Štajerska Kadetska liga 2018/19 3/6 U15ab

Datum: 25.01.2019 - 25.01.2019

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                   Štajerska Kadetska liga 2018/19 3/6 U15ab
                               Maribor, 25.1.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch W-We
  1. Vaupot Luka           II 1586 1973 SLO II OŠ Slovenj Gradec      7  19.5  26.0  2.49
              (2005)         1B17 1W13 1B3  1W4  1B8  1W2  1B6 
  2. Žvarc Nik             II 1320 1957 SLO OŠ Draga Kobala           5  20.0  29.5  0.22
              (2005)         0W7  1B14 1W15 1B21 1W6  0B1  1B3 
  3. MencigerKocbek Nino   II 1300 1880 SLO OŠ Tabor I                5  19.0  26.5  0.59
              (2005)         1W19 1B7  0W1  1B10 1W13 1B4  0W2 
  4. Drevenšek Doroteja   WII 1250 1768 SLO OŠ Angela Besednjaka    4.5  21.0  29.5  0.92
              (2005)         1W18 1B6  1W9  0B1  +*21 0W3  =B8 
  5. Kodrič Gašper            1251 1798 SLO OŠ Ludvika Pliberška    4.5  17.5  22.0 -0.15
              (2004)         0W16 1B19 1W7  0B6  1W10 =W8  1B11
  6. Centrih Aleks         II 1211 1925 SLO OŠ Leona Štuklja          4  21.0  31.0 -0.88
              (2006)         1B10 0W4  1B12 1W5  0B2  1W7  0W1 
  7. Varga Tomaž           IV 1111 1672 SLO OŠ Maksa Durjave          4  20.5  28.0  1.38
              (2003)         1B2  0W3  0B5  1W12 1W9  0B6  1W15
  8. Žižek Rene            II 1275 1924 SLO OŠ Tišina                 4  18.0  27.5 -0.58
              (2004)         1W14 1B15 0W21 1B13 0W1  =B5  =W4 
  9. Casar Zala               1130 1778 SLO OŠ Angela Besednjaka      4  15.5  20.0 -1.16
              (2006)         0B12 1W11 0B4  1W19 0B7  1B15 1W16
 10. Stevanovič Stevan             1590 SLO OŠ Ludvika Pliberška    3.5  16.5  23.0 -0.31
              (2006)         0W6  1B18 1W14 0W3  0B5  =B16 1W12
 11. Simič Pušnik Vito        1115 1543 SLO OŠ Martina Konšaka      3.5  16.0  22.0  0.41
              (2006)         0W21 0B9  1W18 =B15 1W16 1B14 0W5 
 12. Martinec Patrik               1000 SLO OŠ Ludvika Pliberška      3  18.5  24.5  2.02
              (2004)         1W9  0B21 0W6  0B7  1B18 1W13 0B10
 13. Deželak Nik              1305 1871 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah      3  17.5  26.0 -1.83
              (2005)         +*22 0B1  1W16 0W8  0B3  0B12 1W17
 14. Ušen Ela                      1564 SLO OŠ Pesnica                3  14.5  20.0 -0.63
              (2006)         0B8  0W2  0B10 1W18 1B19 0W11 +*22
 15. Pivec Žak            III 1109 1719 SLO ŠK Slovenec Poljčane    2.5  19.5  26.0 -0.34
              (2006)         1B20 0W8  0B2  =W11 1B17 0W9  0B7 
 16. Lužar Mitja                   1052 SLO OŠ Toneta Čufarja       2.5  17.5  23.5  1.94
              (2005)         1B5  0W20 0B13 1W17 0B11 =W10 0B9 
 17. Ahec David                    1712 SLO OŠ Črešnjevec             2  14.0  21.5 -1.78
              (2006)         0W1  +*22 0B20 0B16 0W15 1W19 0B13
 18. Sajko Val                     1000     OŠ Toneta Čufarja         2  13.0  17.5  0.10
              (2005)         0B4  0W10 0B11 0B14 0W12 +*22 1B19
 19. Hodnik Luka                   1537 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj       1  14.5  21.0 -2.15
              (2004)         0B3  0W5  +*22 0B9  0W14 0B17 0W18
 20. Štern Urban           II 1408 1989 SLO OŠ Fram                      ODSTOPIL -0.58
              (2004)         0W15 1B16 1W17 17B0  0B0  0B0  0B0 
 21. Javornik Nik          II 1321 1894 SLO OŠ Dušana Flisa Hoče         ODSTOPIL  0.32
              (2007)         1B11 1W12 1B8  0W2  -*4  4 B0  0B0 

Arbiter: IA Boris Perkovič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Fram
Maribor, Slovenija, 25.1.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\skl1819u15a\skl1819u15ab