Ciklus 2 x 10 minut, Griže 2019, 2/10,

Datum: 12.02.2019 - 12.02.2019

Organizator: ŠK GRIŽE

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 10 minut


                    Ciklus 2 x 10 minut, Griže 2019, 2/10, 
                                Griže, 12.2.2019

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Krajnc Radovan       I      1942 SLO ŠK Griže                    6  19.5  27.5   0.0  1.97
              (1962)         1B12 1W18 1B10 1W3  0B2  1W11 1B5 
  2. Studnička Tomo      MK      2008 SLO ŠK Žalec                    6  19.5  26.5   0.0  1.47
              (1935)         1B20 0W3  1B18 1W5  1W1  1B4  1W6 
  3. Ferenc Aleksander   II      1900 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5  22.0  29.0   0.0  1.16
              (1957)         1B19 1B2  1W4  0B1  =W11 1B7  =W8 
  4. Krk Ljubo           IV      1968 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah      4.5  18.0  26.5   0.0  0.28
              (1950)         1B14 1W13 0B3  1W16 =B10 0W2  1B11
  5. Šincek Štefan       II      1946 SLO ŠD Savinjčan                4  18.5  27.0   0.0 -0.51
              (1960)         0W13 1B14 1W7  0B2  1W17 1B16 0W1 
  6. Krnjovšek Zlatko    II 1922 2038 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  18.0  26.5   0.0 -1.08
              (1950)         0W7  1B8  1W17 0B11 1W13 1W10 0B2 
  7. Knez Marjan        III      1836 SLO ŠD Savinjčan                4  18.0  26.0   0.0  0.81
              (1959)         1B6  0W10 0B5  1W12 1B14 0W3  1W13
  8. Jagodič Vinko       IV      1784 SLO ŠK Polzela                  4  14.5  20.5   0.0  0.64
              (1956)         0B10 0W6  1B19 1W18 =B16 1W17 =B3 
  9. Begagič Muris       MK      1940 SLO ŠD Šentjur                  4  13.0  17.5   0.0 -1.60
              (1946)         0W17 0B12 1W15 0B13 1W19 1B18 1W16
 10. Blatnik Jurij        I      2007 SLO ŠK Griže                  3.5  20.0  28.5   0.0 -1.34
              (1962)         1W8  1B7  0W1  =B17 =W4  0B6  =B12
 11. Peternel Jožef       I      1919 SLO ŠD Savinjčan              3.5  18.5  25.5   0.0 -0.77
              (1955)         0B18 1W19 1B13 1W6  =B3  0B1  0W4 
 12. Grobelnik Ivan      II      1725 SLO ŠK Griže                  3.5  17.0  24.0   0.0  1.13
              (1962)         0W1  1W9  0B16 0B7  1W15 1B20 =W10
 13. Grm Ivan            II 1906 1731 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      3  19.5  27.0   0.0  1.09
              (1950)         1B5  0B4  0W11 1W9  0B6  1W14 0B7 
 14. Vitanc Marjan      III      1739 SLO ŠK Polzela                  3  15.0  20.5   0.0 -0.40
              (1950)         0W4  0W5  1B20 1B15 0W7  0B13 1B19
 15. Sajovic Matjaž      IV      1549 SLO ŠK Polzela                  3  12.0  17.0   0.0  1.00
              (1961)         0B16 1W20 0B9  0W14 0B12 1W19 1W18
 16. Vedenik Anton       II      1910 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    2.5  18.5  25.5   0.0 -1.95
              (1949)         1W15 0B17 1W12 0B4  =W8  0W5  0B9 
 17. Krajnc Franc       III      1655 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    2.5  18.0  23.0   0.0  1.15
              (1945)         1B9  1W16 0B6  =W10 0B5  0B8  0W20
 18. Jelen Branko        II      1640 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2  20.5  27.5   0.0  0.20
              (1948)         1W11 0B1  0W2  0B8  1W20 0W9  0B15
 19. Zakeljšek Milan             1392 SLO ŠK Griže                    1  17.5  23.5   0.0  0.20
              (1965)         0W3  0B11 0W8  1W20 0B9  0B15 0W14
 20. Emeršič Friderik    IV      1785 SLO ŠK Polzela                  1  14.0  21.0   0.0 -3.45
              (1945)         0W2  0B15 0W14 0B19 0B18 0W12 1B17

Arbiter: Lendero Ladislav
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Radovan Krajnc
Griže, Slovenija, 12.2.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 10 minut 
Datoteka: C:\turnir\T190212\T190212