Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U9

Datum: 25.01.2019 - 25.01.2019

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


                     Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U9
                               Maribor, 25.1.2019

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch W-We
  1. ČervekRoškarič Leonard  III      1717 SLO OŠ A. Ingoliča Zg.Pol.    5.5  21.5  28.5  0.09
              (2011)         1W21 1B13 =W10 1B3  1W6  1W4  0B2 
  2. Šoba Anej                        1492 SLO OŠ Franc Rozman Stane     5.5  20.5  28.5  0.10
              (2010)         0B8  1W20 1B12 =W7  1W10 1B6  1W1 
  3. Želj Lan                III 1031 1797 SLO III OŠ Celje                5  21.0  29.5 -0.74
              (2010)         1B18 1W5  1B4  0W1  0B9  1W14 1B11
  4. Vaupot Kajetan           IV      1616 SLO OŠ Slovenj Gradec           5  21.0  28.0 -0.14
              (2011)         1B22 1W7  0W3  1B13 1W8  0B1  1W9 
  5. Šale Nejc                        1416 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah        5  16.5  24.0 -0.54
              (2010)         1W19 0B3  0W8  1B15 1W17 1B20 1W7 
  6. Hribernik Jernej         IV      1422 SLO ŠK Slovenec Poljčane      4.5  20.0  28.0  0.02
              (2011)         =B20 1W8  1W9  1B10 0B1  0W2  1B14
  7. Nikl Rene                        1120 SLO OŠ Angela Besednjaka      4.5  19.0  27.0  1.61
              (2010)         1W16 0B4  1W19 =B2  1W20 1W9  0B5 
  8. Kit Aljoša                       1000 SLO OŠ Tabor I                  4  21.5  30.0  3.02
              (2010)         1W2  0B6  1B5  1W14 0B4  0W11 1W18
  9. Ivartnik Erik                    1065 SLO OŠ Slovenj Gradec           4  21.0  28.5  2.56
              (2010)         1B17 1W14 0B6  1W11 1W3  0B7  0B4 
 10. Želj Luka                        1000 SLO III OŠ Celje                4  20.5  29.0  2.06
              (2010)         +*24 1W11 =B1  0W6  0B2  =B13 1W15
 11. Koler Rebeka                     1477 SLO OŠ Angela Besednjaka        4  19.0  24.5 -1.65
              (2010)         1W23 0B10 1W15 0B9  1W12 1B8  0W3 
 12. Pirc Val                         1000 SLO OŠ Bojana Ilicha            4  14.0  20.0  1.72
              (2011)         0W13 1B21 0W2  1B23 0B11 1W17 1B20
 13. Drama Anže               IV      1335 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah      3.5  18.0  25.0 -0.46
              (2010)         1B12 0W1  1B16 0W4  0B14 =W10 1B21
 14. Cojzer Filip             IV      1590 SLO OŠ Tabor I                  3  19.0  27.0 -2.44
              (2010)         1W15 0B9  1W18 0B8  1W13 0B3  0W6 
 15. Dujič Roko                       1000 SLO OŠ Bratov Polančičev        3  16.5  23.0  0.76
              (2011)         0B14 1W17 0B11 0W5  1B16 1W21 0B10
 16. Šober Dorian                     1000     OŠ Angela Besednjaka        3  15.0  21.0 -0.46
              (2011)         0B7  +*24 0W13 1B19 0W15 0B18 1W22
 17. Štaleker Pleš Kolja              1000     OŠ Dušana Flisa Hoče        3  14.5  20.0 -0.49
              (2010)         0W9  0B15 +*24 1W22 0B5  0B12 1W23
 18. Barlič Jakob                     1000     OŠ Franc Rozman Stane       3  14.0  19.5  0.34
              (2010)         0W3  1B23 0B14 0W20 1B22 1W16 0B8 
 19. Petrovič Nikola                  1000     OŠ Angela Besednjaka        3  12.5  18.0 -0.42
              (2011)         0B5  1W22 0B7  0W16 0B21 1W23 +*24
 20. Kužnar Filip                     1000 SLO OŠ Janka Padežnika        2.5  21.0  28.0  0.42
              (2010)         =W6  0B2  1W21 1B18 0B7  0W5  0W12
 21. Casar Ana                        1000 SLO OŠ Bogojina                 2  15.5  22.5 -1.20
              (2011)         0B1  0W12 0B20 +*24 1W19 0B15 0W13
 22. Casar Marija                     1000 SLO OŠ Bogojina                 2  12.0  17.5 -1.58
              (2011)         0W4  0B19 1W23 0B17 0W18 +*24 0B16
 23. Kovačič Janja                    1000     OŠ Dušana Flisa Hoče        1  13.5  18.5 -2.58
              (2011)         0B11 0W18 0B22 0W12 +*24 0B19 0B17

Arbiter: IA Boris Perkovič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Fram
Maribor, Slovenija, 25.1.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\skl18193u9\skl18193u9