. 3 + 4. 3 + 8. 3 - 1. 3 +12. 3 + 9. 3  5.0/7   1.47
     4. Kavkler, Marko        0 1518 - 2. 4 + 6. 4 + 4. 4 = 8. 4 = 1. 4 +12. 4 - 9. 4  4.0/7  -0.29
  4. OŠ Poljčane               1500.0                                 9   84.5   15.5  108.5
       (B10    3)(W 8    2)(B 3    1)(W 1  0.5)(B13    3)(W 5    3)(W 2    3)
     1. Bauman, Vid        1193 1775 +10. 1 + 8. 1 - 3. 1 = 1. 1 +13. 1 - 5. 1 + 2. 1  4.5/7   0.09
     2. Ambrož, Aleksander    0 1536 +10. 2 - 8. 2 + 3. 2 - 1. 2 +13. 2 + 5. 2 + 2. 2  5.0/7   2.10
     3. Pivec, Žak         1109 1661 +10. 3 + 8. 3 - 3. 3 - 1. 3 +13. 3 + 5. 3 + 2. 3  5.0/7   0.61
     4. Pišotek Risa, Zar     0 1028 -10. 4 - 8. 4 - 3. 4 - 1. 4 -13. 4 + 5. 4 - 2. 4  1.0/7  -0.02
  5. OŠ Hajdina                1488.0                                 7   82.0   14.5   93.5
       (B 7    2)(W12    2)(B 8    2)(B10    4)(W 2    1)(B 4    1)(B14  2.5)
     1. Murko, Tadej       1435 1903 + 7. 1 +12. 1 + 8. 1 +10. 1 + 2. 1 + 4. 1 w14. 1  6.0/6   1.03
     2. Zupanič, Tai          0 1522 - 7. 2 -12. 2 - 8. 2 +10. 2 - 2. 2 - 4. 2 r14. 2  1.0/6  -1.63
     3. Hercog, Tilen         0 1527 + 7. 3 +12. 3 + 8. 3 +10. 3 - 2. 3 - 4. 3 r14. 3  4.0/6   0.77
     4. Glažar, Jure          0 1000 - 7. 4 -12. 4 - 8. 4 +10. 4 - 2. 4 - 4. 4 r14. 4  1.0/6  -0.28
  6. OŠ Črešnjevec 2           1413.8                                 7   73.5   13.5   95.5
       (B14  2.5)(W 3    1)(W 9    3)(B 2  1.5)(W 8    1)(B10    2)(W13  2.5)
     1. Malnar, Rok           0 1507 w14. 1 - 3. 1 + 9. 1 = 2. 1 - 8. 1 -10. 1 -13. 1  1.5/6  -0.99
     2. Ahec, David           0 1668 r14. 2 + 3. 2 + 9. 2 + 2. 2 + 8. 2 +10. 2 +13. 2  6.0/6   2.28
     3. Vlaj, Rok             0 1480 r14. 3 - 3. 3 - 9. 3        - 8. 3 +10. 3 =13. 3  1.5/5  -1.20
     4. Lozinšek, Lan         0 1000 r14. 4 - 3. 4 + 9. 4 - 2. 3 - 8. 4                1.0/4   0.68
     5. Mikulič, Tine         0 1036                      - 2. 4        -10. 4 +13. 4  1.0/3   0.76
  7. OŠ Markovci               1500.3                                 7   56.0   11.5  105.5
       (W 5    2)(B 2    0)(B14  2.5)(W12    2)(B 9    3)(B 1    0)(W11    2)
     1. Jakomini, Nejc        0 1500 - 5. 1 - 2. 1 w14. 1 -12. 1 + 9. 1 - 1. 1 =11. 1  1.5/6  -0.10
     2. Vrtačnik, Gašper      0 1472 + 5. 2 - 2. 2 r14. 2 +12. 2 + 9. 2 - 1. 2 +11. 2  4.0/6   2.19
     3. Letnik, Nejc          0 1481 - 5. 3 - 2. 3 r14. 3 -12. 3 - 9. 3 - 1. 3 -11. 3  0.0/6  -2.25
     4. Tement, Barbara       0 1548 + 5. 4 - 2. 4 r14. 4 +12. 4 + 9. 4 - 1. 4 =11. 4  3.5/6  -0.08
  8. OŠ Olge Meglič            1393.0                                 6   70.5   11.5  117.0
       (B12    3)(B 4    2)(W 5    2)(W 3  0.5)(B 6    3)(B 2    0)(W 1    1)
     1. Hodnik, Luka          0 1483 +12. 1 - 4. 1 - 5. 1 - 3. 1 + 6. 1 - 2. 1 - 1. 1  2.0/7   0.30
     2. Benko, Alen           0 1560 -12. 2 + 4. 2 + 5. 2 - 3. 2 - 6. 2 - 2. 2 - 1. 2  2.0/7  -0.79
     3. Šegula Šraj, Vid      0 1000 +12. 3 - 4. 3 - 5. 3 - 3. 3 + 6. 3 - 2. 3 - 1. 3  2.0/7   1.44
     4. Alič, Matjaž          0 1529 +12. 4 + 4. 4 + 5. 4 = 3. 4 + 6. 4 - 2. 4 + 1. 4  5.5/7   0.70
  9. OŠ Cirkulane-Zavrč 1      1563.5                                 6   59.0   12.5  100.5
       (W13    4)(W 1    0)(B 6    1)(B14  2.5)(W 7    1)(B11    3)(B 3    1)
     1. Tušek, Timi           0 1556 +13. 1 - 1. 1 - 6. 1 w14. 1 - 7. 1 -11. 1 - 3. 1  1.0/6  -1.70
     2. Pravdič, Viktor       0 1609 +13. 2 - 1. 2 - 6. 2 r14. 2 - 7. 2 +11. 2 - 3. 2  2.0/6  -1.14
     3. Golc, David           0 1552 +13. 3 - 1. 3 + 6. 3 r14. 3 + 7. 3 +11. 3 - 3. 3  4.0/6   0.93
     4. Petrovič, Simon       0 1537 +13. 4 - 1. 4 - 6. 4 r14. 4 - 7. 4 +11. 4 + 3. 4  3.0/6  -0.42
 10. OŠ Cirkulane-Zavrč 2      1491.5                                 6   57.0   11.5   89.0
       (W 4    1)(B13    1)(B11    3)(W 5    0)(B14  2.5)(W 6    2)(B12    2)
     1. Kokot, Lion           0 1464 - 4. 1 -13. 1 -11. 1 - 5. 1 w14. 1 + 6. 1 +12. 1  2.0/6   0.14
     2. Žnidarič, Alen        0 1536 - 4. 2 -13. 2 +11. 2 - 5. 2 r14. 2 - 6. 2 -12. 2  1.0/6  -1.93
     3. Emeršič, Domen        0 1462 - 4. 3 -13. 3 +11. 3 - 5. 3 r14. 3 - 6. 3 -12. 3  1.0/6  -1.61
     4. Pravdič, Igor         0 1504 + 4. 4 +13. 4 +11. 4 - 5. 4 r14. 4 + 6. 5 +12. 4  5.0/6   0.27
     5. Golc, Martin          0 1557                                                   0.0/0
 11. OŠ Makole                 1511.5                                 6   52.0   12.0   92.0
       (B 1    0)(B14  2.5)(W10    1)(B13  3.5)(W12    2)(W 9    1)(B 7    2)
     1. Koren, Matevž         0 1611 - 1. 1 w14. 1 +10. 1 +13. 1 +12. 1 + 9. 1 = 7. 1  4.5/6   1.05
     2. Lončarič, Vid         0 1519 - 1. 2 r14. 2 -10. 2 +13. 2 -12. 2 - 9. 2 - 7. 2  1.0/6  -1.54
     3. Orešič, Mitja         0 1416 - 1. 3 r14. 3 -10. 3 +13. 3 +12. 3 - 9. 3 + 7. 3  3.0/6   0.95
     4. Koren, Žiga           0 1500 - 1. 4 r14. 4 -10. 4 =13. 4 -12. 4 - 9. 4 = 7. 4  1.0/6  -2.13
 12. OŠ Destrnik-Trnovska vas  1384.3                                 6   41.5   12.0   89.5
       (W 8    1)(B 5    2)(W13    3)(B 7    2)(B11    2)(W 3    0)(W10    2)
     1. Gančev Zelenik, Vi    0 1500 - 8. 1 - 5. 1 -13. 1 + 7. 1 -11. 1 - 3. 1 -10. 1  1.0/7  -1.81
     2. Mahorič, Žiga         0 1563 + 8. 2 + 5. 2 +13. 2 - 7. 2 +11. 2 - 3. 2 +10. 2  5.0/7   1.07
     3. Čeh, Nejc             0 1474 - 8. 3 - 5. 3 +13. 3 + 7. 3 -11. 3 - 3. 3 +10. 3  3.0/7  -0.77
     4. Orešič, Jan           0 1000 - 8. 4 + 5. 4 +13. 4 - 7. 4 +11. 4 - 3. 4 -10. 4  3.0/7   2.02
 13. OŠ Laporje 2              1484.3                                 4   46.5    9.5   89.0
       (B 9    0)(W10    3)(B12    1)(W11  0.5)(W 4    1)(B14  2.5)(B 6  1.5)
     1. Sterkuš, Miha         0 1501 - 9. 1 +10. 1 +12. 1 -11. 1 - 4. 1 w14. 1 + 6. 1  3.0/6   0.52
     2. Stupan, Rok           0 1458 - 9. 2 +10. 2 -12. 2 -11. 2 - 4. 2 r14. 2 - 6. 2  1.0/6  -1.09
     3. Kitek, Luka Urban     0 1500 - 9. 3 +10. 3 -12. 3 -11. 3 - 4. 3 r14. 3 = 6. 3  1.5/6  -1.46
     4. Ganzitti, Luka        0 1478 - 9. 4 -10. 4 -12. 4 =11. 4 + 4. 4 r14. 4 - 6. 5  1.5/6  -2.61


Arbiter: Boris Žlender                           
Tempo: 15 min